Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-15 18:36 / portfel / Dziecko hossy
Tomasz Majewski z wynikiem 21,51 m zdobył złoty medal igrzysk olimpijskich w Pekinie w pchnięciu kulą!
flugo / 2008-08-15 16:25 / portfel / Dziecko hossy

żeby znów paru nawiedzonych miało na co wleźć i protestować

hasłem nawiedzeni, oszołomy nazywano tych, którzy własnie protestowali przeciwko rozkradaniu majatku narodowego itd.

zobacz jak to łatwo nazwać nawiedzonym myślącego inaczej

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-15 16:00 / portfel / Dziecko hossy
Spowiedź działacza rangi okręgowej z ambicjami

- Mam 64 lata i od 40 lat robię w sporcie. Muszę powiedzieć, że nie jest łatwo wiązać koniec z końcem. Kokosów nie mam. Żeby przetrwać, trzeba się trzymać zasad. Pierwsza zasada, sztama z kumplami. Jestem z zapasów, więc powiem jak to jest u nas. Pierwsze, trzeba dobrze obcykać zjazd. Na przykład kumpel z okręgowego związku po prostu zwołał go wcześniej. W mazowieckim namówiliśmy się z kolegami i powybieraliśmy się do zarządu, tak że nikt się nie zorientował.

Potem mogą pisać do ministra ile chcą, przecież nie będzie wnikał w wybory na szczeblu okręgowym, tak czy nie?

W Polskim Związku Bokserskim dwóch pięściarzy wysłali do Aten, boksu w Polsce nie ma, a oni wybrali 20-osobowy zarząd. To majstersztyk.

U mnie w okręgu jak się już jest w środku, w organizacji, to też można wybrać znajomka do centrali. W centrali zawsze można wyjechać za granicę, diety lecą - 40 euro dziennie przez trzy tygodnie - a zawsze przecież w hotelu jest śniadanie, organizatorzy za wszystko płacą... Tu, w Pekinie dziennie 20 osób takich jak ja przychodzi do olimpijskiej misji. Jedna korzyść, że te gryzipiórki-szakale dziennikarze już się nie mieszczą, bo jest limit na każdy komitet olimpijski.
A ilu do Pekinu naszych wyjechało! Samych prezesów związków jest tu 21 z chińskimi komórkami, które dostali od PKOl. Jak jakiś prezes przyjechał jako misja PKOl, to wskakuje za niego wiceprezes. Żeby nie było strat. Jak w kolarstwie. Walkiewicz przyjechał jako PKOl, Kita jako związek. Każdy po dniówce z 40 euro, trzy tygodnie wakacji z darmowym żarciem i spaniem... W Londynie może moja będzie kolej. Żyć, nie umierać.

Ale i w okręgu jest co robić.Można dać diety swojemu sędziemu, którego nie było na zawodach. Jak to zrobiłem jak zawody dostał WOSiR na Rozbrat. No, bo turnieje na Rozbrat w Warszawie to dobry strzał. Niby w Piasecznie, albo gdzieś indziej gdzie jest lokalny klub byłoby trzy razy taniej, startowałoby dwa razy więcej sportowców, przyszli by ludzie, rodziny. Ale jak dam kumplowi na Rozbrat turniej, no to chyba będzie wdzięczny i jeszcze mi coś skapnie, tak czy nie? No i nie trzeba będzie jechać do jakiegoś Wygwizdowa.

Widzicie, żadne frukty, niestety. A i trzeba uważać, bo te szakale-gryzipiórki węszą. Są też jakieś oszołomy, jak ten staruszek Głowacki. Ja byłem dzieckiem, jak on już był trenerem i jeszcze się nie nauczył, o co tutaj chodzi. Ja w mig załapałem i żyję, nie skarżę się. Inteligentny jestem. A ten skarży o sędzim, skarży o przewałach z turniejami. Człowiek nie ma spokoju. Czy on nie rozumie, że ze sportu naprawdę trudno się utrzymać. Inni się lepiej urządzili. I bezpieczniej. Nie muszą tak cały czas kombinować. Na przykład w Siedlcach, ci od sztangistek. Od 1996 roku Soćkowie tam prowadzą ośrodek. Moi idole. Wyników coraz mniej, ale Dorota jest kierownikiem, Rysiek trenerem, znajomek finansowym. Trzeba tylko żeby i sportowcy zrozumieli, to będzie lepiej. Niektórzy już kumają. Mają stypendium, nie wychylają się, piąte, szóste, siódme miejsce im wystarczy i szlus. Się kręci. Latami się kręci.

Wysłuchałbym go i uwierzył.

Bo rzeczywiście jest trener Głowacki w KS Piaseczno, który faktycznie pisze pisma do ministra Drzewieckiego bez odpowiedzi. Faktycznie jest sędzia który wziął pieniądze za sędziowanie, choć go nie było na turnieju. Cała reszta też się zgadza. W PZB 20 ludzi w zarządzie i komisji rewizyjnej, prawda.
Państwo Soćkowie rzeczywiście od 1996 roku prowadzą ośrodek w Siedlcach, działacze rzeczywiście są tutaj na koszt PKOl-u w dobrym hotelu i dostają diety. Faktycznie oprócz prezesa PZKol Walkiewicza jest wiceprezes Kita.
flugo / 2008-08-15 14:20 / portfel / Dziecko hossy

GPW chce, aby spółki notowane na NewConnect publikowały raporty kwartalne.

bardzo słusznie
flugo / 2008-08-15 11:24 / portfel / Dziecko hossy
a myślisz,że skąd to wziąłem

idziemy na 30

:))
flugo / 2008-08-15 11:23 / portfel / Dziecko hossy
o przepraszam- pierwszy zakup 165:((
flugo / 2008-08-15 11:21 / portfel / Dziecko hossy
dokywalem ostatnio po 72-75
mam srednia aktualnie 90(pierwszy zakup 145)
chyba dokupie znow
wskazniki ma obecnie niesamowite- szczegolnie c/wk

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-15 10:41 / portfel / Dziecko hossy
jutrzenka- raport zadowalający, zwiększyli przychody, idziemy na 30:((

POLITIK KILLS
flugo / 2008-08-15 08:51 / portfel / Dziecko hossy
tak

Re: USA: Inflacja pędzi, ale rynek trzyma się trendu

flugo / 2008-08-14 20:46 / portfel / Dziecko hossy
przystojniaczek z naszego Kena:))
http://www.youtube.com/watch?v=7arl-cYDRn0
flugo / 2008-08-14 20:35 / portfel / Dziecko hossy
hehe
flugo / 2008-08-14 16:39 / portfel / Dziecko hossy
powiedz mi co wygrał Afganistan?
flugo / 2008-08-14 16:08 / portfel / Dziecko hossy
jutrzenkę kupuj
cofnęła się o kilka lat do tyłu a nie były to złe lata dla niej z wyjatkiem 4kw 07
moze bedzie po 35 albo po 12, ale za to w hossie kolejnej bedzie po pińset:))
flugo / 2008-08-14 16:06 / portfel / Dziecko hossy
przesadzasz- walczymy aby dystrybucje zrobic z wyzszych poziomów:))
flugo / 2008-08-14 15:42 / portfel / Dziecko hossy
jak lefek pisał
spadaja surowce, spadają wszystkie rynki

hossa Panie Ken sie zbliża:))

Najnowsze wpisy