Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-01-15 08:56 / Tysiącznik na forum
powitał wszystkich,

czy ktoś może mi podpowiedzieć jak ma się sprawa z Millenium po odcięciu PP?
czy wzrosty dziś oznaczają rzeczywisty zarobek, czy trzeba to jakoś inaczej liczyć?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-01-13 08:49 / Tysiącznik na forum
dzień dobry wszystkim!

2010-01-13

07:36:00

(PL)-INFORMATYKA-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-SYGNITY SA-PLCMPLD00016-COMPLAND-(PL)-1

SYGNITY SA wybór oferty spółki

13.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 1/2010

Zarząd Sygnity S.A. ("Sygnity", "Spółka") informuje, że Sygnity otrzymało pismo od Centrum
Projektów Informatycznych MSWiA z informacją, że w postępowaniu przetargowym na budowę i
wdrożenie Zintegrowanego Modułu Obsługi Końcowego Użytkownika (ZMOKU), realizowanego w ramach
projektu pl.ID, jako najkorzystniejszą wybrano ofertę złożoną przez Sygnity. Wartość oferty
złożonej przez Spółkę wynosi 31.842.000 złotych brutto.
Po podpisania umowy Spółka przekaże tę informację do publicznej wiadomości.

warto kupić trochę na próbę?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-01-07 22:36 / Tysiącznik na forum
witam wieczornie

czy ktoś mógłby mi w prostych, żołnierskich słowach opisać jak można nabywać papiery z innych rynków? czy usa, wlk brytania, czy chiny?

i z drugiej beczki - zasięgałem dziś języka w branży bankowej nt millenium. poprzedni rok był dla nich ciężki, ale czyścili co się da- audyty, cięcie kosztów, optymalizacje. ponoć nadal mają zakaz udzielania kredytów we frankach (nie potwierdzałem tego) po tym jak stracili płynność w 2009.

wygląda na to, że faktycznie bieżący rok może być dla nich lepszy

pozdrowienia
Ged / 2010-01-03 11:44 / Tysiącznik na forum
dzień dobry Gospodarzu

wygląda na to, że kącikowi potrzeba socjo- lub psychologa zatrudnić, może to by rozwiązało problem co poniektórych gości?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-30 14:14 / Tysiącznik na forum
a ja mam pytanie o Liberciaka..

nie obserwowalem tej spolki wczesniej, po kursie wnioskuje, ze maja potencjal do wzrostów. z racji tego, ze branża jest mi bliska mam refleksję nt ich współpracy z Plusem.
z jednej strony Polkomtel boksuje się z Mpunktem (wypowiadają sobie wzajemnie umowy), z drugiej mając część udziałów w Liberty powinni na nich chuchać i dmuchać..

co o tym sądzicie?

ps: a przy okazji zupełnie z wiarą zapakowałem się w kondora :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Ged.]

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-29 10:06 / Tysiącznik na forum
prosiak zaczął trochę wierzgać.. na plus :)
Ged / 2009-12-28 09:32 / Tysiącznik na forum
fakt, to pojęcie względne, z jazdami na tex nie ma porównania :)
niemniej na 5,91 zjechało gładko, teraz wróciło

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-28 09:12 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich

początek dnia ładny, za to na borku straszne rzeczy się dzieją..

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-26 19:52 / Tysiącznik na forum
a ja obejrzałem właśnie Avatara w imaxie. myślę, że warty zobaczenia tytuł, szczególnie z racji techniki, w której został zrealizowany. za 3-4 lata każdy blockbuster będzie musiał tak wyglądać aby zarabiać pieniądze.

pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-24 12:27 / Tysiącznik na forum
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7385584,Goldman_Sachs__Robimy_robote_Boga.html

ciekawy artykuł do poczytania o Goldman Sachs, w przerwie od świątecznej krzątaniny

wszystkiego dobrego dla kącikowiczów i Gospodarza - na Święta i nie tylko.
Wesołych!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-22 19:26 / Tysiącznik na forum
witam kącikowiczów,

na sąsiednim forum (stockwatch) pojawiła się informacja o IDMSA, może się komuś przyda:

22.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 294/2009
Zarząd Domu Maklerskiego IDM Spółka Akcyjna (dalej: DM IDMSA) z siedzibą w Krakowie, działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. 2005 Nr 184, poz. 1539 z późn. zm.), informuje, iż w dniu 22 grudnia 2009 r. Rada Nadzorcza DM IDMSA podjęła uchwałę o wyrażeniu zgody na uruchomienie przez DM IDMSA skupu akcji własnych zgodnie z upoważnieniem Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia DM IDMSA wyrażonym w uchwale nr 8 z dnia 12 listopada 2009 r., podjętej w sprawie nabycia akcji własnych na podstawie i w granicach upoważnienia udzielonego przez Walne Zgromadzenie.
Rada postanowiła, iż skup może zostać przeprowadzony w drodze składania zleceń maklerskich.
Rada Nadzorcza DM IDMSA ustaliła jednocześnie, iż w okresie realizowania w/w skupu zarówno członkowie Rady Nadzorczej, jak również członkowie Zarządu DM IDMSA nie będą dokonywać transakcji zbycia akcji DM IDMSA.
Nabyte akcje zostaną zbyte w terminie i na warunkach określonych przez Zarząd.
Zgodnie z treścią upoważnienia wyrażonego w w/w uchwale Walnego Zgromadzenia DM IDMSA przedmiotem nabycia mogą być akcje Spółki w liczbie nie większej niż 21.817.680 (dwadzieścia jeden milionów osiemset siedemnaście tysięcy sześćset osiemdziesiąt) sztuk akcji własnych Spółki, o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 2.181.768,00 (dwa miliony sto osiemdziesiąt jeden tysięcy siedemset sześćdziesiąt osiem złotych 00/100). Nabywanie akcji w ramach udzielonego upoważnienia może następować w okresie nie dłuższym niż do dnia 31 grudnia 2009 r.
Wobec powyższego Zarząd DM IDMSA informuje, iż rozpoczęcie drugiego skupu akcji własnych DM IDMSA rozpocznie się w dniu 23 grudnia 2009 r.
Ged / 2009-12-16 12:48 / Tysiącznik na forum
do ilu Twoim zdaniem specjalisty :) moze azbest teraz spasc?
czaje sie troche ale drogo sie zdaje..

za to pge dzis zakupione i to dosc konkretnie

pozdrowienia
Ged / 2009-12-13 12:41 / Tysiącznik na forum
do tego jeszcze dobry ty + nagłośnienie 5.1 i gra muzyka :)
Ged / 2009-12-11 21:03 / Tysiącznik na forum
najprostsze są proste rozwiązania:
zaznaczasz to, co potrzebujesz w excelu
ctrl+c
otwierasz windowsowego painta :)
ctrl+v
zapisz jako..

gotowe
Ged / 2009-12-11 11:45 / Tysiącznik na forum
gratuluję :)

jeśli lubisz klimaty Diablo polecam Demon Souls. powinna być sprzedawana w zestawie z kołkiem do zagryzania zębów :)

Najnowsze wpisy