Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-08-17 22:21 / Tysiącznik na forum
skład barcy na mecz, tercet MVP od razu w grze:

FC Barcelona - Reial Madrid (line-up / alineació / alineación): Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Villa i Messi

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 22:05 / Tysiącznik na forum
mam taki układ na siłce, ze biore na 2h trenera - układa mi plan na 3-4 tygodnie i jadę sam. w połowie biorę znów jakieś 2h żeby skorygował technikę. samozaparcie mam :)

jedzenie też mam raz ułożone i będę się go trzymał, nawet wagę kuchenną kupiłem :)

jak się rozmawia z kimś, kto nie ćwiczy, to nie ogarniają tematu - jak można kalorie liczyć i dietę trzymać jak się jest szczupłym i chce przytyć :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:56 / Tysiącznik na forum
masz rację - przełożę brzuch na początek, żeby nie było wymówek

i dzięki za sugestie i podpowiedzi :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:39 / Tysiącznik na forum
kreatynę jak już :D

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:34 / Tysiącznik na forum
dzięki :)

kolacje jem o 20.30 ponoc pora nie ma znaczenia, jesli sie w bilansie mieszcze - tak mi powiedzieli.

z brzuchem mam klopot, bo po takiej serii 1.5 h nie mam za bardzo sily - walczę ale tak trochę byle jak.. jak mi sie skróci za miesiąc trening, to nie ma zmiłuj.

jak dorzucę coś, to pewnie kreatyninę, ale to około listopada jak ogarnę lepiej temat (czyli po 4 mcach treningu).

trenuje rano

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:30 / Tysiącznik na forum
da się wytrzymać. bardzo przedmiotowo traktuję jedzenie jak coś trenuję, tzn jem to, co trzeba.

mam też alternatywne posiłki, ale generalnie wokół tego się to obraca. taki los, bez dobrego jedzenia nic się nie zdziała - ani w chudnięciu ani w budowaniu masy. trening to tylko 20-30% sukcesu.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:23 / Tysiącznik na forum
mam 183 cm, 74 kg, podskoczyłem z 72

rano ryz 75 gr z białkiem + mandarynka
po treningu białko + 2 banany
pozniej dwa posiłki: kurczak 150 gr, ryż 75 gr, warzywa
kolacja serek grani, warzywa, 2 kromki chleba

tak to mniej więcej wygląda, te 3200 jest ok, czy przegięcie?
pytam, bo układał mi to jakiś spec, ale nie wiem, czy nie przesadził - chciałbym przytyć, ale odpowiednio, a nie na wariata. wiadomo :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 21:14 / Tysiącznik na forum
dlatego pytam, ponoć to nie jest dużo. ale niech się spec wypowie :D

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 20:59 / Tysiącznik na forum
cześć, Kam - pytanko techniczne

jak mi każą jeść 3200 kcal przy treningu 4-5x w tygodniu, to nie jest przegięcie?
bo już wymiękam od tego ciągłego jedzenia :)

2 miesiąc na siłce, póki co jeszcze miesiąc ogólnorozwojowy trening (zajmuje ok 1.5h po 3-4 ćwiczenia na grupę mięśni, 4 serie, 4 grupy mięśni w czasie treningu + brzuch), za miesiąc będę miał łączone duża grupa + mała.

z supli na razie białko + omega gold

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-17 13:19 / Tysiącznik na forum
zaczynają o 23

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-16 20:20 / Tysiącznik na forum
albo sie wyleszczyły w dołku, tak jak ja :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-16 16:26 / Tysiącznik na forum
kurna, szybciej to pisz, a nie po odpale :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-08-16 12:10 / Tysiącznik na forum
czołem!

powiem Wam, że bez papierów spokojniej się żyje.. i człowiek mniej jakby czyta :)
widziałem, że oil znów ropę znalazł :)

MBPA niedługo będzie do siorbania jak nic - już po 16 gr chodzą..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-08-14 13:04 / Tysiącznik na forum
nie wiem, czy wiecie, ale dziś mamy Gran Derbi - superpuchar hiszpanii :)

do obejrzenia na TVP1/TVP SPORT/TVP HD

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-13 19:27 / Tysiącznik na forum

Skok na spadochronie musi kopa dać jak nie wiem co - thx Ged


nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale wyszukaj w necie najbliższą strefę skoków, zamów skok w tandemie + film (z pierwszego warto mieć :)). łącznie koszt c.a. 700 pln.
później, jak stwierdzisz, że niewiele z tego pamiętasz skocz ew. w tandemie jeszcze raz :)

nie da się tego porównać z niczym co znam, taka dawka adrenaliny, emocji i przeżycie, przy którym codzienne wrażenia bladną.
wręcz fizycznie uzależnia, wylewa się z Ciebie - zapytany chcesz o tym opowiadać i dzielić się przeżyciami. niesamowita sprawa.

co do lotni - nie mam zdania. latałem na paralotniach, ale jak dla mnie to niebezpieczne - trzeba opanować pogodę, dłużej się przebywa w powietrzu, na nizinach trzeba mieć silnik - kiepska sprawa.
skoki - to przezycie czystej wody. legalne i niewyniszczające zdrowia, w przeciwieństwie do środków, które mogą dawać podobne efekty.
co najwyżej wyniszcza kieszeń :) ale piszesz, że dobrze ogarniasz stragan, więc będzie dobrze :D

Najnowsze wpisy