Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-01-16 22:46 / Tysiącznik na forum
Wiemie10, a Tobie jeszcze niżej niżej napisałam kilko słow. Dziękuję CI
Golfistka / 2010-01-16 22:44 / Tysiącznik na forum
Dziękuję, najmilszy expol1, jestem szczęśliwa :) od Waszych wypowiedzi, że staneliście po mojej stronie..
Golfistka / 2010-01-16 22:43 / Tysiącznik na forum
Oj wiem10, drogi wiem, dzięki za to że wstałeś po mojej stronie :). Ja nie doczytałem wyżej po-prostu. Sorry za powyższy komentarz, buziaki
Golfistka / 2010-01-16 22:40 / Tysiącznik na forum
A szkoda, że się nie wtrącasz. Jeśli by trochę pomyślałeś, to zrozumiałbyś - znamy się z tym typem tak samo, jak ty znasz się z innymi uczestnikami forum. Co to za znajomość? Lub ktoś jest w porządku lub nie.
Golfistka / 2010-01-16 22:23 / Tysiącznik na forum
zgadzam się
Golfistka / 2010-01-16 22:21 / Tysiącznik na forum
w przeciwnym razie spółce grozi zwała. Tak kiedyś było z Ponarem, Ale Ponar to nie Chemos i nastroje na giełdzie są teraz lepsze
Golfistka / 2010-01-16 22:18 / Tysiącznik na forum
Nie masz racji - W szczycie hossy, gdy wchodziły pp, to kurs spółek zawsze rósł. To jest podstawą, aby NE sprzedała się

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-01-15 22:52 / Tysiącznik na forum
Dziękuję wam moje starzy przyjaciele i koledzy. Nikt przeciwko tam temu dupkowi: "kazek ze spychowa" lub "golfista podszywany" (który i tak pisze z tego samego kompa), nie wstawił za mnie żadnego słowa. Nikt go nie pognał z tego Forum, ale .. ja za was zawsze się wstawiałam. Tylko jeden wiem10 niewinnie mnie zapytał: czy to przypadkiem nie jest Ementaler, ha ha !!
PS. A ja myślałam .. ale trudne. bye-bye!
Golfistka / 2010-01-15 22:34 / Tysiącznik na forum
Bardzo mądrze - jestem zachwycona wprost !
Golfistka / 2010-01-15 22:32 / Tysiącznik na forum
no to idz i poszukaj IP ementalera - zobaczysz ze jest inne. Ementaler jest zupełnie z innej bajki, nie porównuj nawet. Ten jest strasznie zazdrosny i zżera go nienawiść, że jestem kobietą i sie udzielam często na forum i stara się mnie obrazic właśnie jako kobietę. To jest taki dupek, co musi zmienic lekarza lub pozostać na zawsze w psychiatryku
Golfistka / 2010-01-15 21:39 / Tysiącznik na forum
spychaj się stąd, spychaczu
Golfistka / 2010-01-15 21:32 / Tysiącznik na forum
tak wszystkie fora obserwujesz z ukrycia? to ty pewnie nocami nawet musisz nie spać, aby monitoring na bieżąco mieć, ha ha ha ha !!!
Co tak zastanawiasz się nad moim stanem cywilnym :D?
Nie badz taki ciekawski, bo kociej mordy dostaniesz
Golfistka / 2010-01-15 21:22 / Tysiącznik na forum
slowa oszusta nic nie sa warte hahahaha!! Tyle masek różnych zakładasz na różnych forach - ja przynajmniej pisze pod jednym stałym nickiem. - koniec przekazu ha ha ha ha !!!
Golfistka / 2010-01-15 21:06 / Tysiącznik na forum
A juz wiem co cię jest, to ty jesteś tam ten strachliwy student, który cały czas tęskni do PKO BP i zaśmieca forum na Chemosie pod różnymi nickami.
Nie rób w spodnie bez przerwy, bo nic nie zarobisz w końcu.
Golfistka / 2010-01-15 21:04 / Tysiącznik na forum
A juz wiem, to ty jesteś tam ten strachliwy student, który cały czas tęskni do PKO BP i zaśmieca forum na Chemosie pod różnymi nickami. Tu tez innego użyłeś. Nie rób w spodnie bez przerwy, bo nic nie zarobisz w końcu.

Najnowsze wpisy