Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-05-27 22:00 / Tysiącznik na forum
Cześć Kochani, hohlick i expol, to nie ja, ja na Trionie na razie jestem i w Ferrum jestem zapakowana. Trochę obserwuję Pronox, wiem,że już macie ciągłe. Trzymam za Was kciuki.
Chyba że Petrola sprzedam na najbliższej górce ktora sie szykuje na początku czerwca. Ale żeby wejść w Pronox to musiałabym poczytać porządnie - dużo materiałów się uzbierało o Pronox za ostatni miesiąc co i jak.
Pozdrawiam, wasza Golfistka.
Golfistka / 2010-05-27 21:15 / Tysiącznik na forum
Tez tak myślę. Trzymamy dalej. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-05-27 19:29 / Tysiącznik na forum
O no jesli Prokurator kupił po 35gr, to ja juz jestem spokojniejsza o swoje akcji, bo czasem myślę, ze to może chwilowo upaść do 22 gr i że nie lepiej by było teraz ze stratą sprzedać a odkupić z powrotem na poziomie tych 22gr.

PS. Prokurator, czy ja też mogłabym skorzystać z numeru Twojego GG, który upubliczniłeś na Petrolu?
Golfistka / 2010-05-27 19:19 / Tysiącznik na forum
O jej, zyski?!! A co to takiego??
Golfistka / 2010-05-27 19:02 / Tysiącznik na forum
Trzymać wirtualny zysk lub stratę na koncie każdy potrafi, ale zrobić realną kasę, to juz jest sztuka. Tak że bez takich wiejskich rad poprosiłabym. Zrobić 6% na Petrolu jest bardzo nawet OK.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-05-27 13:45 / Tysiącznik na forum
Brać, od początku czerwca pojedziemy do góry !! Jakieś dobre info w drodze - wnioskuję z
tego co się dzieje na papierze przez ostatnie dni
Golfistka / 2010-05-27 11:24 / Tysiącznik na forum
Nie ma prawa zrobić następnej emisji, uspokójcie się - taki warunek postawił EBOR. Koniec kropka !!
Golfistka / 2010-05-27 11:18 / Tysiącznik na forum
Masz całkowitą rację Petrolek. Krauze nie moze robić żadnych emisji, bo nie dostanie kasy od EBOiR.
Golfistka / 2010-05-27 08:50 / Tysiącznik na forum
Zauważyłam. I aby dziś nie zaczęło spadać poprzez wczorajsze info.
Golfistka / 2010-05-26 23:22 / Tysiącznik na forum
Z tym że tylko część tej nieruchomości poszła po 4,9 mln do sp. CRONIMET, a pozostałą cześć tejże nieruchomości przy ul. Marcinkowskiego 154 oddadzą, z tego co czytam, bankowi który w dniu 25.05 wypowiedział umowę kredytową (nie wiem na jaką kwotę opiewa ta pozostała część nieruchomości). Ale może się mylę, to poprawcie mnie.
Golfistka / 2010-05-26 22:56 / Tysiącznik na forum
Ależ to obrzydliwe info :( wypowiedzenie umowy kredytowej .. sam fakt i brzmienie :(. No ale w sumie mają czym zapłacić co? I tylko to się liczy w sumie??
Golfistka / 2010-05-26 22:52 / Tysiącznik na forum
A co Ty o tym myślisz?
Golfistka / 2010-05-26 22:50 / Tysiącznik na forum
Data sporządzenia: 2010-05-14
Skrócona nazwa emitenta
TRION
Temat
Zawarcie umowy sprzedaży nieruchomości
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd TRION S.A. informuje, iż w dniu 13.05.2010 r. zawarł z CRONIMET PL Sp. z o.o. umowę sprzedaży części nieruchomości w Inowrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 154 za cenę 4 900 000 zł.

PS. No wszystko się zgadza : Trion spółce CRONIMET sprzedał część tam tejże nieruchomości, pozostałą jej cześć odda bankowi, na co RN wyraziła zgodę.
Czyli Trion znów będzie wypłacalny. I teraz tylko czekać na podpisanie nowych umów na roboty budowlano naprawcze, w związku z powodzią.

Kazik, co Ty o tym myślisz ??
Golfistka / 2010-05-26 21:44 / Tysiącznik na forum
Aj tam, kwiatku, to nie jest istotne, najważniejsze aby Twoja czy moja strategia działania wypaliła, a w przypadku takich spółek i takiej giełdy jest to 50 na 50%. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-05-26 21:35 / Tysiącznik na forum
Może jestem optymistką, a może będę miała rację (oby!!) i podtrzymuję Twoje nastawienia na plus dla Petrola w jego niedługiej cholernie świetlanej przyszłości.
Kurs jest sztucznie zaniżany celem objęcia reszty V i stąd te spadki, nie zwracają uwagę nawet na wzrosty WIG20, dołują kurs, tak im się śpieszy. Czemu? Bo chyba już wiedzą, że jest jakieś dobre info w drodze i chcą jak najtaniej objąć przed tym następne transze skierowanej do nich emisji V.
Pożyjemy, zobaczymy co będzie za jakiś tydzień.

Najnowsze wpisy