Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-01-18 21:32 / Tysiącznik na forum
Nie bądź taki ciekawski, dostaniesz kociej mordy.
Golfistka / 2010-01-18 21:28 / Tysiącznik na forum
Oj nie bój się mnie tak, pluszak - to coś .. :) dobre
Golfistka / 2010-01-18 20:58 / Tysiącznik na forum
Cześć Legionnaire :-). Gda 66TY też czasem zagląda na Chemosa, to i ja do Was w gości przyszłam, jakoś nie wypadało nie oddać wizyty. To na Chemosie czekamy na koniec stycznia or koniec lutego? ;).
Pozdrawiam

PS. A ta Wasza nowo-przyszyta hiena Izdynka Zwoleja to chyba ma problem z kobietami, nie sądzisz?

Re: SKOTAN

Golfistka / 2010-01-18 19:31 / Tysiącznik na forum
Cześć drodzy GDA66TY i gall333 ! Jak Wy się macie? Widzę dużo hien Wam dokucza. Co to za forum się porobiło? Miałeś rację swojego czasu GDA.. Pozdrawiam Was. Będziemy w kontakcie przy okazji.

PS. _qwert, nie bądź taki hej do przody, tu się roi od takich jak ty, co mają pusto pod beretem i wytrenowaną gębę na głupie obraźliwe "żarty" - troche pokory by się przydało.
Golfistka / 2010-01-18 19:04 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobrze GDA66, trzeba takich śmierdzieli, mocniej walić w łeb !!
Golfistka / 2010-01-18 18:39 / Tysiącznik na forum
Ja też :)
Golfistka / 2010-01-18 16:59 / Tysiącznik na forum
A już pisałam dziś na ten temat:
Ruszy do góry teoretycznie przed notowaniami PP (koniec stycznia). Lub, jesli spółka rządzi swoimi prawami, po dwóch tygodniach od momentu ukończenia notowań PP (koniec lutego). Nie ma innych opcji (wg mnie).
Na razie jest tak, jak przypuszczałam wcześniej - kurs jeszcze może przetestować poziom 1,07-1,10 (do końca stycznia jeszcze jest czas), za tym w jednym z tych dwóch powyższych terminach będzie się odbijał do góry.
Jak będzie dalej, nie wiadomo. Kurs może cały czas rosnąć, aż urośnie za kilka miesięcy do giga rozmiarów - 10pln, lub może toczyć się w bocznym trendzie na poziomie 1,70-2,5 (czasem wyżej, czasem niżej).

PS. Oczywiście jest to moje zdanie..
Golfistka / 2010-01-18 16:51 / Tysiącznik na forum
Dziekuję, to dobrze że byłeś na imieninach :), miałam szczęście ;)
Golfistka / 2010-01-18 16:00 / Tysiącznik na forum
dzięki
Golfistka / 2010-01-18 15:41 / Tysiącznik na forum
NIE, dla jasności, to my wszyscy musimy Cię jeszcze podziękować za te jak mówisz "wulgaryzmy", bo użyłeś je w słusznym celu - może tylko dzięki wtrąceniu z Twojej strony ten nieludzki typ przestał dręczyć nas (mnie), sama z nim juz nie dawałam rady - tylu brudnych wypowiedzi musiałam od niego się nasłuchać....
Golfistka / 2010-01-18 15:35 / Tysiącznik na forum
tu masz racje - masz prawo do własnej opinii odnośnie Chemosa. Ale * ^ * tez wyraża swoją ;), nie przesadzajmy. Sorry, jesli poczułeś urażony, bo tu nigdy nie wiadomo, jaka osoba siedzi po przeciwnej stronie - wiesz.. różnie bywa. Poza tym uważam, jesli juz wchodzić do spółki, to trzeba wchodzić na minusach, a dużo osób tu również zaznacza, że może być jeszcze głębszy spadek do 1 PLN. Ja mówię 1,06-1,1. Ale kto wie, jak to na prawdę będzie: może tak, a może i nie? Każdy sam decyduje kiedy on wchodzi do spółki, mogę tylko radzić, żeby nie wtedy, kiedy zielony kolor panuje.
PS. To od dawna obserwujesz Chemos i uważasz, że w przeciągu miesiąca nie poleci do 2-2,5 PLN? Coś w to wątpię ..
Golfistka / 2010-01-18 14:50 / Tysiącznik na forum
giełda to nie jeden dzień. To że w jednym dniu miałeś rację, wcale nie świadczy o tym że masz rację. I w ogóle jest to głupie - chwalić się w ten sposób - nie dobrze to świadczy o Tobie. Dziś jest - 2%, jutro będzie -2%, ale i będzie taki dzień, kiedy będzie + 30%.
A kolega, którego tu masz na myśli po prostu dzielił się swoim zdaniem - każdy ma do tego prawo. Czym więcej opinij tym łatwiej znaleźć lub być bliżej prawidłowej odpowiedzi.
Golfistka / 2010-01-18 14:41 / Tysiącznik na forum
sorry, nie odpowiadaj, juz rozumiem :-). Bo szukałam wypowiedzi odnośnie Chemosu
Golfistka / 2010-01-18 13:59 / Tysiącznik na forum
Napisałeś niżej :"Golfistka nie wiem jak się do tej wypowiedzi odniesiesz" ..
Ale nie rozumiem do jakiej wypowiedzi :) ? Pozdrawiam
Golfistka / 2010-01-18 12:22 / Tysiącznik na forum
Ruszy teoretycznie przed notowaniami PP (koniec stycznia). Lub, jesli spółka rządzi swoimi prawami - to po dwóch tygodniach od ukończenia notowań PP (koniec lutego). Nie ma innych opcji.
Na razie jest tak, jak przypuszczałam wcześniej - kurs jeszcze przetestuje poziom 1,07-1,10, za tym w jednym z tych dwóch powyższych terminach będzie się odbijał do góry. Jak będzie dalej, nie wiadomo. Może cały czas rosnąć, aż urośnie za kilka miesięcy do giga rozmiarów - 10pln, lub toczenie się w bocznym trendzie na poziomie 1,70-2,5 (czas wyżej, czas niżej)

Najnowsze wpisy