Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2008-08-17 18:28 / portfel / Dziecko hossy
kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem:))
flugo / 2008-08-17 16:05 / portfel / Dziecko hossy
ale może to lewicujący ekolog terrorysta?
flugo / 2008-08-17 14:48 / portfel / Dziecko hossy
po dwakroć sprzeciw!
flugo / 2008-08-17 14:47 / portfel / Dziecko hossy
a zapasy mężczyzn pachną brutalnym męskim seksem:))

Kołecki sreberko- i git:)

marzy mi się aby siatkarze i ręczni walczyli o złote medale

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-17 11:22 / portfel / Dziecko hossy
Wczoraj pracę w Adrianie straciło 500 osób. Likwidowany jest zakład na ulicy Dworcowej i salon meblowy. Marek Karwan, prezes zarządu, chce się porozumieć z wierzycielami, by spółka w całości nie poszła pod młotek.
O tym, że niedawny potentat na rynku meblarskim i strategiczny sponsor toruńskiego klubu żużlowego (Karwan, właściciel firmy był wtedy prezesem ówczesnego Apatora/Adriany), ma długi, wiadomo od dawna.
Zakład miał mało zamówień, produkcja była wstrzymywana, a pracownicy musieli brać przymusowe urlopy. Bomba wybuchła w tym tygodniu. W poniedziałek prezes firmy złożył w sądzie wniosek o upadłość, a wczoraj kilkuset pracowników zakładu dostało wypowiedzenia. Zwolnienia grupowe objęły wszystkie grupy zawodowe. - Dotyczą one całej firmy, więc nie odejdą tylko pracownicy zatrudnieni na ul. Dworcowej - mówi Karwan. - Będą to głównie pośrednicy produkcji, pracownicy transportowi, administracyjni, ze szwalni, a także obsługa.
- Do drastycznego ograniczenia wielkości Adriany zmusiła mnie kryzysowa sytuacja na rynku meblarskim - mówi Karwan. - Mamy bardzo mało zamówień w stosunku do możliwości produkcyjnych i liczby zatrudnianej załogi - dodaje.
Problemy Adriany sięgają jednak głębiej. Firma nastawiona jest na eksport i tym samym uzależniona od sytuacji na rynkach zachodnich. - A ta jest tragiczna - ocenia prezes. - Funt kosztuje już 4 złote, nasi najwięksi odbiorcy - tacy jak Adriana Benelux - informują, że z powodu sytuacji na rynku nie są w stanie zapłacić nam terminowo za towar. Dla mnie, jako człowieka, najważniejsze jest zatrzymanie w firmie jak największej ilości ludzi, ale też jak najszybciej muszę rozliczyć się z wierzycielami - dodaje. Stąd wniosek o upadłość. - Z tzw. opcją na układ z wierzycielami - wyjaśnia Karwan. Jeśli uda się go zawrzeć, zostanie mała firma w Kosowiźnie.

Źródło: Gazeta Wyborcza Toruń

fortuna kołem się toczy
flugo / 2008-08-17 11:03 / portfel / Dziecko hossy
chłopaki ze Szczecina
tam jest jakiś sklep Bytomia?
flugo / 2008-08-17 10:58 / portfel / Dziecko hossy
spoko
i jest złoto dla polskich wioseł:))))))
flugo / 2008-08-17 10:48 / portfel / Dziecko hossy
Gwiazdę tak, Lewandowskiego nie:((
tenis mnie nie kręcił nigdy- znajomych miałem piłkarzy ni wioslarzy- 2 dni temu rozmawiałem z jednym którego aktualny trener nie lubi i mówił(przykład myslenia życzeniowego),że chłopaki nic nie przywiozą z olimpiady co będzie skutkować zmiana trenera kadry czyli szansa dla niego występu na kolejnych igrzyskach- i dupa...trener raczej zostanie

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-17 10:44 / portfel / Dziecko hossy
Igła- zobacz jak się śpiewa z igłą w przełyku:))
http://www.youtube.com/watch?v=1y6Fj8q7HjE
flugo / 2008-08-17 10:27 / portfel / Dziecko hossy
dodam tylko,że 2 chłopaków z bydgoskiego klubu a trzeci z takiej małej miejscowości 40 km na wschód od Bydgoszczy a czwarty z wrocka
flugo / 2008-08-17 10:23 / portfel / Dziecko hossy
fajne laski:))
flugo / 2008-08-17 10:22 / portfel / Dziecko hossy
SIOK

a wioślarze maja srebro:))
gratki!

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-17 09:08 / portfel / Dziecko hossy
Polscy olimpijczycy, przedstawiciele wszystkich broni, złożyli w sobotę, poprzez media, apel do władz Polskiego Związku Szermierczego - domagają się zmian, których początkiem ma być nowa osoba na stanowisku prezesa związku.
Pod apelem zainicjowanym przez florecistkę Sylwię Gruchałę "podpisali" się niemal wszyscy reprezentanci - ze srebrnymi medalistami w szpadzie na czele. Zdaniem zawodników grudniowe Walne Zgromadzenie związku musi wybrać nowe, odmłodzone kierownictwo, które zadba o wszystkie potrzeby reprezentacji.

Lider szpadzistów Tomasz Motyka zasugerował w rozmowie z dziennikarzami, że prezes związku Adam Lisewski powinien rozważyć rezygnację z ubiegania się o ponowny wybór na stanowisko szefa zarządu. Funkcję tę sprawuje od 1980 roku (z czteroletnią przerwą w latach 1988-1992). Jako uchybienia obecnej władzy szermierze wskazują, między innymi, brak, mimo zdobywanych medali, głównego sponsora związku, niedostateczne zaangażowanie w przygotowania oraz przestarzałe metody treningowe na zgrupowaniach reprezentacji.

Jak podkreślili wszyscy szpadziści - ich medal to wynik pracy z trenerami klubowymi. - To sukces nie przy pomocy związku, a raczej mimo jej braku - powiedział Motyka.

ech, te MORDY w związkach
flugo / 2008-08-17 09:06 / portfel / Dziecko hossy
szkoda, czas na przygotowanie nowych złotek
flugo / 2008-08-17 08:58 / portfel / Dziecko hossy
źle zaczęty dzień

Najnowsze wpisy