Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-11 19:12 / Tysiącznik na forum
mówimy tylko to, w co my wierzymy, a żadna wiara i wolnośc słowa nie sa karane. Bez sensu to porównywać z założeniem własnych funduszy z obiecankami wysokich zysków + 100% gwarancji powierzonego kapitału.
Golfistka / 2009-11-11 18:38 / Tysiącznik na forum
Nieważne. Ale chcę tobie dopiec - piszesz: lepszym wyjsciem jest upadłość z układem, bo długi pronoxa są mniejsze niż wartość jego majątku.
Ja p*********, jeśli nawet jest po prostu wyższa (już nie mówię o przypadku, gdy wartość majątku jest o wiele wyższa), to wierzycielom bardziej sie oplaci chyba upadłość likwidacyjna, nie sądzisz hohlik?? Taki logiczny wniosek sam sie naprasza - lepszy jest wróbel w garści na dodatek z odsetkami, a nie tam jakas niewiadoma tereferefokuspokusowa przyszlość.

Chyba że w przypadku upadłości likwidacyjnej nie wypłaca sie żadnych odsetek, a tylko podstawowe kwoty zadłużeń, jeśli też sprzedany majątek firmy na to pozwoli - a w tym przypadku pozwala i pozwala właśnie na nieco więcej. Dlatego zapytałam cię o odsetki w przypadku upadłości likwidacyjnej. Więc nie rozumiem, czemu nazywasz mnie rasową blondynką??

OK, idziemy dalej – jeśli to moje zapytanie nie miało nic do rzeczy, to w tym przypadku, to Ty jesteś RASOWĄ BLONDYNKA, bo piszesz - wybrali upadlosc z ukladem, ponieważ majatek spółki jest większy od zadłużenia spółki ! Lub w ogóle niepotrzebnie o tym wspomniałeś.
Golfistka / 2009-11-11 17:46 / Tysiącznik na forum
no tak, wiem, ubliżać to ty ludziom lubisz ..

A po co w takim razie przytaczasz informacje o długach pronoxa, które są mniejsze od wartości jego majątku, a następnie niby wyciągasz z tego wniosek - więc lepszym wyjsciem jest upadłość z układem. BEZ SENSU wg tego co piszesz potem na tym forum. Lub pisz logicznie i z sensem lub nie obrażaj mnie.
Golfistka / 2009-11-11 16:52 / Tysiącznik na forum
jaką??
Golfistka / 2009-11-11 16:50 / Tysiącznik na forum
niestety, nie mają dla ciebie odpowiedzi. A może faktycznie je nie mają?? ha ha ha!!
Golfistka / 2009-11-11 16:34 / Tysiącznik na forum
chwila, SB nic nie nagania - to że Skotan jeszcze kilko razy wysoko podskoczy jest faktem, A NIE NAGONKĄ na Skotan !

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-11 16:15 / Tysiącznik na forum
Co sądzicie o PONARZE - mam tam pakiecik, albo jestem zablokowana na długo lub grozi mi
bardzo szybki zysk.
Czekam na wasze opinie.

PS. ale czekam też na poważnie :)
Golfistka / 2009-11-11 16:11 / Tysiącznik na forum
potrafisz tak powiedzieć wprost :) nie owijając w bawełnę :)), no OK :). Ale może są jeszcze szanse na upadłość układową - o to stara się obecnie Zarząd Monnari - może nie jest taki zły i cwany :)).

W każdym bądź razie, wiem10, nie kupuj więcej nic z Monnari - lepiej kup se Skotan, jak będzie na poziomie 2,75-2,85 i czekaj - to na pewno odbijesz sobie wszystkie straty na Monnari
Golfistka / 2009-11-11 16:00 / Tysiącznik na forum
TAK CZY NIE< TAK CZY NIE ??
Golfistka / 2009-11-11 15:58 / Tysiącznik na forum
A interesuje mnie tylko to - że w przypadku spółki w drodze likwidacji majątku, jej wierzycieli mogą liczyć na co najwyżej zwrot głównych zobowiązań i żadnych odsetek ??
Golfistka / 2009-11-11 15:56 / Tysiącznik na forum
oj.. tam. no wiesz co mam na mysli i tak - rozliczenie przez spółke zobowiązań, ktore wcześniej zostały przez nia zaciągniete i teraz są rozliczane lub tam za 3 dni, b... (bladź - to po rosyjsku tam to słowo na q..)
Golfistka / 2009-11-11 15:49 / Tysiącznik na forum
pewnie, bo dobrzy lidzie piszą konkretnie, nie dobrzy - kręcą. Ty na przykład kręcisz.
Golfistka / 2009-11-11 15:32 / Tysiącznik na forum
super Zbuj !!
Golfistka / 2009-11-11 15:23 / Tysiącznik na forum
To zarabiaj jak se chcesz!! Wątpie, że cokolwiek zarobisz.
Tylko jak ci sie nie podoba pisanie o 300% wzrostów, to nie czytaj po prostu i używaj w tym momencie własnego durnego rozumu - który i tak nikomu nie jest potrzebny - a nie czepiaj sie rozumu SB - który widocznie jest potrzebny każdemu !!
Golfistka / 2009-11-11 15:15 / Tysiącznik na forum
a co ci to przeszkadza???!!! to nie czytaj używaj swojego durnego rozumu - który i
tak nikomu nie jest potrzebny - wszyscy sie czepiają tylko rozumu SB - widocznie
jest potrzebny każdemu, niewdzięczni debilni, zazdrośni durnie !!

Najnowsze wpisy