Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-12 11:54 / Tysiącznik na forum
jesteś głupi ...
Golfistka / 2010-04-12 11:52 / Tysiącznik na forum
Reprezentowali Polskę, jechali w słusznym celu i zginęli .. Para prezydencka zginęła... Brak słów ..
Tylko jedna wypowiedź prosi się na język: Warto kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą.
PS. Jestem sama z pochodzenia rosjanka.. Mieszkam w Polsce na stałe już wystarczająco długo. Kocham Was Polacy .. Chociaż sama czuje się obecnie na 60-80% polką i dlatego tez czuje sie osierocana i łącze w bolu ze wszystkimi polakami w tych dniach.. .. Cieszę też z reakcji zwykłych Rosjan i Rosjan na wysokim szczeblu i stanowiskach w odpowiedzi na tak straszną tragedię dla Polski.... Przeklęty Katyń .. Co mam powiedzieć jeszcze ...

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-04-12 11:11 / Tysiącznik na forum
W obliczu takiej tragedii nie powinniśmy się martwić o nasze pieniądze. Sobol w ogóle powinien ten cały handel zamknąć min na 3 dni, a to i na ten cały tydzień. Takie martwienie a co będzie z naszą kasą .. jest to wielki wstyd w takie czarne dla całej Polski dni. Cały świat przeżywa to mocno wraz z Polską. Tyle zacnych inteligentnych ludzi zginęło w jednej chwili, których wszyscy my znali z programów TV, wywiadów w TV i radio... Zginęli w kwiecie lat ... Jaki horror musieli przeżyć w tych ostatnich kilkudziesięciu sekund swojego życia ..
Jak teraz można pisać lub źle o tych ludziach lub nawoływać/naganiać do jakichkolwiek transakcji finansowych ?? Popatrzcie jakie kruche jest to życie.. Czy wszystkie emocje, związane z giełdą są cokolwiek warte w obliczu takiej tragedii ??
Golfistka / 2010-04-11 22:20 / Tysiącznik na forum
TAK DOKŁADNIE !!!
Golfistka / 2010-04-11 21:35 / Tysiącznik na forum
NIE BLUŹNIJ GADZIE!!
Golfistka / 2010-04-11 21:34 / Tysiącznik na forum
Nie twoja sprawa !!!!!!!!!!!!! świnio, jak wyceni to rynek !!!!!!!!!!!!!! GAD Z ZIMNĄ KRWIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko kasa ci w głowie !!!!!!!!!!!!!!!!
GARDZĘ śmieciu tobą i takimi jak ty !!!!!!!!!!!!!!
I nie tykaj córki prezydenta i samego prezydenta !!!!!!!!!!!!
Golfistka / 2010-04-10 20:21 / Tysiącznik na forum
brak słów .. taka tragedia ..
Golfistka / 2010-04-09 23:34 / Tysiącznik na forum
No i dobrze, jak nie Sołorz to Chińczycy coś wymyślą. Ale jednak stawiam na Żaka, myślę ze 50 % wzrostów w kilka dni tam będzie
Golfistka / 2010-04-09 23:18 / Tysiącznik na forum
ale kurs mial sie podbić w przed dzień lub dwa przed datą notowań PDA, dalej nie zastanawiałam sie jak bedzie to wydlądać. Ale z tego co widziałam chyba nie było żadnej znaczącej podbitki, może minimalnie coś tam. Horror - wysiadaj stamtąd - postaraj sie z jak najmniejszą stratą - tylko czas Ci cały zje. Mi sie wydaje Chemos stracił swoj urok jak na czas obecny, dobrze ze stracić finansowo tam sporo nie da się - to jest ten jedyny plus - w miarę pewna spółka.
Golfistka / 2010-04-09 23:07 / Tysiącznik na forum
nie, ja byłabym szczęśliwa z tych 20. nawet nie chce po 15 ;). (uśmiechnę się nawet do ciebie, bo troche spoważniales)
Golfistka / 2010-04-09 23:00 / Tysiącznik na forum
Karkosik to jak pięknie rozegrał nową emisje na Boryszewie - to ja rozumiem!! PP (śr. wartość PP = 6 PLN) ciągle do góry pod czas notowań PP i było pożerane prędko i z wielką chęcią. 1 PP daje prawo do 5 akcji Boryszew z nowej emisji po cenie emisyjnej 10gr. Teraz policz sobie 6zl + 50gr= 6,50 zl : 5 = 1,3 zl za jedną nową akcję - zaś cena obecnej na dzień dzisiejszej wynosi, o matko, wynosi - 2,30 PLN !!
Golfistka / 2010-04-09 22:48 / Tysiącznik na forum
może jeszcze tak zrobię - poobserwuje, aby wyjść z Petrola z jak najmniejszą stratą i załaduję sie reszta pieniedzy z Petrola na Hawe. Myślę, że koniec kwietnia - początek maja będzie dobrym momentem na wejście.
Golfistka / 2010-04-09 22:44 / Tysiącznik na forum
bo na Hawe jeszcze czas nie przyszedł. A w ogole to Hawe jest moim oczkiem w głowie
Golfistka / 2010-04-09 22:41 / Tysiącznik na forum
O, chcialabym mieć Petrol po 20,8 PLN :)) o tak .. marzenie
Golfistka / 2010-04-09 22:29 / Tysiącznik na forum
Szczerze, serdecznie mam dość Chemosa - bardzo mnie rozczarowal .. Zarządowi zabrakło trochę mózgu z tą ostatnią emisją - nie przemyślane to było do końca. Wtedy mowilam do tych co chcieli juz wywalać jak bylo 84, żeby poczekać na górke i chociaż po kosztach wyjsc, a nie ze stratą. No i po przydziale akcji NE była faktycznie górka i wtedy wyskoczylam. Ale teraz już nie wiem jak tam bedzie - na pewno kiedys tam też coś ruszy. Mial jeszcze być wzrost pod PDA. Ale kiedy data notowań PDA, to juz nie śliedzę. Może być podana i z wielkim opóźnieniem przez Zarząd. Nie musi byc od razu po przydziale akcji. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy