Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2010-03-16 19:23 / Tysiącznik na forum
wszedłem bardzo ostrożnie i z mała kwotą..
generalnie próbuję odnaleźć swój sposób na inwestowanie. long mi nie wychodzi - przez emocje - tak przegapiłem większość szans w 2009, a żeby spekulowanie miało sens trzeba operować większymi kwotami i z większym ryzykiem..

ot, dylematy początkującego inwestora :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-16 19:05 / Tysiącznik na forum
pewnie temat zainteresuje Gospodarza..

(PL)-NIERUCHOMOŚCI-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY
SA-PLEFH0000022-EFHSA-(PL)-0

EFH SA rejestracja przez Sąd podwyższenia kapitału zakładowego

16.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 30/2010

Zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego S.A. niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości
informację, iż w dniu 16 marca 2010 roku otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st.
Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dotyczące
zarejestrowania w dniu 2 marca 2010 roku podwyższenia kapitału zakładowego Europejskiego
Funduszu Hipotecznego S.A. w drodze emisji akcji serii J Spółki.
Po zarejestrowaniu podwyższenia wysokość kapitału zakładowego wynosi 118.545.148 zł (słownie:
sto osiemnaście milionów pięćset czterdzieści pięć tysięcy sto czterdzieści osiem złotych) i
dzieli się na 59.272.574 (słownie: pięćdziesiąt dziewięć milionów dwieście siedemdziesiąt dwa
tysiące pięćset siedemdziesiąt cztery) akcje zwykłe na okaziciela, co daje łączną liczbę
65.895.672 (słownie: sześćdziesiąt pięć milionów osiemset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy
sześćset siedemdziesiąt dwa) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, wynikającą ze wszystkich
wyemitowanych akcji.
Podstawa prawna:

pozdrowienia!
Ged / 2010-03-12 14:09 / Tysiącznik na forum
oj tam, zaraz ostry, raptem 6k papiera :)

teraz jeszcze o EFH i MIL poproszę i będzie o kilka punktów % bliżej do spłaty kredytu hipotecznego..
Ged / 2010-03-12 14:03 / Tysiącznik na forum
mi IDM sprzedał się po 2,6

serdeczne podziękowania dla Kambodży, którego determinacja sprawiła, że kupiłem ten papier. to moje pierwsze 25% w miesiąc na GPW :)

jak będziesz w okolicy poznania, to chętnie dobrym trunkiem się zrewanżuję :)
Ged / 2010-03-12 08:56 / Tysiącznik na forum
dziękuję za wskazówkę
Ged / 2010-03-12 08:31 / Tysiącznik na forum
to, w takim razie, czy uśrednianie w górę, z ciasnym stopem w taki dzień jak dziś to dobry pomysł?
pytam, bo nie wiem którą stroną się nadstawić do biegu zdarzeń :)
Ged / 2010-03-12 08:18 / Tysiącznik na forum
dzień dobry wszystkim,

zastanawiam się, na ile słusznym jest porzekadło - kupuj plotki, sprzedawaj fakty.. jak sądzicie?

udanego dnia!
Ged / 2010-03-11 09:58 / Tysiącznik na forum
poszedł za 1,77
lepsze 800 pln w garści niż 2k na dachu :)
Ged / 2010-03-11 09:25 / Tysiącznik na forum
a ja zastanawiam się, czy puścić.. 8% jest zarobione i zazwyczaj w takich momentach biję się z tym, że może by na longa? ot, drobnomieszczańska mentalność :)

na efh przy 1,4 też tak myślałem i wiadomo jak się to skończyło..

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-03-11 09:19 / Tysiącznik na forum
Ronson miał 8,72 mln zł zysku netto w IV kw. 2009 r., wzrost o 1378,5% r/r
ISB - Biznes
11 Mar 2010, 8:44


Warszawa, 11.03.2010 (ISB) - Firma deweloperska Ronson Europe miała 8,72 mln zł skonsolidowanego zysku netto w IV kw. 2009 roku wobec 0,59 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny na poziomie grupy wyniósł 11,72 mln zł wobec 0,22 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody wyniosły 38,36 mln zł wobec 13,57 mln zł rok wcześniej.

Narastająco w I-IV kw. 2009 roku spółka miała 21,03 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 15,14 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 116,31 mln zł wobec 77,35 mln zł.

i się (wreszcie!) trochę ruszyło

pozdrowienia dla wszystkich!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-02-17 21:50 / Tysiącznik na forum
witam wieczorową porą

czy ktoś przyglądał się szczególnie spółce Multimedia Polska?
krążą na ich temat ciekawe plotki o możliwym połączeniu z UPC, mam graniczące z pewnością przeczucie, ze może być w tym sporo prawdy
Ged / 2010-02-17 18:43 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór!

Bigu, jak można dokonywać zakupów na indeksach, które podajesz? pytam, bo zupełnie zielony jestem w temacie innych parkietów, a czasem chęć na coś egzotycznego bierze..
Ged / 2010-02-17 10:13 / Tysiącznik na forum
już zawiesili notowania

Zaledwie 2 minuty trwał handel akcjami spółki, bo kurs znów przekroczył górne widełki. GPW takiej zabawie powiedziała stop.

Od jutra handel akcjami Atlantisu Enrrgy będzie zawieszony ze względu na "interes i bezpieczeństwo uczestników obrotu". Władze giełdy nie podały szerszych wyjaśnień. Zgodnie z regulaminem rynku, obrót może być zawieszony na okres nie dłuższy, niż miesiąc.

Tymczasem dziś tuż po otwarciu handel akcjami niedawnego debiutanta na chwilę się odblokował. Zawarto sporo transakcji po cenie 1,30 zł (wolumen sięgnął w sumie 129 tys.sztuk) i... kurs znów przekroczył górne widełki. O godz. 9.55 zlecenia kupna opiewały na 2,30 zł.

Atlantis Energy zadebiutował na NewConnect w miniony wtorek.
Ged / 2010-02-04 00:14 / Tysiącznik na forum
polecam do nalesnikow aromat arakowy do ciast + cukier waniliowy. przepis Babci, nie do pobicia :)
kobiety szaleja za tym, tylko pilnuj sie, aby podawac je tylko na sniadanie :)
Ged / 2010-01-15 09:32 / Tysiącznik na forum
wiesz co.. teoretycznie tak, zrozumiałem :)

chyba muszę przejść całą ścieżkę z PP pierwszy raz i po fakcie obaczę co i jak. w tej chwili jestem o tyle spokojniejszy, ze mogę śledzić kurs wiedząc, po której stronie bilansu sie znajduje. dziękuję za odpowiedź.

jeśli chodzi o zapisanie się na akcje, to pp pojawią się na moim rachunku i zobaczę je w zakładce maklerskiej, czy zadzieje się to jakoś inaczej?

Najnowsze wpisy