Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Garand / 2010-04-14 15:10 / portfel / Bywalec forum

niedługo mocno pójdą w dół.

*niedługo ceny mocno pójdą w dół.

Re: Coraz mniej promocji u deweloperów

Garand / 2010-04-14 15:09 / portfel / Bywalec forum
W ciągu kilku ostatnich dni na portalu OtoDom pojawiło się w ciągu trzech ostatnich dni ponad 400 nowych ogłoszeń sprzedaży mieszkania w Warszawie w dzielnicy Bemowo. Masa ludzi stwierdziła, że po świętach zacznie sprzedawać mieszkania.
Już widzę jak deweloperzy patrząc na taką sytuację zaczną zwiększać ceny i likwidować promocje i upusty ...
Spadki cen już są rzeczywistością, przy takiej podaży niedługo mocno pójdą w dół.

Re: Gowin proponuje symboliczne wybory do Senatu

Garand / 2010-04-14 09:00 / portfel / Bywalec forum
Podoba mi się ten gest, tylko ciekawe jak zostanie przyjęty przez innych POwców.

Re: Decyzja o pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu podzieliła Polaków

Garand / 2010-04-14 08:12 / portfel / Bywalec forum
Jak widać nawet "największa tragedia narodowa" nie jest w stanie pojednać Polaków... Zawsze znajdą sobie powód do swarów i kłótni. Trochę to smutne, ale niestety już się przyzwyczaiłem do tego i tylko czekałem, kiedy po tej katastrofie moi Rodacy znowu zaczną sobie skakać do gardeł.
Czy kwestia pochówku jest aż tak ważna, żeby umniejszać powadze Żałoby Narodowej?
Smutne...

Re: PiS oferuje współpracę Platformie

Garand / 2010-03-30 09:16 / portfel / Bywalec forum

- Chcemy skończyć z teatralizacją polityki, do tej pory mieliśmy do czynienia z nieustającym spektaklem budowanym, naszym zdaniem, z rozmysłem przez propagandzistów rządu Donalda Tuska

Z takim podejściem na pewno nic z tego nie wyjdzie. Już na wstępie korzystają ze swojego starego, sprawdzonego: "To oni i przez nich to wszystko..."
Dlatego uważam, że mówienie o porozumieniu w tym przypadku to czysty PR tym razem w wydaniu PiSu.

Re: Chcemy kupować auta, ale starsze i tańsze

Garand / 2010-03-29 12:05 / portfel / Bywalec forum
Bo na inne nas nie stać! Bezrobocie rośnie, państwo zabiera połowę tego co zarabiamy, więc na samochód zostaje niewiele.
Ale oczywiście analitycy Money'a nie zwracają na tego typu argumenty uwagi i podają wytrzaśnięte znikąd powody w stylu:
- Ostatnim i być może najważniejszym czynnikiem mającym negatywny wpływ na sprzedaż w salonach była mroźna i śnieżna zima, która spowodowała, że mniej chętnie zaglądaliśmy do salonów

Żenada, analitycy do łopat!

Re: Dymek w miejscu publicznym jednak legalny

Garand / 2010-03-26 13:32 / portfel / Bywalec forum

Radykalny zakaz palenia nie uzyskałby poparcia w Sejmie - ocenił szef senackiej komisji zdrowia Władysław Sidorowicz (PO).

I po to jest właśnie polski Senat. Nie ma żadnych kompetencji, bo za każdym razem Sejm zmieni ustawy po swojemu... Nie mają na nic wpływu i tylko przejadają publiczne pieniądze.
PO miało go zlikwidować, ale skoro jest w nim 70ciu "kolesi" to przecież nie będą im zabierać diet, prawda?

Re: Nowe mieszkania wcale nia na topie

Garand / 2010-03-19 10:54 / portfel / Bywalec forum
Jak mają być na topie jak ludzi po prostu na nie nie stać...
Garand / 2010-03-18 14:30 / portfel / Bywalec forum
Efektem mojej pracy jest to, że mam fajną robotę, zarabiam na swoje potrzeby, rozwijam się i mam plany na przyszłość. Ani Tuski ani Kaczory i Kwaśnewskie nic do tego nie mają i mam ich wszystkich w serdecznym poważaniu. To co mam, zawdzięczam jedynie sobie, więc nie mam potrzeby nawiązywać do rządzących i obwiniać ich o cokolwiek.
Powtórzę więc jeszcze raz, jak w innych odpowiedziach. Weź się za siebie, zacznij myśleć o sobie, nie narzekaj i wstań wreszcie od tego kompa. pozdr
Garand / 2010-03-18 14:15 / portfel / Bywalec forum
Jakoś nie znam nikogo, kto chce pracować i nie może nic znaleźć... Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia, a nie wygórowane potrzeby jak właśnie 5000 netto przy pierwszej pracy u pierwszego pracodawcy. Więcej wiary w siebie, a na pewno przestanież tak czarno widzieć otaczającą Cię rzeczywistość.
Garand / 2010-03-18 14:12 / portfel / Bywalec forum
Jakie kolejki społeczne?! Co to za katastroficzne wizje. Inkubatory przedsiębiorczości, EFS dają pieniądze "od ręki" wystarczy poprawnie i mądrze wypełnić dokumenty i tyle.
Nie fosz, nie denerwuj się, tylko otwórz oczy i wstań sprzed kompa popatrz ile masz możliwości, a nie ciągłe ujadanie i użalanie się.
A i dzięki że tak troszczysz się o zdrowie współobywateli, na szczęście jestem zdrowy ;)
Garand / 2010-03-18 11:10 / portfel / Bywalec forum
A skąd masz takie informacje?!
Bez problemu mogę rozkręcić interes, wystarczy konto bankowe, REGON i NIP. I mam przedsiębiorstwo. Funduszy unijnych jest tyle, że jest z czego wybierać. A będąc młodym przedsiębiorcą dostajesz takie granty, że złodziejskie ZUSy opłacane są z kasy Unii.
A tak w ogóle to:
Zamiast narzekać doucz się, poczytaj trochę, porozmawiaj z mądrymi ludźmi i palnij się w głowę na zachętę. Wtedy zamiast ciągłych narzekań na Tusków i innych z PO sam sie weźmiesz do roboty. Ani oni ani inni politycy nie stworzą Ci raju. Sam to zrób, więc się ogarnij i zacznij myśleć.
Garand / 2010-03-18 11:04 / portfel / Bywalec forum
A to wszystko wina szopenfeldziarzy Tuskowych, to wiemy już. Nie musisz się powtarzać...
Garand / 2010-03-18 11:01 / portfel / Bywalec forum
Oczywiście, lepiej okradać państwo siedząc na bezrobotnym lub rencie i narzekać na to, że nikt nie chce mi płacić 5000 PLN na rękę, niż pójść i zacząć samemu legalnie zarabiać...

Re: PiS spróbuje odwołać szefa komisji śledczej

Garand / 2010-03-02 08:50 / portfel / Bywalec forum
Do trzech razy sztuka :)

Najnowsze wpisy