Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-01-18 00:19 / Tysiącznik na forum
dziękuję GDA66TY, przychodzę stopniowo do wniosku, że swoich czasów miałeś też sporo racji :). Pozdrawiam
Golfistka / 2010-01-18 00:17 / Tysiącznik na forum
Dziękuje Wam starzy forumowicze za WSPARCIE, ale odczekałam swoje ;), myślałam, że już nikt nie wstanie po mojej stronie. No lepiej później niż wcale :)).
Tak, jest to plugawy brudny histeryk, myślałam, że ma problemy z kobietami, ale okazuje się, że nie tylko. Można go znaleźć w necie - niech nie myśli, że może bezkarnie obrażać ludzi. A sąd poprosi go uprzejmie o zapłatę odszkodowania za ... to i tam to. Pozdrawiam wszystkich normalnych uczestników forum
Golfistka / 2010-01-17 23:16 / Tysiącznik na forum
merytoryczną ocenę my już mieliśmy - bo siedzimy tutaj od kilku miesięcy. Nie z tego zaczynasz - Nie wymagaj na dzień dobry dużo od ludzi. Chcesz pisać, to pisz swoją opinie i wciągaj resztę do rozmowy.
Golfistka / 2010-01-17 23:12 / Tysiącznik na forum
WYNOCHA STĄD I Z CHEMOSA!! BO BĘDZIESZ KWICZAŁ W SĄDZIE NIEDŁUGO - zadbam o poważne powody ku temu!!
Dobry informatyk bez trudu wykryje po twoim IP, pod jakim adresem codziennie zasypiasz, a następnie otrzymasz zaproszenie na spotkanie ze mną w sądzie - wtedy porozmawiamy bez żartów.
Żeby ciebie więcej tu nie widziałam, kumasz???????!!!!!!!!!!!!!
Golfistka / 2010-01-17 23:02 / Tysiącznik na forum
Cześć Gabrielu :-). Jak się masz? Fajnie, że jesteś :). Od razu zrobiło się lżej na duszy.
Tak, to okropnie, że tacy jak "kazek ze spychowa" tutaj piszą. Na forum Chemos (miałam Chemosa, sprzedałam na górce, teraz czekam na cenę 1,1 - podobnie przed notowaniami PP może pójść do góry, jak nie wtedy, to po notowaniach, w połowie lutego) też ten "kolega" pisze do mnie - też tak sądzę, że ma problemy z kobietami, na dodatek jest mały, zazdrosny i obrzydliwie brudny. Może ja go poszukam w necie i założę mu sprawę w sądzie o odszkodowanie za obrażenie mojej osobowości - przy okazji nieźle zarobię, co sądzisz o tym :-), Gabrielu? Wszystkie jego plugawe wypowiedzi mam skopiowane. He he he.
Pozdrawiam cieplutko.
Golfistka / 2010-01-17 16:54 / Tysiącznik na forum
SUPER !! :)
Golfistka / 2010-01-17 16:33 / Tysiącznik na forum
tu zgadzam się z tobą, dobrze trafiłeś, buchahahahaha !!
Golfistka / 2010-01-17 16:19 / Tysiącznik na forum
super :) !
Golfistka / 2010-01-17 16:03 / Tysiącznik na forum
mam w dupie twoje wnioski i twoje pobożne życzenia, ha ha ha !!
Golfistka / 2010-01-17 15:29 / Tysiącznik na forum
spadaj idioto
Golfistka / 2010-01-17 14:21 / Tysiącznik na forum
kolego 69.112.63. i 24.184.166. i do tego mnóstwo zmienianych nicków, zapchaj się z powrotem do SPYCHOWA, jeśli masz zamiar w takim duchu wypowiadać się na forum lub zmień lekarza psychiatrę. Bo dobry SYFIARZ z ciebie, a nic mądrego i tak nie masz do powiedzenia, prócz nienawiści i chęci obrazy ludzi.
PS. "A sprzedać mogli z powodu uzyskania środków na zakup akcji nowej emisji" - jest to tak stara i banalna myśl, która w pierwszej kolejności kiedyś przyszła nam do głów. Teraz znajdujemy się na wyższym poziomie rozwoju.

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-01-17 13:19 / Tysiącznik na forum
drogi Ementaler i drogi wiem10, proponuję, zróbcie sobie MISIA i zaakceptujcie się wzajemnie takimi jakimi jesteście :)). Wiem że tak na prawdę, ementaler, potrzebujesz wiema10 :)) i jego wypowiedzi na tym forum. Ale nie naskakuj z przesadą na niego :-)
Golfistka / 2010-01-17 13:03 / Tysiącznik na forum
po prostu, proszę o więcej zrozumienia dla innych osób, a nie tylko ciągle udowadniać własną rację i ego, gdy i tak nie wiadomo jak to wszystko na prawdę się rozegra. Po za tym uważam, że forum może służyć i do po prostu wylewania własnych emocji, związanych z porażkami lub sukcesami na giełdzie, do zaczerpnięcia energii do dalszego funkcjonowania (mam na myśli oczywiście nie globalną egzystencję :), a jakiś nie duży wycinek tego świata).
Może się mylę, ale tak sobie myślę .. Pozdrawiam wszystkich.
Golfistka / 2010-01-17 12:36 / Tysiącznik na forum
Ementaler, tu przysadzasz i ostro przysadzasz. Dobrze, że wiem10 ma dobre serce, ustępując i często milcząc w odpowiedzi na Twoje komentarze, w których Ty za każdym razem chcesz udowodnić, że jesteś 100 razy lepszy i mądrzejszy od wiema10. Czasami piszesz śmiesznie i jest miło, ale tym razem tak z pewnością nie jest. Każdy z nas ma inne możliwości, nie ma potrzeby wytykać palcami, jeśli ktoś ma gorsze. Po za tym, wiem10 włożył w Pronox kasę, Ty - nie. To po co taki wysiłek z Twojej strony?? Jak będzie na Pronoxie tego nikt nie wie na prawdę. Możemy tylko z pewnością mówić, że papiery banku PKO BP stopniowo i powoli będą iść do góry. Ale i na Pronox będą takie momenty, kiedy podniesie się do 2 pln. Aczkolwiek, to jest moje zdanie - nie pretenduję na to, że moje wizji w przyszłości się potwierdzą.
Mówisz, że pokochałeś nas - ale jakoś tego nie widać, a szkoda ..
Golfistka / 2010-01-16 23:56 / Tysiącznik na forum
S********* stąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy