Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-30 18:59 / Tysiącznik na forum
2 lipca coś się wyjaśni po walnym. Ciekawe co rysio wykombinuje pod czas tej długiej przerwy.. Może jakieś pozytywy
Golfistka / 2010-06-30 08:31 / Tysiącznik na forum
Kazik, daj znać kiedy wejść wg Ciebie na Karen lub Komputronik, żeby coś zarobić. Ja już zmęczyłam się patrzeć jak to rośnie, a wejść się boję bo to jakby cały czas na górce - okropnie :)
Golfistka / 2010-06-29 22:39 / Tysiącznik na forum
"to nieuniknione".. ale co to?

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-29 19:15 / Tysiącznik na forum
z tym info w pb, to chyba misio-rysio specjalnie gra na spadki - juz nie wie czym udupić kurs aby taniej dokupić.. PB przecież jest na usługach rysia. Martwi mnie bardziej sytuacja giełdy na świecie. Oczywiście nie twierdzę że mam rację, tak tylko myślę

Re: TRASINTUR

Golfistka / 2010-06-28 18:58 / Tysiącznik na forum
KlaraS, jeśli czytasz to forum, to napisz proszę co myślisz o Trion? Czy wchodzisz obecnie w Trion?

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-06-28 18:40 / Tysiącznik na forum
Drogi Ementaler, jeśli jeszcze czytasz to forum, mam prośbę - odezwij się do mnie na maila trouge@wp.pl
Pozdrawiam
Golfistka / 2010-06-28 16:28 / Tysiącznik na forum
obrzydliwie ..

Re: TRASINTUR

Golfistka / 2010-06-28 15:17 / Tysiącznik na forum
I co robicie? Przestawiacie na 0,42?
Golfistka / 2010-06-25 23:27 / Tysiącznik na forum
Ach.. to Ten co zniknął i się nie odzywa w cale :)). Witaj :). Pisałam do Ciebie maile. Ale juz nieaktualne.
PS. Mam nadzieje, że nie żałujesz, że wszedleś w IGROUP? Ale prawdziwa górka jeszcze przed nami, kiedy inwestorzy się wyklarują.
A najlepszym diamentem wśród Twoich spółek teraz będzie Boryszew :). Trzymasz go jeszcze? Zazdroszczę, bo ja sprzedałam na ostatnich wzrostach, ale może w poniedziałek załapie się jeszcze, jeśli drzwi do spółki nie będą zawalone PKC-ami :) i da się przejść do okienka po bilecik, bądź Ty mnie po znajomości tam wprowadzisz :)). Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-06-25 22:53 / Tysiącznik na forum
Nie będzie źle, jeśli Francuzi nas przyjmą, uszy do góry, jak pisze :))).
Pozdrawiam
Golfistka / 2010-06-25 22:51 / Tysiącznik na forum
Nie. Chyba muszę zmienić nicka :)?
Golfistka / 2010-06-25 20:30 / Tysiącznik na forum
Może przyjmą Petrol Francuzi, oby.. wtedy na prawdę odrobilibyśmy wszystkie straty jak na Karen :).

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-25 20:27 / Tysiącznik na forum
Czytać i pojęcie wyrabiać o spółce:
http://archiwum.polityka.pl/art/szejkom-zmiekla-rura,427897.html

Polecam, jeśli ktoś na prawdę jest zainteresowany co się dzieje w Petrolinvest

Re: IGROUP

Golfistka / 2010-06-25 18:53 / Tysiącznik na forum
Otrzymany list ze spółki w odpowiedzi na zapytanie o powody niepodpisania umowy z MCI i BRE :

".. odpowiadając na pytanie, chcielibyśmy poinformować, iż powodem niepodpisania umów z inwestorem w dniu 14 czerwca jest fakt prowadzenia dalszych rozmów z kilkoma inwestorami zainteresowanymi w zaangażowanie się w proces restrukturyzacji finansowej Internet Group.
Prowadząc negocjacje Zarząd Internet Group dokłada najwyższej staranności, aby wypracować najbardziej korzystny dla Spółki model współpracy z inwestorem, taki, który zapewni realizację programu uzdrowienia finansów zgodnie z jego założeniami (m.in. obniżenie poziomu długów wobec głównego banku finansującego Spółkę o 70 mln PLN do połowy 2011 r.)

O znaczących postępach rozmów będziemy informować poprzez raporty bieżące i komunikaty prasowe dostępne również w serwisie: www.igroup.pl"
Golfistka / 2010-06-25 18:21 / Tysiącznik na forum
oby się nie zdziwił :) !!

Najnowsze wpisy