Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-25 12:29 / Tysiącznik na forum
twoja sprawa, co to mnie obchodzi jak Ty grasz - wiadomo, aby zarobek tylko był, ja też się nie łudzę co do Petrolinvest, nikt się nie łudzi z resztą.
Golfistka / 2010-06-24 23:44 / Tysiącznik na forum
Kochane chłopaki :), dzięki :). Nie wiem kto to piszę leszcz 10000000, czy nie leszcz. Ale co, zazdrość takich zżera czy jak? Że nie zostaliśmy całkiem przygięci do ziemi i zgarbieni na tym forum Petrol, nie plujemy śliną ze wściekłości w różnych kierunkach na oślep, a nawet potrafimy się śmiać z samych siebie i żartować, a dobry humor nas nie opuszcza.

A "za co sie wezme na tym zarobie", co jak pisze "wycisnął" dziś z Petrola co się dało, to czemu tak ponury jest, drażliwy i niezaspokojony? Mało wycisnął czy jak? A może wcale nie wycisnął, hehehe!!! A jego nick ma mu pomagać chyba w dowartościowaniu własnej persony. Bardzo odważny nick i zarozumiały. Hm.. za co by się nie wziął, to na wszystkim zarobi.. daje to do myślenia.. Spotkaliście się z takim zjawiskiem? Pozytywnie o nim to nie świadczy, w każdym bądź razie.
Golfistka / 2010-06-24 23:06 / Tysiącznik na forum
na tę chwilę zadowolony, co Ty na to? "Zarząd Internet Group informuje, iż w dniu 14 czerwca 2010 r. nie nastąpiło podpisanie znaczących umów pomiędzy Stronami listu intencyjnego, co zapowiadano w komunikacie prasowym z dnia 7 kwietnia 2010 r." Kurda feliks... :(
-owszem, nie odbieraja nam całą nadzieje, bo piszą, że tylko w tym konkretnym dniu nie nastąpiło 14 czerwca, ale to mnie wcale nie grzeje...
ale również nie podają następnego terminu, kiedy ma to nastąpić!!
Golfistka / 2010-06-24 23:00 / Tysiącznik na forum
ale info o inwestorze ciągle nie ma. Plan restrukturyzacyjny to pusta praca. A kto obejmie pozostałe 58 mln akcji? Właśnie na takie info czekałam. Oj, coś tu śmierdzi. Lub grają na wystraszenie leszcza i za jakiś czas, jak juz papier będzie kosztował 50rg,, a wszyscy stracą nadzieję, wyjdzie porządne info i wtedy kurs poszybuje?? Już nie wiem co myśleć. Chyba raczej trzeba wyskakiwać z tego papierka - mam nadzieję na małą podbitkę, ale szczerze mówiąc wątpie nawet w to. Obym się myliłam, obym!!! Co robimy kwiatek, djastra??!!
Golfistka / 2010-06-24 19:49 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że od jutra i tak będzie rosło w niezależności od ukazania lub nie wymienionych przez ciebie wyżej info.
Wymiana tzw. subiektywnego sposobu myślenia dwóch osobników gatunku homo-sapiens.
Golfistka / 2010-06-24 10:28 / Tysiącznik na forum
tak tak, nie sprzedawaj teraz Triona, Leoni 07
Golfistka / 2010-06-24 09:31 / Tysiącznik na forum
Cześć Djastro :). Też tak myślę. Ale po ile uśredniać? Nie przypuszczałam że spadnie po niżej 76 gr. Ależ niespodziewanie przykra ta cała giełda. Niektórzy tutaj nawet czekają na 50 gr.
Golfistka / 2010-06-23 22:25 / Tysiącznik na forum
Ej, my tu ciężko pracujemy charytatywnie, a Ty do nas z jakimś nie złym zarobkiem (jak on chociaż wygląda ten nie zły zarobek?) Dobre..

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-23 22:17 / Tysiącznik na forum
Już, natchnienie mi sie kończy niestety - chyba atmosfera nie sprzyja.
Dobrej nocy życzę wszystkim i zmykam do swojego kochanego łóżeczka.
Golfistka / 2010-06-23 22:10 / Tysiącznik na forum
proszę wyjść z tego pokoju! :)
Golfistka / 2010-06-23 22:08 / Tysiącznik na forum
sorry, od Karen wracasz :D
Golfistka / 2010-06-23 22:07 / Tysiącznik na forum
A Ty to co taki szczęśliwy, pewnie z Karen wracasz? To już musisz więcej niż kilko grosików ;) dołożyć na nasze wspólne strategicznie ważne dla naszej Ojczyzny dzieło.
Golfistka / 2010-06-23 22:03 / Tysiącznik na forum
OO, to ja rozumiem !! ;) Świetliste dusze zawsze się znajdą i na tym całkiem obsranym forum, hehe! Trzymaj się ciepło.
Golfistka / 2010-06-23 21:54 / Tysiącznik na forum
pewnie.. teraz cały mój szlachetny wrażliwy wątek sprowadzicie, znając życie do dwóch głównych tematach: do dupska i gówna :(
Pozdrawiam, bo muszem
Golfistka / 2010-06-23 21:49 / Tysiącznik na forum
tak, a kto wtedy byłby kozłem ofiarnym? Musi być kozioł ofiarny, ktoś musi tracić, aby ktoś mógł zarobić nie ma tak lekko - jak na razie ja trace za was wszystkich. To musicie mnie tutaj wszyscy na rękach nosić, pocieszać, pomagać i bawić żartami i miła rozmową, abym czarne myśli mnie nie zagryzły na amen.
Kazik juz przestał do mnie sie odzywać, zapomniał już, że jestem tutaj ofiarą. Jaką krótką ma pamięć facet.. A wszyscy mówią, że to kobieta ma coś z pamiecią.
PS. trochę zboczyłam z głównego wątku, sorry.

Najnowsze wpisy