Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-12-21 09:26 / portfel / Dziecko hossy
yo,
wysyłam tam ekipki regularnie- dobre połaczenie pociagiem do Berlina i potem do Krausnick i busem tI na miejsce- albo samochodem jak ma sie niepijacego kierowce:)
flugo / 2009-12-21 10:07 / portfel / Dziecko hossy
dokumenty dokumentami Golemie,
załózmy że wszystko pójdzie jak z płatka to na boomie legislacyjnym atona wywindujemy do rekordów z debiutu
i co dalej?
przychody, przychody,przychody beda miały kluczowe znaczenie- relaizacja kontraktów- twarde prawo rynku- czy pojawia sie firmy które beda chciały kupic reaktor za pare baniek, z dofinansowaniem czy bez- kiedy to sie zwórci, kto to bedzie serwisował itd, itp- dlatego kluczowy jest projekt łotewski- on moze byc wzorcowy i od niego wszystko zalezy...
flugo / 2009-12-21 11:16 / portfel / Dziecko hossy
czytałem fragmenty, czytałem opinie eksperta- zakałapućkał sie pan:)- chociaz wymienienie metod utylizacji azbestu zrobiło na mnie wrazenie- nie spodziewałem sie ze az tyle tego jest
prawo b.korzystne dla atona w obliczu podniesienia opłat za składowanie- senat, Napoleon i wtedy nastapi godzina prawdy:)

jesli chodzi o raporty- to nasi koledzy z bankiera- jeden szczegolnie mi sie spodogal- wymianki raportów w których aton informowal o sprzedaży a potem cisza o relizacji kontraktu- no ale może to dopiero przed nami- te centrum powstanie i jakas produkcja konkretna sie zacznie- tak jak piszesz WIELE zalezy od zarządu- od tego jak sa przygotowani sprostac wyzwaniom rynkowym
co do kursu- jak wiesz rzadko kurs odpowiada rzeczywistej wartosci firmy- to co pisałes o kapitalizacji ok. 50 mln- to faktycznie nie jest duzo patrząc na potencjał- ale zeby poszedl jak bioton z 6 na 30 potrzeba nie tylko sprzedaży ale tez hossy...
flugo / 2009-12-21 11:27 / portfel / Dziecko hossy
jeszcze jedno Golem- zadnych nowych grubych inwestorów w Atonie nie ma- brak infa o przekroczeniu 5 %- może sa tuz po progiem a moze spekuluja- a może beda wchodzic na grubo kiedy kapitalizacja osiagnie 100 mln:))

acha- jeszcze może byc taki scenariusz,że Aton zniknie z giełdy i ogłosi wezwanie po 4 zeta i jakiś venture łyknie go w całości- wszystko jest tutaj otwarte i nie wszyskie rozwiazania moga byc dla nas korzystne:)

Re: GPW: Krótszy tydzień zniechęci inwestorów?

flugo / 2009-12-21 11:55 / portfel / Dziecko hossy
spadaj dolarku, spadaj...
flugo / 2009-12-21 12:03 / portfel / Dziecko hossy
znam ryzykantów z fundów którzy kiedy będa miec kase od ludzi potrafia zrobic CUDA- tak jak tem który brał biotka po 12 zeta...dla nich aton za mały jeszcze
warta podjecia ryzyka- jak widac po spekulacjach Jarga:))
flugo / 2009-12-21 12:35 / portfel / Dziecko hossy
niech sie buja 4,5-5,5 przez jakis czas- tgo sobie zycze, a skoki juz w 2010 najlepiej podparte konkretami a nie ustawa tylko:)
pzdr
flugo / 2009-12-21 12:40 / portfel / Dziecko hossy
dobry deal z TESCO na 50 mln- spory:)
flugo / 2009-12-21 12:49 / portfel / Dziecko hossy
dobra rentownośc jest na tych klopsikach, konserwach itd

Re: GPW: Krótszy tydzień zniechęci inwestorów?

flugo / 2009-12-21 13:12 / portfel / Dziecko hossy
Kolański jako ziołopex wysypał akcji Jutrzenki za ponad 3 bańki
kuxwa- ten to albo ma duuuza rodzine do obdzielenia prezentami albo sobie jakąś chate kupił karwa!
flugo / 2009-12-21 13:20 / portfel / Dziecko hossy
i tego sie trzymajmy
5-6 PLN przy dobrych obrotach - trzeba ubic fundament

spokojnych świat zyczę:)
pzdr
flugo / 2009-12-21 13:38 / portfel / Dziecko hossy
a ci co wpłacali w tym roku to tez potracili?
SIOK
flugo / 2009-12-21 13:54 / portfel / Dziecko hossy
w pytę

Re: GPW: Krótszy tydzień zniechęci inwestorów?

flugo / 2009-12-21 14:17 / portfel / Dziecko hossy
skoro jest tak fajnie to dlaczego jest kuźwa tak xle?

7.12.2009 Aktualizacja informacji o przychodach ifirma.pl za 2008 i 2009

Za pierwsze jedenaście miesięcy 2009 wzrost o 64% rdr.
flugo / 2009-12-21 14:29 / portfel / Dziecko hossy
SPISEK

Najnowsze wpisy