Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-29 13:07 / Tysiącznik na forum
jak nie zostali jak zostali - ja i tak bede czekać na min. 50-60PLN, bo kupilam po 42. Jak nie, to trudno, to wcale nie sprzedam tych akcji - niech sie kisza ze 2-3 lata, mam to gdzieś.
Golfistka / 2010-03-28 16:59 / Tysiącznik na forum
Dla tego pomyslalam jak wszedl Total (nawet info z EBOIR, jak dla mnie, nie było tak świetne, jak info o Total), że juz niedlugo bedziemy mieli info, potwierdzające odnalezienie złoża na skalę przemysłową. A że obecnie jest tak jak jest i że "bawią się" tymi akcjami trzech-czterech wielkich graczy.. to myślę że do pewnego czasu tylko.
Golfistka / 2010-03-28 16:43 / Tysiącznik na forum
No co? Pochodze z tam tych stron, dlatego moja praca na co dzień też jest związana z kontrahentami ze wschodu i między innymi z Kazachstanu. Jeden z nich mówi, że miejscowi geolodzy malące jakieś odpowiednie mapy zdziwieni są tym, że jeszcze na obszarze koncesji OTG nie znaleźli ropy. Z map wynikałoby, że jest tam idealny teren - "wielki ocean" ! Głębokość tylko ohoho!! (jak dla mnie), chociaż może to nic takiego w przypadku wydobycia ropy, bo nie znam sie na tym. Bardziej jest mi znajoma branża wydobycia węgla kamiennego (kopalnie na poziomie już 1000-1200m uważanę są za głębinowe, tj. ciężko dostępny surowiec, wysoko kosztowny). Ale jak na swoj szary móżdżek myślę, że wydobycie ropy (konsystencja media - płyn) na powierzchnie ziemi jest łatwiejsze od transportu węgla na światło dzienne.
Golfistka / 2010-03-27 23:52 / Tysiącznik na forum
powietrza sorry :)

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-27 23:45 / Tysiącznik na forum
Przypomne wszystkie najważniejsze fakty z ostatniego tygodnia, chociaż może nie tak powszechnio znane jak np. wejście Totala po Petrola :
http://nafta.wnp.pl/petrolivest-blizej-ropy-w-kazachstanie,102131_1_0_0.html
Petrolivest bliżej ropy w Kazachstanie
wnp.pl (Marcin Szczepański) - 17-02-2010 13:24
Spółka Max Petroleum poinformowała o odkryciu ropy na swoim złożu Borkyldakty w Kazachstanie. Jest to dobra wiadomość dla Petrlinvestu, którego koncesja Emba znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie koncesji Max Petroleum.
W poniedziałek spółka Max Petroleum poinformowała, że znalazła w rejonie Borkyldakty ropę na głębokościach 1347 i 1536 metrów. Według prezesa Petrolinvestu Pawła Gricuka na podobnch głębokościach poszukiwania ropy w tym rejonie planuje również w tym roku jego spółka.
Tymczasem spółka wciąż jest w trakcie domykania finansowania na poszukiwania ropy. Wciąż toczą się negocjacje z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Nie zostały także sfinalizowane rozmowy w sprawie zaangażowania inwestorów amerykańskich w program emisji obligacji zamiennych na akcje.

Niżej podaję link do oficjalnej informacji angielskiej spolki Max Petroleum.
http://www.maxpetroleum.com/uploads/10-03-24-rns-borkyldaktyfielddiscoveryanddrillingupdate.pdf

wycinek: „The well commenced flowing oil naturally at a nominal rate, before
being placed on a pump. The well is currently producing high quality, 36o API crude oil, at a
stable commercial rate of 200 barrels of oil per day, with no water and a negligible amount
of gas. Testing of additional reservoirs in this well bore will be considered after an extended
production test on this interval has been completed. Additionally, two confirmation well
locations have been identified and the Company has issued a tender for a second shallow
drilling rig to drill future appraisal and development wells within the Borkyldakty Field.”

O ile znam angielski jest to ropa dobrej jakosci – niewielki procent zawartości gazów i brak wody.

