Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-05-07 18:10 / Tysiącznik na forum
Ale Petrol to czarny kosmos .. matko.. tyle na nim straciłam. kupując na samej górce pod info z Totalem.. naciągacze nie ma co sprytnie zrobili.. Ale powiem wam że w ogóle giełda nie rozpieszcza caly czas wszyscy mniej więcej depczą w tym samym miejscu
Golfistka / 2010-05-07 18:03 / Tysiącznik na forum
25-26 gr na SSI to tez dołek Leoni
Golfistka / 2010-05-07 18:02 / Tysiącznik na forum
od dziś nie mam juz Hawe. Leoni a po co na górce kupiles, masz może jakieś na to argumenty? Bo ja czekam na 3,15 z powrotem. Chociaż mogę się mylić - technicznie Hawe znajduje się cały czas w trendzie wzrostowym, ale osobiscie nie rozumiem obecnych wzrostów - na przejecie przez Solorza jeszcze nie nadszedł czas. Dlatego caly czas uważam, że będzie korekta na Hawe. Planuję kupic z powrotem pod koniec maja, ale nie wiem czy mam rację.
Golfistka / 2010-05-07 16:36 / Tysiącznik na forum
strata od straty różni się. Wiem że na trionie bedzie strata za IQ, ale pozytywna czy bardzo negatywna czy kurs jeszcze mocniej zanurkuje czy zostanie na poziomie szerokiego rynku. A w ogóle, dzieki za odpowiedź :). Zawsze coś.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-05-07 11:28 / Tysiącznik na forum
Zorak, odezwij się niżej. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-05-07 11:27 / Tysiącznik na forum
kupilam wlasnie - bo taniej jeszcze nie było. Mam tylko nadzieję, że to nie czarny koniec hossy w ogole :)
Golfistka / 2010-05-07 11:24 / Tysiącznik na forum
Hej zorak.
Dokupujesz SSI? Dziś mozna po 22 grosze kupić.

Re: TRION

Golfistka / 2010-05-06 23:08 / Tysiącznik na forum
Legionnaire, czy wierzysz we wzrost Trionka za 2-3 tygodnie? Mi sie wydaję, że gra toczy się o sporą kasę i to dlatego G sprzedał, zostawiając sobie 1 mln akcji, aby na dole kontrolowanym odkupić znacznie więcej akcji Triona przed wybiciem na 1,20 PLN. A może tylko wolę taki scenariusz, bo sama mam Triona (jutro masakra, to po 0,46 jeszcze dokupię).

PS. Czy uważacie że taki scenariusz jest możliwy? I co tam z wynikami za I Q? Jak macie to się podzielcie panowie - pan ciekawy111, na przykład, liczy że wyniki za I Q będą gorsze od oczekiwanych or nie złe jak na taką społkę, dobrze zrozumiałam? :) Bo nie zupełnie zrozumiałam pana ciekawego :)).
Golfistka / 2010-05-06 17:40 / Tysiącznik na forum
2,99. Tak zorak, rośnie ale nie wiem czy zaliczy jeszcze znaczący dolek przed prawdziwymi wzrostami? Czy już od teraz tylko do góry??? To jest pytanie .. nerwuwa. Chyba jutro muszę to sprzedać i poczekac na jakieś 3,15 z powrotem. Bo tak wyczuwam, że prawdziwe wzrosty na Hawie to będą z początkiem czerwca
Golfistka / 2010-05-04 21:50 / Tysiącznik na forum
Nie po to Total wchodził żeby nic z tego nie mieć.
Golfistka / 2010-05-04 21:48 / Tysiącznik na forum
ja też trzymam i czekam na swoje 100 PLN.
Golfistka / 2010-04-30 18:53 / Tysiącznik na forum
http://stooq.com/q/a/?s=oil

W najlepszym przypadku czekaja nas jakieś poważniejsze wzrosty max za 10 dni. Wg mojej opinii.
Golfistka / 2010-04-30 18:12 / Tysiącznik na forum
Bo sprzedaje prawie wszystko główny akcjonariusz..
Golfistka / 2010-04-30 17:59 / Tysiącznik na forum
Dziekuję bardzo. Między nami dziewoczkami zwróć uwagę na Ferrum, MCI po korekcie i Hawe po korekcie obecnych spekulacyjnych wzrostach (chyba Falenta na chwile podbił cenę gdy mu z bankiem sie nie udało). Po korekcie czyli w połowie maja. Jednak nie wiem co do Trionu - sprzedać po kosztach czy trzymać nadal. Dobrze oczywiście że nie bedzie straty jak na razie - mam po 58 gr. Ale co z nim dalej?
POZDRAWIAM
Golfistka / 2010-04-30 14:08 / Tysiącznik na forum
Obecnie głównie z tych żyje - i to dlatego jestem na spolkach- bankrótach co w jednym dniu mogą wystrzelić o ponad 20%, a mogą się i stoczyć o 40% w ciemną d... Ale no risk, no money.

Najnowsze wpisy