Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2009-12-18 09:28 / portfel / Dziecko hossy
i widzisz Pooh- dupa nie kierowana emisja Krysi:(
do łachów pójdzie:((
flugo / 2009-12-18 10:22 / portfel / Dziecko hossy
sejm tak
o azbescie w watku azbestowym bedziemy sie starali z Golemem wrzucac aktualnosci jak PAP:))
tutaj tylko najwazniejsze infa
a Krysie mam od debiutu i strasznie sie z nia związałem a tu taki fakap- ciekawe jaka cena bedzie - moze to mi poprawi humor, emisje byly po 2,85, 3,2 i 3,8 z tego co pamietam- jak lutna po 4 to okey jak po 3 to siara:(
flugo / 2009-12-18 10:31 / portfel / Dziecko hossy
bzwbk posiorbał w emisji kierowanej za 10 mln po 3,25
flugo / 2009-12-18 10:42 / portfel / Dziecko hossy
http://www.youtube.com/watch?v=A4gBzUwo6Iw

mysle,że to jest twój hymn
flugo / 2009-12-18 10:43 / portfel / Dziecko hossy
tu ładniejsze obrazki
http://www.youtube.com/watch?v=0wlJG41U2SY&feature=related
flugo / 2009-12-18 10:43 / portfel / Dziecko hossy
yo-pipki
flugo / 2009-12-18 10:45 / portfel / Dziecko hossy
ano bardzo długoterminowa
flugo / 2009-12-18 13:33 / portfel / Dziecko hossy
zainteresuje, zainteresuje- wszystko w swoim czasie...
flugo / 2009-12-18 13:52 / portfel / Dziecko hossy
nuda nuda nuda
jak bedziemy sie cashowac za pare miesiecy, 1-2 lata to wtedy gratki:)
pzdr
flugo / 2009-12-18 13:56 / portfel / Dziecko hossy
to juz sie dzieje
głównym sponsorem najlepszej druzyny w ręke jest: http://www.vive.com.pl/
flugo / 2009-12-18 14:56 / portfel / Dziecko hossy
znowu na topie spekulanci:))
flugo / 2009-12-18 15:04 / portfel / Dziecko hossy
yo- tylko pamietaj,że utylizacja w urzadzeniach przewoxnych nie bedzie jedyna prawnie dozwolona. składowiska będa nadal działały- co nie zmienia faktu,że wejście ustawy WRESZCIE otworzy droge do sprzedaży atonowi:)
pzdr
flugo / 2009-12-18 18:17 / portfel / Dziecko hossy
rózne machiny maja i rózne ceny- aton 20 sprzedali w paxdzierniku za 180 tys. euro

Re: "Trzy Wiedźmy" przepędzą inwestorów z GPW?

flugo / 2009-12-18 19:58 / portfel / Dziecko hossy
jb?
O wiele mogę narzekać w moim życiu. O to, że jestem niski (dla faceta to naprawdę ch*****), o to, że nie mam zbyt wiele kasy, i że w szkole trzeba czasem popracować. Tak naprawdę to jest nic. Jedynie kłopoty, z którymi boryka się każdy w moim wieku. Trochę powierzchowne. Niektórzy wręcz uważają, że jestem w porządku gościem i może nawet dobrym człowiekiem. Czasem dostaję komplementy, ale co z tego skoro tak naprawdę jestem samotny. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad swoim życiem. Niczego szczególnego nie osiągnąłem. Niektórzy powiedzą - a co w tym wieku chcesz osiągać? Albo, że wcale nie jestem taką łamagą. Być może, ale to wszystko powiedzą mi tylko KOLEDZY czy też ZNAJOMI. Doszedłem do wniosku, że nigdy nie miałem przyjaciół... nawet jednego przyjaciela. Uwierzcie mi, to boli jak s********. Zakochałem się w dziewczynie. Nie radzę sobie najlepiej z ludźmi, więc i z nią było mi trudno (nawet jej nigdy nie wyznałem moich uczuć). Wszyscy znajomi ze szkoły żartują ze mną i rozmawiają, ale mówimy zawsze tylko o p*********, o których równie dobrze można w ogóle nie mówić. Chciałbym się komuś wygadać, ale ludzie maja swoich przyjaciół i najwyraźniej nie potrzebują nowych. Niektórzy pewnie i by mi pozazdrościli chociaż takich kontaktów z ludźmi, ale mnie chyba najbardziej boli ten brak miłości. Nie mówię, że lubię tylko ludzi smutnych, którzy by mi się zwierzali ze swoich problemów, bo nie tylko nimi człowiek żyje, ale rozmowa o niczym już mnie czasami męczy. Poza tym to ja zawsze słucham, a odnoszę wrażenie, że mnie nikt nigdy nawet NIE CHCE wysłuchać. Sam przez to też nie potrafię się przed nikim otworzyć. Błagam! Ja chcę przyjaciela albo jeszcze lepiej przyjaciółkę!! Nikt mnie nawet nie podejrzewa o takie problemy (chyba ze mnie niezły aktor). Cały czas zdaję się wszystkim być wesoły, bo całe życie gram i udaję. Za każdym razem kiedy wydaje mi się, że gdy się do kogoś zbliżam, a on/ona mnie o coś prosi to robi to interesownie i wcale mnie nie lubi tylko potrzebuje mnie do odwalenia roboty(czy to moja wada?). Riedel śpiewał "Samotność to taka straszna trwoga"... miał rację... nikomu nie życzę by naprawdę zrozumiał te słowa... lepiej żyć nie znając ich znaczenia.
flugo / 2009-12-18 20:12 / portfel / Dziecko hossy
nie widzę potrzeby miszczu- co pisałes- że poleci na ryj? jak twój funciak?
chopoku

Najnowsze wpisy