Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-06 22:12 / Tysiącznik na forum
Dlaczego mną sie przykrywacie? Piszcie tak osobiście do Kazika ze Spychowa.
Zaproponujcie to jemu osobiście, bo ja z nikogo nie szydze, nikomu nie ubliżam i jaj tu nie robie. Czemu mnie przyplątujecie do tego psychola? Bo sie boicie pojedynku z nim sam na sam? Bo wam też publicznie naubliżą i wasze dobre imię ucierpi?? Dlatego wolicie za mną się schować, robiąc ze mnie i kazeka taka fajną parkę??
Jakie są ludziska podłe.. brak mnie słów!!
Golfistka / 2010-04-06 19:17 / Tysiącznik na forum
Ty kręcimordo, nie wspominaj mojego imienia na daremnie za kazdym razem jeśli ktoś przemawia do ciebie niezbyt przyjemne slowa prawdy. Jeśli nie zdajesz sobie sprawę, że tak wielu osobom podpadles w porywach swojej skrajniej wredności i szalonej "net-zabawy", to juz nic wiecej do powiedzenia tobie nie mam..
Golfistka / 2010-04-06 19:02 / Tysiącznik na forum
hahaha!! dokladnie !!
Golfistka / 2010-04-06 09:44 / Tysiącznik na forum
OK, pozdrawiam :)
Golfistka / 2010-04-05 23:59 / Tysiącznik na forum
no to stracę - pieniądze to nie wszystko, tobie co do tego? odczep sie gosciu ode mnie
Golfistka / 2010-04-05 23:19 / Tysiącznik na forum
;)
Golfistka / 2010-04-05 22:59 / Tysiącznik na forum
Petrolek, to nie Kazek ze Spychowa. który ma IP 24.184.166. Ten po prostu żartuje tak, raczej dla adrenalinki, mam nadzieje ;). I nikogo nie tyka.
Sama jestem ciekawa co będzie we wtorek .. bo nie wiem jak to dalej sie potoczy, w najbliższy miesiąc - dwa. Może jeszcze i bedzie taki zjazd.. ale oby nie !!
Golfistka / 2010-04-05 22:45 / Tysiącznik na forum
jak Kuba Bogu, tak i Pan Bóg Kubie - z twoich strat zawsze będę sie cieszyć, bo ty nie jesteś normalną osobą - nie będę tutaj wklejać wszystkie twoje brudne wypowiedzi na mój temat - dużo miejsca by to zajęło - szkoda uwagi i czasu innych internautów na studiowanie twoich tekstów.
Golfistka / 2010-04-05 22:26 / Tysiącznik na forum
bo z takimi inaczej sie nie da. Szkoda ze Ty ani razu nie doswiadczyl przyjemności dyskusji z panem Kazem ze Spychowa. To wtedy byś wiedział.
Golfistka / 2010-04-05 22:22 / Tysiącznik na forum
Całkowicie popieram takie podejście, zawsze byłam za życzliwą atmosferą wsparcia na forum, a nie za atmosferą złośliwych kpin z kogoś - stracił, no to dowalić mu jeszcze !! (pożartować to co innego).
Wystarczy najwyżej zatrzymać się na poziomie wymiana zdań i opinij. Zaznaczam, wymianie, a nie "ocenie" samej osoby poprzedniego mówcy : jesteś głupi/głupia, to co piszesz jest żenujące i dlatego idź zajmij się "czymś innym" etc, etc ..
Golfistka / 2010-04-01 16:50 / Tysiącznik na forum
życzę Ci wszystkiego najlepszego pieniążku z okazji Świąt.
Golfistka / 2010-04-01 16:40 / Tysiącznik na forum
a taki nick fajniutki ..
Golfistka / 2010-04-01 16:34 / Tysiącznik na forum
nerwus jaki
Golfistka / 2010-04-01 16:33 / Tysiącznik na forum
uwazaj zorak na procenty :) wzrostu, to dopiero początek.. hehehe
Golfistka / 2010-04-01 16:19 / Tysiącznik na forum
czesc Zorak! Ja tez czekam na ten piękny moment :). A najlepsze z tego wszystkiego ze od razu powymiatało z forum wszystkie smierdzące trolle: "kazek ze spychowa",
"uznany gracz ponad tysiąc wypowiedzi" i
"kazek wiecie skąd" - jedo ostatnia ksywa lub odmiana.
.. I innych paskudnych nauczycieli życia.

Najnowsze wpisy