Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-03 18:53 / Tysiącznik na forum
gdy się wskakuję po ujawnionym info za późno na zarobek 80% - to miałam na myśli. Na giełdzie pełno spółek co kuszą niedługim podpisaniem znakomitych umów. Ale co z tego? Może i podpiszą, a może i nie, może juz za miesiąc, a może zajmie im to min pół roku czasu. Także nie chwal sie tak, bo to dziecinada.
Golfistka / 2010-06-03 05:40 / Tysiącznik na forum
Też Cię pozdrawiam :)

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-02 22:50 / Tysiącznik na forum
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7964416,Rada_Petrolinvestu_czeka_na_przedstawiciela_EBOiR.html
Golfistka / 2010-06-02 22:23 / Tysiącznik na forum
I chyba że posiadałeś takie informacji, których nikt nie posiadał, że tak sobie trafnie i słono zarobiłeś.
Golfistka / 2010-06-02 22:20 / Tysiącznik na forum
Tak, tylko skąd wiedziałeś, że akurat na Cityinteractive możesz odrobić straty z Petrola? Dla mnie to nic nie znacząca spółka, jakich wiele. To że akurat jakimś dziwnym trafem urośła, a Ty w odpowiednim momencie wskoczyłeś tam, to po prostu ruletka, a Ty miałeś szczęście. To rzadko zdarza się na giełdzie. A teraz spółka jest na samej górce, tak że nie zachęcaj do jej kupna, bo pociąg juz odjechał, a Petrol jest w samym dołku jeżeli już.
Golfistka / 2010-06-02 21:54 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam Cię tez miły zorak. Zmniejszymy sobie stratę, nie martw się. Za darmo nie oddamy akcji. Tez sobie strzelę gola, a co?
Golfistka / 2010-06-02 21:51 / Tysiącznik na forum
z dużą stratą na pewno nie sprzedam. O co koman?
Golfistka / 2010-06-02 15:02 / Tysiącznik na forum
Jak sam siedzisz w tym g... to nie ma dwóch zdań - naganiasz !
Golfistka / 2010-06-02 15:00 / Tysiącznik na forum
puknij się w łeb
Golfistka / 2010-06-02 10:38 / Tysiącznik na forum
dokladnie dokladnie .. jego mać :/
Golfistka / 2010-06-02 09:43 / Tysiącznik na forum
nie mam nic wspólnego z golfem
Golfistka / 2010-06-01 22:09 / Tysiącznik na forum
Kurde.. no nie, musimy te piękne powyższe plany przełożyć o 1 dzień - sesja w stanach zakończona na czerwono. A przed chwilą była taka sympatyczna zieleń

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-01 22:04 / Tysiącznik na forum
No Zorak :), Stany na zielono, od jutra wracamy do wzrostów na Petrole i dobijamy do 25 PLN!!

PS. Do rzeszy niecierpliwych, co jednego dnia chcieli by widzieć te 25 PLN, prośba:
głośno na tę niedogodność nie narzekać, a poczekać jakieś dwa tygodnie, zagryzając w przerwach orzeszki włoskie - pomaga na wapń przy zrywach nerwowych.

Zorak oczywiście ma prawo strzelić sobie gola w międzyczasie - w jego przypadku jest to nawet wskazane, ponieważ ten fakt dobrze wpływa na stan ogolnego dobrego samopoczucia forumowiczy spółki Petrolinvest.

Do najdziwniejszej części forumowiczy:
Pamiętajcie, że 25 PLN jest to tylko i wyłącznie moja sugestia - nie mylić z oficjalną rekomendacją. Pretensji o niedotrzymanie przeze mnie słowa na temat obiecanych dla Was 25 PLN, przykro mi, ale będziecie musicie schować do szuflady własnej komody czy biurka, w zależności od stanu posiadania.

Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-06-01 15:10 / Tysiącznik na forum
A co mamy zrobić? Wziąć kursa za gardło i podciągnąć do góry? Chciałbyś co? Ale to od nas nie zależy niestety.
Golfistka / 2010-06-01 13:01 / Tysiącznik na forum
Więc ten forumowicz ma nick Prokurator - warto zwracać uwagę na jego wskazówki, czasem pisze na forum Money

Najnowsze wpisy