Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: KOV

GDA66TY / 2013-05-26 16:55 / Tysiącznik na forum
Scalenie akcji (re split)to nic innego jak podwyższenie wartości nominalnej akcji znajdujących się w obrocie przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu dotychczasowego kapitału akcyjnego spółki. Nie musisz nic domniemywać i podejrzewać.W przypadku KOV przed scaleniem musi być wykupionych 9 akcji celem umorzenia gdyż akcji na dzień dzisiejszy jest 481 756 729
a po scaleniu będzie 48 175 672 .
Swoją drogą to się obudziłeś po długim czasie bo temat był już omawiany.
Proponuję zajrzeć na TVNCNBC.
http://www.tvncnbc.pl/kov-przejmuje-w-kanadzie,321113.html
Pozdrawiam :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-05-26 19:34 / Tysiącznik na forum
Zadałeś pytanie po co to scalenie a przecież sam na nie powyżej odpowiedziałeś. Tak samo powiedział to pan Miodulski w wywiadzie w TVN CNBC. Zresztą tak jak sam napisałeś efekty będą w dość bliskiej przyszłości widoczne-czy na + czy na - to się dowiemy.

Re: KOV

GDA66TY / 2013-05-26 19:38 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedno muszę ci dodać że takie scalenie akcji jest stosowane nie tylko w Kanadzie ale również zgodnie z prawem Polskiej prowincji i ty dobrze o tym wiesz. Popraw mnie jeżeli się mylę. Nie muszę ci chyba wymieć przykładów.:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-06-17 09:34 / Tysiącznik na forum
Ze mnie naganiacz ???
Wydaje mi się że naganiaczem był bym wówczas gdybym latał po forach wszystkich spółek i pisał kupujcie KOV !!!

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-06-20 15:50 / Tysiącznik na forum
Ludzie nie martwcie się. To tylko pieniądze.
Najważniejsze aby zdrowie było a resztę się odrobi :-) Praca jest w Niemczech i w Anglii i gdzie tylko popadnie. Także panowie do betoniarek tak na 2 lata i potem znowu z kasą na giełdę. I tak w kółko :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2013-06-21 15:08 / Tysiącznik na forum
Indeksy lecą na pysk,złoto spadło poniżej 1300$ za uncję. Wygląda na to że wszyscy się wyprzedają i gromadzą kasę na kupno akcji KOV :-). Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak odwieszą notowania :-)

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-07-26 15:11 / Tysiącznik na forum

czy jesteś przypadkiem masochistą

Jestem optymistą. Kupuję akcje zakładając że na nich zarobię.

Re: CEDC

GDA66TY / 2013-08-06 18:09 / Tysiącznik na forum
Tutaj wystąpiło zjawisko typowego bandytyzmu,rozboju i okradzenia dotychczasowych akcjonariuszy.
Wszystkim udziałowcom współczuję i trzymam kciuki za wygraniem sprawy w sądzie.

Re: POLNORD

GDA66TY / 2013-08-08 21:56 / Tysiącznik na forum
Po twoim wpisie akcje skoczyły 10% w górę.
Znakiem tego trochę przyburaczyłeś.
Teraz nie wiem czy to jakaś obsesja czy znajomość tematu.
Oj niedobry Krauze.

Re: Piechociński groził prezesowi TVP SA: Zrobię w telewizji porządek!...

GDA66TY / 2013-09-04 10:04 / Tysiącznik na forum
Ten Piechociński to zwykły raptus. Sprawia wrażenie [...]
Normalnie myślący facet nie darł by japy na korytarzu tylko po prostu na spokojnie zrobił by porządek.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Nigeria zapala zielone światło dla inwestycji Jana Kulczyka

GDA66TY / 2013-10-04 17:00 / Tysiącznik na forum
Nigeryjski rząd uhonorował Jana Kulczyka prestiżowym tytułem "Przyjaciela Nigerii". W ten sposób postanowił docenić wkład najbogatszego Polaka w rozwój gospodarczy największego afrykańskiego kraju, promocję oraz budowanie relacji biznesowych pomiędzy Nigerią a Polską. Jan Kulczyk jest pierwszym przedsiębiorcą na świecie, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.
- Żeby były sukcesy w biznesie musi być miłość, pasja, fascynacja, ale też zrozumienie i przyjaźń. Poważny biznes zawsze się dzieje między ludźmi - tłumaczy Kulczyk. - Jeżeli ja nie mam w danym miejscu zaufanych partnerów, zaufanych przyjaciół - to tam nie inwestuję.

Najbogatszy Polak myśli już o innych niż przemysł wydobywczy kierunkach inwestycji w Nigerii. Na razie nie ujawnia jednak szczegółów planowanych przedsięwzięć.

- Przygotowujemy jeszcze dwa potężne projekty. Nie mogę niestety zdradzić w tej chwili szczegółów. Mam taką cechę, że mówię o faktach, a nie o marzeniach - mówi przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments.
Imperium Kulczyka coraz mocniej idzie w siłę.
Oznacza to że SERINUS EN. też będzie coraz to mocniejsze.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-12-09 22:11 / Tysiącznik na forum
Mam dobrą pamięć to ty masz problem. Od kiedy to ty występujesz w liczbie mnogiej???

sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-12-09 13:11


Dawno mnie tutaj nie było, widzę, iż z tętniącego kiedyś życiem forum zostało dwóch wazeliniarzy Kulczyka. Pozostali mieli dość opluwania ich kiedy pisali źle o Kulczyku

Na drugi raz napisz że ty miałeś dość bo określasz temat jak by was tu było co najmniej tylu ca na Majdanie w Kijowie.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2014-01-10 14:34 / Tysiącznik na forum
Widać wyraźnie i nie da się ukryć że SERINUS leci. Powód brak wiadomości ???
Wydaje mi się że na dzień dzisiejszy SERINUS nie ma nic do zaoferowania. Mnie osobiście to stać na to aby poczekać ale sporo osób się wysypie.
GDA66TY / 2008-11-17 17:08 / Tysiącznik na forum
Jest to mozliwe spółka miałą dobry zysk w III kwartale.

Re: GPW: Spadki w oczekiwaniu na USA

GDA66TY / 2008-11-18 22:12 / Tysiącznik na forum
Po dzisiejszym zamknieciu w USA jutro nastąpi u nas wybicie i to dość spore. Pytanie tylko na jak długo?

Najnowsze wpisy