Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: RPO upomina się o kąpiele dla więźniów

GDA66TY / 2011-12-18 17:58 / Tysiącznik na forum
Gdy czytam o warunkach w jakich żyją więźniowie to nasuwa mi się myśl
odnośnie pracy do 67 lat.
Nie jeden murarz,spawacz itd.itp.po wypracowaniu lat spokojnie może dopuścić się przestępstwa obarczonego takim wyrokiem jaki zapewni mu odsiadkę do osiągnięcia wieku emerytalnego.
Po co tułać się po śmietnikach jak można sobie w ciepełku z pełnym wyżywieniem przy TV posiedzieć w więzieniu.!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-02-07 21:16 / Tysiącznik na forum
KOV nadal liczy na sukces w Brunei
wnp.pl (Marcin Szczepański) - 06-02-2012 14:59
Pomimo chwilowego spowolnienia prac poszukiwawczych w Brunei spółka Kulczyk Oil Ventures wciąż wiąże duże nadzieje z posiadanymi w tym kraju aktywami. – W Brunei nastąpiły znaczące zmiany w składzie joint venture zarówno w Bloku L, jak i w Bloku M – zastrzega prezes spółki Timothy Elliott.
W Bloku L zmiany te były efektem transakcji nabycia przez KOV, w grudniu 2011 r., udziałów spółki AED Southeast Asia Limited w konsekwencji czego udział KOV w tym bloku wzrósł do 90 proc. - Co ważniejsze, KOV jest teraz operatorem tej koncesji. Dodatkowo, okres poszukiwawczy określony w umowie o podziale wpływów z wydobycia został wydłużony o 12 miesięcy, czyli do sierpnia 2013 r., co daje nam wystarczająco dużo czasu na ukończenie trwających badań sejsmicznych 3D. Nowe dane pozwolą nam określić lokalizacje w kolejnym programie obejmującym wykonanie dwóch odwiertów w Bloku L. Spodziewamy się, że program ten powinien rozpocząć się przed końcem 2012 r. - mówi prezes KOV.

Obszar Bloku L, do czasu obowiązkowego zrzeczenia się jego 50 proc. powierzchni, zajmował powierzchnię 2,2 tys. km2 w północnej części Brunei. Gigantyczne pole naftowe Seria, z którego do roku 1991 wydobyto łącznie ponad miliard baryłek ropy naftowej, a które wciąż produkuje, jest zlokalizowane ok. 12 kilometrów na południowy-zachód od Bloku L i przylega do zachodniej granicy Bloku M.

Partnerzy w projekcie joint venture, prowadzący prace w obrębie Bloku L, zobowiązani są w ramach Etapu 2 do poniesienia wydatków w minimalnej wysokości 16 mln USD oraz do wykonania prac przewidzianych dla Etapu 2. KOV spodziewa się poniesienia większych nakładów niż zakładane minimum, aby przeprowadzić prace, do wykonania których jest zobowiązana. Zgodnie z ostatnim zawiadomieniem o przedłużeniu Etap 2 kończy się w 27 sierpnia 2013 r.

KOV planuje pozyskanie 131 km2 danych sejsmicznych 3D z obszaru West Jerudong oraz 13 km2 danych sejsmicznych 3D wraz z 13 km danych sejsmicznych 2D z obszaru Tutong. Oba programy mają dostarczyć wskazówek, co do przyszłych wierceń i stanowić będą wykonanie pozostałych zobowiązań w zakresie badań sejsmicznych Etapu 2.
Tak sobie myślę że będzie jeszcze mocne podbicie ceny pod debiut na giełdę Londyńską.
Może dojść do 3,50 zł. Inaczej emisja akcji w Londynie nie będzie miała raczej zamierzonych efektów.

Re: Kryzys w Grecji. Blisko 200 tysięcy osób nielegalnie pobierało rentę

GDA66TY / 2012-03-19 22:33 / Tysiącznik na forum
U nas za to po legalu służby mundurowe idą po 15tu latach na emeryturę i jest ich o wiele więcej. Ciekawe tylko kiedy nas taka sytuacja zrujnuje???

Re: KOV

GDA66TY / 2012-05-02 09:33 / Tysiącznik na forum
Kupiłem szampana na okoliczność przejścia PETROLKA. Zastanawiam się teraz kiedy go otworzę :-)

Re: Włochy: ujawnili list ws. ojca Rydzyka

GDA66TY / 2012-06-03 15:36 / Tysiącznik na forum
Nadejdą jeszcze czasy jak za komuny kiedy to naród szukał w Kościele pomocy.
Także Ojciec Rydzyk będzie miał wówczas (oby nie za późno do czego właśnie wielu w naszym kraju dąży) wielkie poważanie czego jemu i sobie(Polakowi,katolikowi) życzę.

