Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-09 10:37 / Tysiącznik na forum
krótkoterminowo
Golfistka / 2010-06-09 10:37 / Tysiącznik na forum
a skąd ja wiem? może i w dół
Golfistka / 2010-06-09 09:59 / Tysiącznik na forum
ZAraz, jak mówił KlaraS może pokazać pazurek..
Golfistka / 2010-06-09 09:57 / Tysiącznik na forum
to podpucha, coś się szykuje
Golfistka / 2010-06-08 16:49 / Tysiącznik na forum
Oj Klario-fabioS :), jak się cieszę na Twój widok!! Tak uważasz? To fajnie :).
Witam Cie też serdecznie.
Tylko kiedy to poleci? Kiedy już podpiszą umowę z Orco? A może coś jeszcze wymyślą? Aby szybciej:).
Golfistka / 2010-06-08 12:10 / Tysiącznik na forum
Dzięki
Golfistka / 2010-06-08 09:54 / Tysiącznik na forum
napisz mi na maila jak budujesz swój portfel, ok? Po za tym, myślę, że MWTrade trzeba się pozbyć - nie może rosnąć w nieskończoność.
Golfistka / 2010-06-07 23:57 / Tysiącznik na forum
O Boże, dużo artykułów o tym że koniec mini-hossy. Co będzie? Kazik, odpowiadaj co myślisz?
Golfistka / 2010-06-05 23:47 / Tysiącznik na forum
O jakim wzroście Wy mówicie? Przecież koszmar co się dzieje na świecie. Stany zakończyły na dużym minusie. Poniedziałek, wtorek będą czarne - wprost boje się tego! A Wy nie? Czy jest coś czego nie rozumiem? Jak tak dalej pójdzie Trion też nie wytrzyma, chociaż ostatnio z ostatnich sił sie trzyma .. Nie mam z czego uśredniać w dół, to raz. A dwa, wszyscy w tym okresie pozbywają się akcji. Sytuacja w UE jest poważna :(
Co o tym myślisz wiem10?
Golfistka / 2010-06-05 23:23 / Tysiącznik na forum
O Kazik, gdzie byłeś jak Cię nie było :)? Ok, MW Trade nie mam, mam Boryszew i co prawda, to prawda - ostatnio zaczął rosnąć. MWTrade bardzo ładnie się zachowuje, jako jedyna taka spółka na giełdzie. Ale przecież wiesz o co mi chodzi. Boję się o załamanie ogólnego rynku na poważnie - może przesadzam, ale a nóż wszystko poleci z dużą prędkością w dół? Ty przecież pozbyłeś się prawie wszystkich niepewnych papierów.

PS. Fajnie że się odezwałeś, bo zaczynało mi Ciebie brakować ;).
Golfistka / 2010-06-05 06:15 / Tysiącznik na forum
Ale miejmy nadzieję, że to kolejna wydmuszka amerykanów, aby obniżyć ceny zakupu - oni to robią co trzy dni i uwielbiają to, może dobrze się bawią przy tym. Przeciez co? Teraz wszystko oddać ze strachu, aby patrzeć jak za 3 dni cała giełda z powrotem rośnie +8%? Debile. Brak słów po prostu
Golfistka / 2010-06-05 06:09 / Tysiącznik na forum
no tak, Ozzy Osbourne.. też jestem pesymistycznie nastawiona i nie jest mnie do śmiechu - szczerze mówiąc, źle to znoszę. Znów kolejne spadki - czego możemy jeszcze się spodziewać? Obskurne czasy i obskurny rynek. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-06-04 17:22 / Tysiącznik na forum
Dokładnie
Golfistka / 2010-06-04 16:38 / Tysiącznik na forum
Jak nie urok, to sraczka (mam na myśli te całe grecji, wengry, hiszpanii oraz ciągle jakieś wymuszone problemy w stanach raz na trzy dni z rzędu obowiązkowo)!! I po prostu nic urosnąć nie da rady.
Golfistka / 2010-06-03 21:43 / Tysiącznik na forum
hm.. :)

Najnowsze wpisy