Wg mnie to nie ma wątpliwości 99%, ze ropa także jest na obszarze koncesji naszego Petrola i uważam, że ma powodu do wielkich zmartwień na temat „co z kursem?”
Jaka to roznica 18 or 42 PLN, gdy i tak poleci na 100 PLN. Poczekajcie trochę, dajcie prawdziwym inwestorom troche zlapac powietrze. Należy im się też ;). Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-03-25 22:43 / Tysiącznik na forum
hahahahaha!!! Przez nas???? Dobre ;)
Golfistka / 2010-03-25 22:42 / Tysiącznik na forum
Eme, zaszla pomyłka przez tam tego trolla: 24.184.166.* | Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi, który sobie bawi sie naszym kosztem i w odpowiednim momencie podstawil sie pod hohlicka. Ja juz tu wiecej nie pisze !! Jakiś marazm!!
No ale przyznaj, że nie trudno było o pomyłkę - jednak maja coś wspolnego ze soba, co? Niech sie zaprzyjaźnią może ze sobą na wieki wieków. Amen.

Pozdrawiam Cię i dobranoc.
Golfistka / 2010-03-25 22:27 / Tysiącznik na forum
Dobrze hohlick, porównałam IP tam tego trolla z tym twoim: 89.228.118.* | IP hohlicka. Hohlick to jednak hohlick, a nie Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi.

Przepraszam hohlick i zwracam Ci twoje dobre imię - az tak to nie chciałam Twoje imię zbezcześcić - to nie jest moim celem.

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-03-25 22:02 / Tysiącznik na forum
Przepraszam wszystkich normalnych forumowiczy or ludzi za te nikczemną dyskusję!!

Dobranoc.
Golfistka / 2010-03-25 21:57 / Tysiącznik na forum
Za co mam przepraszać - sam wpadles w swoje sieci. Mowilam, kto kopie dolek dla innych - sam tam trafi. A teraz mam was wszystkich gdzieś !!!
Golfistka / 2010-03-25 21:49 / Tysiącznik na forum
EME, widziałeś ?? Pamiętasz go?! wypisywal tutaj o Golfistce sprośne kawały. A pamietasz jak Tobie tez chamsko czesto odpisywał - i to mnie dziwiło, przecież dorosly czlowiek... Ale "artysta" ja juz tutaj nic wiecej nie pisze !!!
Ale po co ci to trzeba bylo, powiedz Kazek-hohlick?
Golfistka / 2010-03-25 21:40 / Tysiącznik na forum
CIA i KGB dla mnie pracują, tylko grubasy sie sprzeciwia i nie chce udostępniać mnie infa finansowe - graja zawsze FER, bo boją się KNF.

Glupota Cie wydala twoja - po za tym wszedzie trzymasz fason szui, przynajmniej jesli mowimy o tych stworzonych przez ciebie postaciach - nie wiem jaki na prawde jesteś. Wg mnie możesz być zlośliwym 17-letnim trollem tylko piszącym na tych forach. Znow może trafilam?

PS. Eme, pamietasz jaka tutaj rzeź potrafił nie raz urządzić? Nie mówiąc juz o Chemosie. I co o tym fancie sadzisz? Ja p********** !! I to nasz szanowny hohlick!!!!!
Golfistka / 2010-03-25 21:09 / Tysiącznik na forum
Właśnie taką praktykę stosujesz TY popaprańcu !!! Dobrze sie znasz na tym - to widać! A ja myslalam dlaczego ten śmierdziel Kazak ze Spychowa pojawia sie na Chemosie i na Pronoxie? A to nasz hoolick!! ktory dokladnie zna w co ja inwestuje i gdzie ja pisze posty. O zazdrosny maly czlowieczku!!
Zawsze bylo widac, że jestes zazdrosny hohlick, hehehe!! Ale trudno, rozne ludzie sa.
Golfistka / 2010-03-25 20:56 / Tysiącznik na forum
mail - to bylo na samym wstępie, nie oszukuj ementalera, nie dobrze.
Golfistka / 2010-03-25 20:53 / Tysiącznik na forum
A ty czasem sie ukrywasz po nickiem "Kazek ze Spychowa" ???!! I wtedy to na prawdę pocisz sie wypisując po 30 postów na forum, prześladując wybrana przez siebie osobę i wypisując głupoty. Przyznaj sie lepiej ze to ty

Najnowsze wpisy