Re: Proces Breivika. Dziś zapadnie decyzja w sprawie zamachowca

GDA66TY / 2012-08-24 10:28 / Tysiącznik na forum
Można tylko domniemać że w więzieniu zginie śmiercią tragiczną.
Wszystko w rękach więźniów i klawiszy !!!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-09-11 10:36 / Tysiącznik na forum

GDA66TY i RGK w JEDNEJ OSOBIE !!! Ty topielcu :)) sam udzielasz się na tym forum mając zarejestrowanych kilka kont :)) nikt na ciebie nie zwraca uwagi :)) uwielbiam pławić się na tym forum że ja zarabiam :)) a sądząc po waszych nerwowych wypowiedziach ładnie utopliliście

Napisz może pod jakim nickiem się nie wypowiadałem bo z wieloma osobami jestem tu utożsamiany.
W biurze detektywistycznym kariery byś nie zrobił. Co do SW to mam tam wszystkich zbanowanych oprócz Korczaka bo tylko jego wypowiedzi są godne uwagi.
Ty sobie czytaj co chcesz i wypowiadaj się gdzie chcesz ale są fora zamknięte (bardzo wartościowe )na które się nie dostaniesz.
Pa pa.

Re: "Zabrakło wyobraźni". Premier zdecydował o losie Joanny Muchy

GDA66TY / 2012-10-24 17:42 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----

Konsorcjum Kulczyka blisko miedzi w Afganistanie

GDA66TY / 2012-12-07 14:30 / Tysiącznik na forum
Afghan Gold and Minerals ma wyłączność w rozmowach o zakupie licencji na wydobycie miedzi w afgańskim Balkhab – podaje Financial Times. Spółka jest kontrolowana przez lokalnego biznesmena i wehikuł inwestycyjny Centar, w którym Jan Kulczyk ma 28 proc. udziałów.
Chodzi o jedną z trzech licencji na wydobycie złota i miedzi, które rząd w Kabulu sprzedaje od ubiegłego roku.

Potencjalne wydobycie miedzi może rozpocząć się w 2014 r. Jak podaje „Financial Times”, inwestycje w złoże może pochłonąć nawet 1 mld USD.
Konsorcjum ma także 49 proc. w joint venture TMAC, które Kabul uznał za preferowanego nabywcę dla złóż złota w Badakhshan.
Afghan Gold and Minerals w 51 proc. należy do Sadata Naderiego, afgańskiego biznesmena. Resztę kontroluje stworzony przez Iana Hannama wehikuł inwestycyjny Centar. Jan Kulczyk ma w nim 28-procentowy udział. Hannam to były bankier z JP Morgan, weteran SAS, który w kwietniu opuścił bank po ukaraniu go 450 tys. funtów za ujawnianie informacji insajderskich. Zaangażowany w przedsięwzięcie jest także Chip Goodyear, były prezes BHP Billiton, światowego giganta wydobywczego.

Afghan Gold and Minerals ma już licencję na wydobycie złota w Afganistanie.

Ten facet ma rozmach w inwestowaniu.
Z nim (prędzej czy później)zarobimy krocie:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-12-22 10:07 / Tysiącznik na forum
Zastanawiam się teraz co się na tej Ukrainie dzieje . Czy ten postęp prac jest autentyczny czy wirtualny :-)
A tak w nawiasie to rok się kończy a KOV
ma na dzień dzisiejszy 481 756 729 akcji.
Zacytuje sobie pewnego gościa ze zbójeckimi wpisami.

,,BŁĄDZIĆ,....LUDZKA RZECZ , panie Br.,
simbalo / 93.154.146.* / 2012-11-19 09:56
+ - 0 usuń
Ale, proszę docenić ODWAGĘ, do sprostowania SWOICH
POGLĄDÓW i OCEN !GRATULACJE !
Moja ocena tej spółczyny,jest dużo bardziej
NEGATYWNA.Uważam,że jej wartość jest przeszacowana
czterokrotnie.To spółka KOSZTOWA I KOSZTOWNA, do
końca roku, ilość akcji będzie zatrważająca,coś
ok.miliarda sztuk. No, chyba że KNF ukróci to
łamanie polskiego prawa i zdejmie spółkę
z giełdy."

Dziwny to gość i dziwne ma przepowiednie a może to jakieś marzenia ???

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-01-04 09:36 / Tysiącznik na forum
Kto kupił za 800zł. i sprzedał za 1zł. (takich nie ma) stracił 99% kto kupił za 1 zł. (tacy są) i sprzedał za 2zł. zarobił 100%.
Liczy się teraźniejszość.
Za książkę i do nauki.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-01-04 11:29 / Tysiącznik na forum
OK jesteś najlepszy.
Nie musisz się już kształcić po prostu tylko kupuj i sprzedawaj.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-01-21 08:45 / Tysiącznik na forum
To nie jest możliwe !!!
Z obiegu są wycofywane monety 1gr. i 2gr.
nie pamiętam aby aby akcja jakiejkolwiek spółki kosztowała 0,5gr.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2013-04-03 15:33 / Tysiącznik na forum
Wróciłem tu po długim czasie. Mam nadzieję że nie będę żałował :-)

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2013-04-13 09:23 / Tysiącznik na forum
Od poniedziałku wracamy na 40 gr.:-)

Najnowsze wpisy