Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: LOTOS

GDA66TY / 2008-11-18 22:45 / Tysiącznik na forum
Specjalnie pojechałem zobaczyć czy rafineria jest cała. Normalnie stoi na swoim miejscu kominy się palą biurowiec mieni sie kolorami. Co jest że tak nurkuje? Przecież to jest firma o bardzo mocnych fundamentach. Mimo wszystko boje się kupować.
GDA66TY / 2008-11-19 10:40 / Tysiącznik na forum
No dobra ale powiedz co z tego wynika. Kupować czy czekać?
GDA66TY / 2008-11-19 11:08 / Tysiącznik na forum
Ale ja nie chce kupić ropy ja zastanawiam się nad akcjami LOTOSU. Wiem że oni inwestują potężną kasę po to aby zwiększyć dwukrotnie produkcję. Wiem też że prace na terenie rafinerii mocno spowolniały. Moje pytanie dlaczego!?
GDA66TY / 2008-11-19 11:45 / Tysiącznik na forum
Oj chyba nie dam rady się dopchać do Olechnowicza. Z tego co wiem to chwilowe kłopoty polegają na przejęciach. Port Północny przejmuje w dużym stopniu PERN i to oni mają rozdawać karty ale nie wydaje mi się aby to miało źle wpłynąć na LOTOS. Może wpływ ma ta niepewność. Miesza się tam też PETRO BAŁTYK. Wiem że tu będą wzrosty tylko kiedy kupować?

Re: Jest szansa na odrabianie strat na GPW

GDA66TY / 2008-11-19 12:10 / Tysiącznik na forum
Co sądzicie na temat General Motors bo wydaje mi się że jest skazany na straty. Ciekawe czy sobie poradzą. A taki piękny mają biurowiec. To będzie załamanie rynku motoryzacyjnego w USA i szansa dla wzrostu Europejskiej motoryzacji tzn. Niemieckiej.
GDA66TY / 2008-11-19 14:57 / Tysiącznik na forum
W naszym kraju jest to ciężki temat do zrealizowania gdyż istnieje obawa przejęcia większości udziałów przez Rosję. Dalszy ciąg rozwoju sytuacji mógłby okazać się katastrofalny w skutkach dla naszego kraju. Powiem ci że to tylko moje sugestie bo uważam ze aż tak dobry w tym temacie nie jestem.

Re: LOTOS

GDA66TY / 2008-11-19 16:22 / Tysiącznik na forum
W wyniku wyjaśnień wszystko uległo zawikłaniu. Jakie macie propozycje? Kupować czy czekać bo jeszcze spadnie.

Re: Jest szansa na odrabianie strat na GPW

GDA66TY / 2008-11-19 19:14 / Tysiącznik na forum
Widać wyraźnie ze ludzie już nie chcą za bardzo sprzedawać tak tanio akcji. Nie ma też zbyt wielu chętnych do kupna gdy ceny wzrastają. Zapowiada się stagnacja na GPW z małymi obrotami. Grunt to spokój.
GDA66TY / 2008-11-20 10:22 / Tysiącznik na forum
Witaj _qwert jak na razie to wstrzymam się z kupnem. Zainwestowałem parę złotych na szczycie hossy w CENTROSTAL GDAŃSKI i w ALCHEMIĘ. Jestem stratny ale nie była to duża inwestycja. Potem kupiłem trochę PGNIG też jestem w stratny. Pogrywam troszkę na spółkach groszowych z różnym skutkiem. Teraz nastawiam się na kupno LOTOSU ale podejrzewam że przy tej bessie szybko to nie nastąpi.

Re: GPW: Kolejne testowanie dołków?

GDA66TY / 2008-11-20 11:43 / Tysiącznik na forum
Ciekawi mnie czy NBP ma jeszcze jakieś rezerwy walutowe na podparcie naszej złotówki. Obawiam się że wszystko roztrwonili.

Re: LOTOS

GDA66TY / 2008-11-20 11:56 / Tysiącznik na forum
Sledze giełdę z dużym napięciem bo mam tu trochę zainwestowanych pieniędzy. Ma to też dobre strony gdyż uważam że to dla mnie dobra nauka na przyszłość. Gdybym nie zapisał się i nie zapłacił za naukę niemieckiego to na pewno bym się go nie nauczył. To samo ma się do giełdy. Muszę prześledzić giełdę od początku bessy do szczytu hossy bez specjalnych ruchów z mojej strony. Uważam ze dopiero po tym cyklu będę znał już teorie i praktykę no i będę miał swoją dobrze wyrobioną intuicję.

Re: GPW: Kolejne testowanie dołków?

GDA66TY / 2008-11-20 17:05 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj AMERYKA zamknie się na wysokim plusie. Jutro AZJA,EUROPA pójdzie w ślad za AMERYKĄ. W POLSCE też tak będzie bynajmniej na większości spółek. Ale nie oznacza to że to już koniec bessy. Przyszły tydzień na zielono a potem znowu spadek ale już nie taki mocny. Zobaczymy czy się sprawdzi. Jeśli ktoś uważa inaczej to chętnie przeczytam. Bez wyzwisk proszę.

Re: Mamy nowe dno na WIG20

GDA66TY / 2008-11-20 19:23 / Tysiącznik na forum
Podobno Somalijska spółka piracka wchodzi na GPW. To będzie przebój 10 lecia. Mają największe zyski z małym nakładem. Pieniądze z emisji chcą przeznaczyć na zakup nowych karabinów i motorówek.

Re: GPW: Walczymy o wsparcie

GDA66TY / 2008-11-21 10:33 / Tysiącznik na forum
Te pieniądze przy spadkach nie wyparowały one są w naszych kieszeniach i w odpowiednim dla każdego momencie wrócą na giełdę i ją podrasują.

Re: Arabowie kupią polską giełdę?

GDA66TY / 2008-11-21 10:38 / Tysiącznik na forum
Jeżeli Arabowie w naszą giełdę i wpompują kasę to będzie cud. Będę wtedy największym zwolennikiem D.Tuska.

Najnowsze wpisy