Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-24 20:32 / Tysiącznik na forum
a jak?
Golfistka / 2010-03-24 20:29 / Tysiącznik na forum
na razie jest pewne, że ma juz Prokom 5 mln sztuk po 20 z czymś tam
Golfistka / 2010-03-24 20:25 / Tysiącznik na forum
pożycza, tylko o tym sie nie mowi. A potem jeszcze dostanie oficjalnie po 19. Ja na razie nie widzialam komunikatu emitenta, że dla GEM juz są te jego akcji po 19 po prostu, moze przegapilam.
Golfistka / 2010-03-24 18:18 / Tysiącznik na forum
a GEM nie jestem pewna czy przejal te po 19pln, tylko chyba pożyczal
Golfistka / 2010-03-24 18:03 / Tysiącznik na forum
a wczoraj po 20,5 przejął Prokom - 5 mln szt
Golfistka / 2010-03-24 18:00 / Tysiącznik na forum
nie wiem o jakich kolejnych transzach po 19 piszecie, ale wiem ze pierwsza transze musi przejac po cenie 19 i ani grosza niżej, kolejne transze po 30 i 40 (z grubsza, bo nie pamietam dokladnie) może przejac taniej, ale nie taniej niz po sredniej cenie z ilus tam sesji poprzednich. Jesli cena rynkowa przekroczy te 30 i 40 lub dobije do tego poziomu, to inwestor ma obowiazek natychmiastowo wykupic w tych cenach (30 lub 40 w zaleznosci od transz)
Golfistka / 2010-03-24 17:39 / Tysiącznik na forum
hm.. :)
Golfistka / 2010-03-24 16:03 / Tysiącznik na forum
NIE :). koza zje tego dluznika po prostu nie odróżni go od trawy, bo jest mloda i glodna, hihihihi!!
Golfistka / 2010-03-24 15:55 / Tysiącznik na forum
NIE CHCIALAM SIE CHWALIC - NIE CIERPIE TEGO!! TY MNIE DOSTALES SWOIMI POUCZENIAMI I KOMENTARZAMI I ROZMOWAMI NA MOJ TEMAT, ZE JESTEM NIEINTELIGENTNA, BO MOWIE O STRATACH. BO WOLE O STRATACH, NIZ WYGRANYCH I NIE UPRZYKRZAM LUDZIOM ZYCIE W ODRÓŻNIENIU OD CIEBIE - TO TY TAK LUBISZ. JA TEGO NIE CIERPIE !!
Golfistka / 2010-03-24 15:38 / Tysiącznik na forum
samo to ze pisales o mojej nietrafionej inwestycji (co odbieram za chęc dyskredytacji danej osoby i jak najbardziej jej upodlić życie) oznacza w przenosni te tzw. wulgaryzmy nie powiedziane przez ciebie wprost, wcale nie musiales wypowiadać "Głupia baba" - bo to samo wynikalo z twoich opowiesci o mnie
Golfistka / 2010-03-24 15:28 / Tysiącznik na forum
nastąpią, bo wszedł Total do Petrola jako partner. A kupiles po 40, bo wszedl Total, takze nie obwiiaj sie nie masz podstaw. Dla mnie to tez bylo najlepsze info ze wszystkich, które były podane do tam tej pory do wiadomości, mysłalam ze po tym info poleci jeszcze wyzej, biorąc pod uwagę spekulacyjny charakter spolki, jak kiedyś na Chemosie.
Bo Total = jest ropa.
No ale nic, poczekamy na swoje. Pozdrawiam Cię.
Golfistka / 2010-03-24 15:15 / Tysiącznik na forum
Nie musisz mi mowic na czym zarobilas, nie interesuje mnie to. - BRAWO!!!

Ja i nie chcialam nigdy mowic, a czemu ty pierwszy piszesz na tym forum, że znam ją!! to ona!!! miala tez Impexmet !!! Kupila na górce, a sprzedala po 2,50 !!! LUdzie, cieszcie sie, to taka głupia baba!! O biedny jej facet, ktorego to kase wypompowuje z kieszeni !!! To nie były twoje slowa??!!!
Golfistka / 2010-03-24 15:06 / Tysiącznik na forum
a swoich dłużników mogą podłączyć do młodej głodnej kozy ?? :)

No wiesz, jak ktoś pozyczył komuś kase, a ten mu nie jest w stanie oddać, bo nie ma na razie z czego. A ten ktory jak na razie stracil kase jest wsciekly i moze takie straszne rzeczy zrobić w odniesieniu do swojego dluznika :)).

PS. Chyba że nie wiesz co to jest mloda glodna koza? hahaha
Golfistka / 2010-03-24 14:59 / Tysiącznik na forum
Dziekuje za kompliment "kazek ze spychowa", który ma taka sama płytką pazerną złośliwą duszę jak wiekszosc z szarego tzw. tlumu. Ta moja powyższa wypowiedź jest także adresowane dla ciebie, masz rację.

Kiedyś nieźle sie oblowisz w niegatywnym słowa tego znaczeniu, czego ci z calego serca zycze.

A pisam to w Wordzie bo tam wiecej miejsca i z tego powodu mniej bledow ortograficznych, a stylistyczne blędy to bede miala zawsze, bo nie jestem z pochodzenia polka.
Wynieś się stąd jak najdalej śmierdzielu!

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-24 14:44 / Tysiącznik na forum
A teraz powtarzam raz jeszcze dla podniesienia humoru ten cudowny kawał, z którego uśmialam się do łez wczoraj :).

Jeden leszcz pisze o sobie, za jest glupi i że żałuje bardzo, bo kupil po 17 i nie
sprzedal po 40 i teraz no powiedzmy kulturalnie.. nie zbyt dobrze z tym się czuje - każdy pewnie też może sobie to wyobrazić :)?
A drugi mu odpowiada: Jaja po prostu masz trawde i zwieracze mocne!
O buchahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!

Może teraz poczujecie bluesa :)?

Najnowsze wpisy