Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-19 07:48 / Tysiącznik na forum
Dzięki Kazik.

Djastra, po ile masz Hawe?
Golfistka / 2010-04-18 22:22 / Tysiącznik na forum
Legionnaire, powiedz mi co sądzisz obecnie o Techmex?
Techmex ma obecnie zagmatwaną dla nas drobnych sytuację i trzeba byc dobrym prawnikiem, aby móc się zorientować lepiej co się świeci w Techmex ..
Bo z tego co czytam i słyszę, rozpatrywania ponownego w sprawie o upadłość likwidacyjną w SR chyba już nie będzie - wierzycieli nie opłacili biegłego. Ale w sadzie jest jeszcze wniosek Techmex o zażalenie w temacie likwidacji wraz z wnioskiem o upadlosc ukladową. Może orientujesz się od strony prawnej - jeśli pierwszy wniosek o likwidacją bedzie uznany za bezzasadny, to ten drugi Techmexa też umiera śmiercią naturalną? I Techmex zostaje z niczym? Piszę z niczym, bo wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem byłaby upadłość układowa.
Golfistka / 2010-04-18 22:07 / Tysiącznik na forum
Pozdrowienia także dla Brata Petrolka ;)
Kupiłam w piątek Hawę, może jednak trochę za wcześniej - teraz się obawiam jak jej kurs zachowa się w świetle nadchozącej korekty..

PS. Jak mawiał Kazik wiecie skąd ;), jeśli Golfistka kupiła, to trzeba ile siły w nogach uciekać z takiej spółki. Oby tak się nie stało tym razem z Hawę. hahaha!!
Golfistka / 2010-04-18 21:54 / Tysiącznik na forum
Cześć. Jestem.
Jeśli ukaże się info, że Petrol spełnił 6 warunków EBOR, to 50 PLN możemy jeszcze zobaczyć pod koniec kwietnia, początek maja..
Jeśli chodzi o pesymistyczne podejście, to karmi się ono niestety korektą, kŧóra obecnie się szykuję prawie na wszystkich spółkach. Ale może nie dojdzie do dojdzie do poważnej korekty na rynkach. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-04-13 22:17 / Tysiącznik na forum
na trion dlugo patrzylam i sie zostanawialam i cholera dzis wystrzelil .. Mówi sie się, że na tym nie poprzestanie. Technicznie ma szansę też
Golfistka / 2010-04-13 22:12 / Tysiącznik na forum
moze do Techmexa na krótko wskoczyć?
Golfistka / 2010-04-13 22:08 / Tysiącznik na forum
a jakoś smutno.. przejdzie mi za dwa-trzy dni, a może i już jutro.
Golfistka / 2010-04-13 22:04 / Tysiącznik na forum
no jak jest w porządku .. przyjemnie się czyta co i jak pisze. Jestem zaskoczona na plus.
Golfistka / 2010-04-13 21:43 / Tysiącznik na forum
Cześć Kazik
Golfistka / 2010-04-13 00:04 / Tysiącznik na forum
Jesteś bardzo sympatyczną osobą MłodyIX. Pozdrawiam Cię ciepło.
Golfistka / 2010-04-12 23:54 / Tysiącznik na forum
ok bracie :)
Golfistka / 2010-04-12 23:50 / Tysiącznik na forum
Dziękuję.
Golfistka / 2010-04-12 13:02 / Tysiącznik na forum
Miło jest mi jest rzeczywiście, że wybierasz Rosjan, bo sama jak pisałam niżej jestem z pochodzenia rosjanką.. Tylko ze w takich dniach nie jestem w stanie pisać o pieniądzach i nie wolno tak samo obrażać drugiej strony jak piszesz Amerykańskich Żydów, bo to są ludzie w niczym nie gorsi od nas wszystkich. Jestem na co dzień daleka od wszelkich szowinistycznych poglądów, a tych dniach tym bardziej .. ech..
Golfistka / 2010-04-12 12:17 / Tysiącznik na forum
Tylko że oczywiście mam taka wielką nadzieję, że ta straszna tragedia zbliży do siebie nasze dwa narody :( :( :(. Rosjan i Polaków. Oby.. Ale tylko czy to musiało się odbyć takim kosztem ..
Golfistka / 2010-04-12 12:07 / Tysiącznik na forum
Z tą Francją to był wtedy taki żart w odpowiedzi na zapał rewolucjony ze strony forumowicza "petrolinvestor" any się stawić na NWZ Petrola i zwalic cały ich dotychczasowy Zarząd. Jeden z internautów wtedy napisał, że on odpada, bo mieszka za granicą, a ja wtedy napisałam: też odpadam, bo mieszkam we Francji .. żart w tonie poprzedniej wypowiedzi .. bo co jeszcze napisać na taką propozycję, bo nie wydaje mi się, aby mogła być reala i mieć sens.

Najnowsze wpisy