Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-12 20:39 / Tysiącznik na forum
nie wiem na co tu czekać - na boczny trend najwyżej jeszcze przez 3 miesiące?
Golfistka / 2009-11-12 20:38 / Tysiącznik na forum
właśnie - bez szału. nic co by wskazywało na wzrosty, ale upadków drastycznych tez się nie przewiduje - po prostu RK wykorzystuje te spółkę na maxa jako bufor do innych działalności - nic tu po nas :(.

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-11-12 19:22 / Tysiącznik na forum
Oj napina, napina się :)

Re: PONAR

Golfistka / 2009-11-12 19:15 / Tysiącznik na forum
Jak tam goryl 123, trzymasz jeszcze? Ależ macie te nicki :), pluszaki jednym słowem :)
Golfistka / 2009-11-12 17:50 / Tysiącznik na forum
no sam widzisz ..
Golfistka / 2009-11-12 17:36 / Tysiącznik na forum
lub ty czytasz tylko krótkie i wolnostojące zdania - i stad mnie nie rozumiesz :))
Golfistka / 2009-11-12 17:27 / Tysiącznik na forum
to są takie elementarne rzeczy .. Już tak wszystko staram się klarownie opisywać, żeby było wiadomo o co chodzi.
No OK, słuchaj i weź kalkulator :). pewnie, że jest sens sprzedać z niedużą stratą a to i z większą stratą wszystko co teraz mamy, a potem zaczekać na kurs kilkudziesięciu groszy (czy taki będzie? 60% ze tak) i kupić za t ę kasę znacznie większą ilość akcji, sprzedając które z 200-300% zyskiem oplacasz sobie wszystkie swoje straty i zarabiasz więcej niż daloby sie zarobić przy posiadaniu akcji po obecnej cenie. Kumasz :)?
Ale widzisz, jest też druga strona medalu tego pięknego scenariusza : to jest giełda, a nie apteka. Można myśleć logicznie i tak też może się odbyć w realu, a może się ziścić coś zupełnie odwrotnego. I tu masz dla siebie wybor: lub ryzykować (sprzedać obecne, za tym doczekać sie tanich akcji i je kupić) i mieć większe zyski;
lub zostać z tym co mamy teraz i też czekać na zyski, tylko że mniejsze, ALE PEWNE. Co wybierasz?
ja jednak zostane z obecnymi akcjami - bo nie mam za dużo pieniędzy i czasu również, aby wchodzić do strefy następnego ryzyka. Chociaż cheć zarobienia większej kasy robi swoje i człowiek ryzykuje - to też normalne lub jego sprawa, ale nie każdy ma na to zdrowie itp itp.

PS. I nie oslabiaj :)) mnie z tą swoja wizją "cwanego ementalera" hehehehe!! który tylko czeka na moje papiery. Jakby chciał, to zawsze sam może dokupić bez mojej pomocy po 1.30. Ty też możesz dokupywać w tej cenie, jeśli masz taka wysoką średnią, jak 1,70, oraz masz w portfelu dużo wolnej kasy..
Golfistka / 2009-11-12 16:38 / Tysiącznik na forum
A jak tak mozna ukryć? Jak to widzisz? i to pojedyncze takie duże zlecenia S?
Golfistka / 2009-11-12 16:29 / Tysiącznik na forum
Tak, jutro będzie prawie wszędzie na giełdzie ciekawy dzień. Coś będzie sie dziać..
Golfistka / 2009-11-12 16:27 / Tysiącznik na forum
ciesze sie. ale co się stalo na Monnari?
Golfistka / 2009-11-12 16:09 / Tysiącznik na forum
dziekuje
Golfistka / 2009-11-12 15:56 / Tysiącznik na forum
"Najmądrzejszy" hohlich się odezwał. Twoje portki - twoja sprawa. Jak sam chcesz paplać na wierzchu gdzieś, to paplaj se też (chyba zazdrosny jesteś, jak zwykle, o wszystko).
Dodaj do bułek więcej mleka - może jego skład skompensuje zawartość jadu w twojej krwi - i lepiej się poczujesz od razu.
Golfistka / 2009-11-12 15:29 / Tysiącznik na forum
żeby akumulować, to trzeba też dystrybuować. Fakt, że więcej się kupuję, niz zwykle - obroty w sumie wysokie, jak na Impex. Kupili za 4.3 mln i sprzedali za 4.3 mli. Fakt, że więcej jest zainteresowania Impexem - to się liczy.
A co z wynikami? Kiedy je poznamy?
Golfistka / 2009-11-12 14:48 / Tysiącznik na forum
ementaler, po jakiej cenie emisyjnej jest pronox w tej chwili? 20 gr.? nie?
Golfistka / 2009-11-12 14:39 / Tysiącznik na forum
Nie obrażaj się na bywalców forum :) - koledzy po prostu maja obawy, że podobne do twojej wypowiedzi moga nam obniżyć obecny słaby kurs, na który tu dmuchamy, używając własnej "mocnej siły woli", hehehe!! aby nie spadł niżej, bo w każdym razie jest to nikomu nigdy nie na rękę. Chociaż, co do przyszłości każdy z nas i tak uważa, że los Pronoxa jest pewny i gwarantuje zyski - tylko taka już psychologia ludzka - i teraz nie chcielibyśmy mieć gorzej, niż jest :).

Najnowsze wpisy