Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-24 09:56 / Tysiącznik na forum
Polamentuję, jak radził mnie mój znajomy Egar.
Więc, no kto kto to sprzedaje po 88gr ??? - od razu kolejka się ustawiła szczęśliwych trzęsidupków na 150 tys. walorów .. litości ludzie. Może mnie ktoś wyjaśnić psychologie takiego dawcy kapitału? Przez takich kurs się kisi, bo panikują i oddają półdarmo
Golfistka / 2010-02-23 23:10 / Tysiącznik na forum
a obecnie nie ma sensu sprzedawać, gdy jest się na stratach - trzeba czekać po prostu, uśredniając w miarę możliwości i starać się nie poddawać panującej panice. Będzie dobrze!!
Golfistka / 2010-02-23 22:57 / Tysiącznik na forum
Dziękuję djastra, i wzajemnie.
Na dobranoc chcę przytoczyć tylko jedno banalne przemyślenie:
w sumie Chemos jest dobrą spółką, a kurs leci drastycznie na dół, coś jest nie tak i że coś się święci za tym myślę - to dlatego tak zwalają, żeby dokupywać (mam na myśli grubszych oczywiście).
I dlatego nie oddałam na ostatniej górce, bo jak ruszy na prawdę, to może być problem z kupnem, oni to udowodnili gdy po PKC kupowali, a podbicie może być spore.
Golfistka / 2010-02-23 22:17 / Tysiącznik na forum
wiem.. ale ERG pójdzie do góry 5 marca
Golfistka / 2010-02-23 22:16 / Tysiącznik na forum
Trafnie to ująłeś !
Golfistka / 2010-02-23 22:03 / Tysiącznik na forum
ale zawsze można wyjść z gaziaka, pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-23 22:01 / Tysiącznik na forum
Dzieci czasem maja dużo racji :) co do notowań tej czy innej spółki :). Pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-23 21:57 / Tysiącznik na forum
nie dobrze
Golfistka / 2010-02-23 21:55 / Tysiącznik na forum
Cześć :) nick o dziwnych kształtach :). Fajnie, że wpadłeś.
Możesz teraz kupić ERG - odpowiedni moment
Golfistka / 2010-02-23 21:50 / Tysiącznik na forum
nie radzę Rekinek z rodziną na giełdę się pchać - też pomysły masz .. djastra tez nie zaprasza swojej rodziny. Ale taki stosunek do GRY na giełdzie, jaki proponuje djastra bardziej mi odpowiada, niż złośliwa przepychanka z powodu strat, do niczego i tak nie prowadząca.
Golfistka / 2010-02-23 21:31 / Tysiącznik na forum
możesz kupić teraz ERG, jak masz możliwość
Golfistka / 2010-02-23 21:27 / Tysiącznik na forum
Wersal, hahahaha!! no dokładnie :) śmiesznie, co?

Wiesz Egar, tacy jak oni nie piszą o swoich ruchach czy kursie w momencie gdy kurs tak katastrofalnie pada - w tym momencie juz o chyba o niczym nie myślą, a tylko odczuwają potrzebę walenia w łeb kogoś, kto wcześniej wyrażał pozytywne opinie o spółce i jej perspektywach. A jeśli jest tym kimś kobieta.. Przytoczy tutaj (tylko podziwiać można taką pracowitość, haha!!) z kilogram wypowiedzi z czasów dawno minionych - jakby wypowiadanie na forum było przestępstwem, a od tego czy udupi tę osobę z należytym sukcesem, chyba jego całe życie zależy - tak się stara.

Dlaczego nie pracował tak gorliwie, kiedy byliśmy na ostatniej górce, aby przekonać większość do sprzedaży na tejże górce? Nie piszę o takich osobach (bo różne sytuacji są) co weszli w Chemosa po 1,60 - muszą trzymać teraz po prostu, uśredniając kurs, jeśli mają ku temu, oczywiście, taką możliwość. Mam na myśli tutaj większość osób, co weszli w Chemosa po cenom 90+ (między innymi ja). Gdzie wtedy byli ci, co teraz krzyczą, ze dobrze wiedzieli, że będzie spadać i czemu ty, idiotko, nadal naganiasz na Chemos? Wtedy była cisza i euforia wygranej :).

PS. Ten zwrot "idiotka" szczególnie mi się nie podoba ;). I jeszcze się obrażają na "barana" he he he. Baran - to przecież fajne zwierze jest!!
Golfistka / 2010-02-23 20:52 / Tysiącznik na forum
Dziękuję drogi Ementalerze :)). Jak tam na NewConnect?
Golfistka / 2010-02-23 19:24 / Tysiącznik na forum
no cóż, nie ma ludzi idealnych.. czasem trudno zachować odpowiednią klasę wypowiedzi, kiedy po przeciwnej stronie używa się obraźliwych zwrotów lub bezpodstawnie i kilkakrotnie nazywa się kogoś naganiaczem, gdy tak nie jest. A czy stukam z masakryczną siłą w klawisze, hahahahahahaha!! Nie, leciutko :).

Co mam jeszcze do powiedzenia? Proponuje jednak zaczekać do początku marca ze sprzedażą Chemosa. Ze stratą zawsze zdążymy sprzedać - trzymam kciuki, żeby 2 marca strata ta była mniejsza od dzisiejszej..

PS. Jest to moje zdanie, proszę nie traktować tego jako rekomendacji or naganiania - teraz za każdym razem będę dołączać ten PS :).
Golfistka / 2010-02-23 19:04 / Tysiącznik na forum
OOO :)), wiemuś, nie czuję w zupełności obecnie Pronoxa .. Na pewno będzie rósł, ale z jakiego poziomu i kiedy?? Tego już nie wiem, bo Pronox żadnych znaków życia nie podaję. I to też może oznaczać, że tuż tuż :). Ale wolę wskoczyć jednak, gdy Pronox coś do mnie przemówi.
Ale za Was zawsze trzymam kciuki i życzę dużo pieniążków zarobić na Pronoxie. Wytrwałość zawsze się kiedyś popłaci - tylko ja mam trochę inny charakter i na razie wolę wypróbować jeszcze ERG. Pozdr.

Najnowsze wpisy