Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-02-14 18:14 / portfel / Dziecko hossy
napic to sie mozna zimnej zielonej herbaty w tropikach a nie coli- to pomaga
choc musze przyznac, ze na niektore kace to cola jest niezastapiona:)
tak samo jak do czyszczenia kibla
flugo / 2010-02-14 16:49 / portfel / Dziecko hossy
gry to niej element mojego swiata w przeciwieństwie do tego forum
mam nadzieje,ze jb da sie odnaleźć, ja zdjęcia jego bryki nie widzialem
niech zapoda z blachami jeszcze raz- moze sie przydac
flugo / 2010-02-14 16:38 / portfel / Dziecko hossy
donosiciel, kapuś, eSBek- zupelnie ja jb piszesz- problem w tym, ze ja nie jestem anonimowy i dobrze o tym wiesz, w przeciwienstwie do ciebie i jb
i to jest tchórzostwo kolego, te unikanie odpowiedzialnosci za slowa, jak zauwazyles jb wystraszyl sie i juz zaczal pisac ze nie o take palke mu chodzilo- i to juz uwazam za sukces calego zamieszania

skadinad przeraza mnie to ze tylko roza, bebe, kropsony reaguja a reszta ma to w dupie
flugo / 2010-02-14 16:33 / portfel / Dziecko hossy

nie ośmieszajcie się tam niżej że zaraz byście ruszyli z pomocą , j

zacytuj prosze kogokolwiek kto tak napisał
jesli chodzi o Olewników to jb pisal , ze gosc na to zasluzyl bo zaplacil za interesy tatusia
flugo / 2010-02-14 09:48 / portfel / Dziecko hossy
Lepper i Łyżwiński byli oskarżeni o seksualne wykorzystywanie partyjnych działaczek, a Łyżwiński dodatkowo o zgwałcenie jednej z nich. Aneta Krawczyk, która pracowała jako dyrektor biura poselskiego Łyżwińskiego, a potem została radną sejmiku wojewódzkiego w Łodzi, była głównym świadkiem oskarżenia.

Według ustaleń Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim wymuszanie usług seksualnych przez Leppera i Łyżwińskiego miało miejsce między grudniem 2001 i kwietniem 2003 roku w Radomsku (tam mieszka Aneta Krawczyk), Warszawie (hotelu poselskim) i Tomaszowie Mazowieckim (siedzibie biura poselskiego Łyżwińskiego).
flugo / 2010-02-14 09:03 / portfel / Dziecko hossy
wszystkim się nie zajme:) a tymi filmikami to juz na pewno ktos sie zajmuje znacznie potęzniejszy od nas- prawda?
pieniactwo? może mamy po prostu inna wrazliwość
flugo / 2010-02-14 08:55 / portfel / Dziecko hossy

Lepper dostał wyrok bo zabawiał się z tą panią, która miała tylu ze sama nie wie z kim ma
dzieciaka ...

zabawiał sie wykorzystując swoja pozycję podobnie jak inni członkowie samoobrony, którzy póxniej zastraszali ja groząc nawet smiercia - chwała jej za odwage,że w takim skołtunionym społeczeństwie pełnym jb i hadesów poszła na wojne

a ciekawe jaki wyrok dostanie pedofil Polański gwałt na 13stce

proces trwa
tyle,że ofiara nic do niego nie ma a Tuskowi nic do tego hadesiku- nie podlega mu polański

Re: GPW: Jest szansa na odreagowanie, ale niewielkie

flugo / 2010-02-14 08:48 / portfel / Dziecko hossy
2010-02-13 22:29:15 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Dokładnie.
A już napewno nie nawoływałem publicznie do popelnienia przestępstwa.


nie?
a to co to jest:
2009-12-02 09:44:50 | | JB
Zamiast gadać z głupimi leszczami powinni wynająć mafię, żeby porwała kogoś z rodziny
bufetowej i za uwolnienie rządać zniesienia płatnego parkowania w Warszawie... zaraz
by zaczeli kupować PeKaCem mieszkania na Złotej.

a teksty o porywaniu dzieci prezesa monnari w kontekscie porwania Olewnika- mysle, że rodzina Olewników zainteresowałaby sie twoim sugestiami

juz sie zaczynasz bać- juz tłumaczysz co to pałka itd- któregos dnia popełnisz błąd i napiszesz cos co bedzie sie nadawalo do pozwu
flugo / 2010-02-13 22:04 / portfel / Dziecko hossy
Polski kodeks karny zakazuje nie tylko „publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa” ale także „publicznego pochwalania popełnienia przestępstwa” – zgodnie z art. 255 §3 k.k. za coś takiego grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
flugo / 2010-02-13 21:53 / portfel / Dziecko hossy
nie jb za
wyrażanie własnych opinii.

a za publiczne nawoływanie do popełnienia przestepstwa oraz za pochwałę popełnienia przestepstwa


2010-02-13 15:23:19 | 91.150.178.* | rewq
Za publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa grozi do trzech lat więzienia, a za pochwałę popełnienia przestępstwa grozi grzywna od 100 zł do 360 tys.
flugo / 2010-02-13 21:01 / portfel / Dziecko hossy
przypomnę ci że chcialem juz mende podac do sadu wczesniej- za naklanianie do przestepstwa- tyle ze nasz prawnik nie jest zbyt mocny i stwierdzil, ze nie bedzie w stanie tego przeprowadzic a na szukanie mendy nie mialem czasu ani znajomych ktorzy tym by sie zajeli, teraz jesli kropsonowi sie uda bede zadowolony

co do dywagacji co by bylo gdyby itd. - tego zaden z nas nie wie, tym bardziej zmarlemu nalezy sie szacunek a nie plugastwa w necie

jb pisze:
Prędzej czy późnej społeczeństwo rozlicza tych, którzy żyją z ich podatkó.

tak samo spoleczenstwo czyli ty, ja, kropson ma prawo rozliczyc kogos kto lamie prawo
flugo / 2010-02-13 20:49 / portfel / Dziecko hossy
Simon tez rewelka:)
flugo / 2010-02-13 20:48 / portfel / Dziecko hossy
szacunek- tyle lat chłopak daje radę:)

Re: Komentarze do portfela "bebe"

flugo / 2010-02-13 20:08 / portfel / Dziecko hossy
Polacy to chyba w czołowce światowej w żarciu suplementów diety są?
przynajmiej dzieci mozna wychowac na reklamach- telewizja klamie - czy babcia jak lyknie tabletke to robi sie mloda- nie? a widzisz- klamia w reklamach:))
flugo / 2010-02-13 20:05 / portfel / Dziecko hossy
agentem CIA chcesz zostać?

Najnowsze wpisy