Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-11 15:15 / Tysiącznik na forum
a co ci to przeszkadza???!!! to nie czytaj używaj swojego durnego rozumu - który i tak nikomu nie jest potrzebny - wszyscy sie czepiają tylko rozumu SB - widocznie jest potrzebny każdemu, niewdzięczni debilni, zazdrośni durnie !!
Golfistka / 2009-11-11 15:04 / Tysiącznik na forum
chodź na Pronox - na pewno urośnie za pół roku - 300% wzrostów !! No bo nie ma więcej spółek na giełdzie, gdzie można dużo zarobić (banki wiadomo, ale tam już dużo się nie zarobi - te czasy mineły).

Skotan - tu wiadomo bedą jeszcze dzidy może i takiej wielkości jak mowisz SB i może dokładnie w miesiącu marcu, a może wcześniej, ale fakt, że na pewno będą - nie ma innych opcji.

Czyli przyszłość na najbliższy pół roku - rok widzę dla Skotanu i Pronoxu !!
Golfistka / 2009-11-11 14:09 / Tysiącznik na forum
na takich cwaniaków nie stawiałabym, o siebie to na pewno zadbają, nie zapomną, ale nie wiem czy o spółkę również, tym bardziej jeśli chcą ją sprzedać - nie oznacza przy sprzedaży spółki, że kurs pojdzie automatycznie do gory, jeśli w ogóle zostanie na tam ten czas jakiekolwiek zainteresowanie kursem spółki wśród publiczności.. Zależy jaka sprzedaż, zależy komu, zależy po ile i za co itp.

Lepsze dla spółki, to takie działania, jak w przypadku Pronox i uczciwego króla :)
Golfistka / 2009-11-11 13:46 / Tysiącznik na forum
Ooo, a po ile kupiłeś Skotan?
Golfistka / 2009-11-11 13:02 / Tysiącznik na forum
czyli w przypadku spółki w drodze likwidacji majątku, jej wierzycieli mogą liczyć na co najwyżej zwrot głównych zobowiązań i żadne tam odsetki wszystko jedno z jakich przyczyn, nie wchodzą w rachubę przy przyszłych rozliczeniach?
Golfistka / 2009-11-11 12:39 / Tysiącznik na forum
trochę poniał :).
A widziała Pani?
Golfistka / 2009-11-11 12:30 / Tysiącznik na forum
to w takim układzie chciałeś napisać pewnie, że długi Pronoxa większe od wartości jego majątku, a nie mniejsze :)?
Golfistka / 2009-11-11 12:06 / Tysiącznik na forum
ale Pronox już jest mniej więcej na aktywnej drodze rozruchu swojej działalności - owszem trzeba jeszcze poczekać (nie wiem ile.. pół roku, trzy miesiące??) a wzrosty na pewno będą. Tylko samo to czekanie jest ciężką sprawą
Golfistka / 2009-11-11 11:59 / Tysiącznik na forum
na jakich przesłankach bazujesz, że będą szybkie wzrosty? Wśród dostępnych na parkiecie znalazłam tylko postanowienie Sądu o ogłoszeniu upadłości obejmującej likwidację majątku. A to nie jest upadłość układowa, to znacznie są gorsze rzeczy - po prosu likwidacja całego majątku na rzecz zaciągniętych zobowiązań, co nawiązuje tylko do końca aktywności zawodowej spółki. Zarząd dopiero pracuje nad układem z wierzycielami - a jak to rozpracuje, wtedy Sąd wyda nowe postanowienie - o upadłości układowej - i pod to konkretne info można oczekiwać, owszem, porządnych wzrostów. Ale nie wiem ile czasu jeszcze to może zająć i czy praca Zarządu dojdzie do skutku
W każdym bądź razie wydaje mi sie, że to będzie twoja następna inwestycja długoterminowa, oho-ho-ho. No i trzeba być dobrej myśli, że w końcu dojdzie do układu z wierzycielami - wtedy będą wzrosty i od razu wyskakiwać z tego bagna, tego samego dnia lub nawet po kosztach nastepnego dnia, bo zostaniesz uwięziony tak samo, jak my teraz w Pronoxie na następny długi okres czasu, hehehe.
Golfistka / 2009-11-11 08:30 / Tysiącznik na forum
;), myślę, że od 24.11.09
Golfistka / 2009-11-10 21:25 / Tysiącznik na forum
a Ty co? to pisz w ogóle o co tutaj chodzi, a nie tak pytasz o coś tam coś..
Golfistka / 2009-11-10 21:15 / Tysiącznik na forum
to chwała Cię :) i mnie trochę ulżyło. A bułki odsunąłeś w stronę na chwilę, żeby to napisać? :) hihihihihihi!!!
Golfistka / 2009-11-10 19:36 / Tysiącznik na forum
bo musze klamki w szelkach podreperować. I tak myślę sobie, czy warto wydawać na remont parę groszy

Re: PONAR

Golfistka / 2009-11-10 19:34 / Tysiącznik na forum
bedzie dzida, nie bedzie dzidy?

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-10 19:32 / Tysiącznik na forum
Hej no co tu jest taka obrzydliwa cisza?!
wiem10, ementaler, podyskutujcie sobie o czym chcecie - działa to na mnie uspokajająco :).
A ty faxie co myślisz o naszej przyszłej kasie :)? A hohlik milczy, bo jak zwykle bułki z nerwów wcina :)?

Najnowsze wpisy