Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-02-23 18:03 / Tysiącznik na forum
O Ementaler, .. agencie Ty mój, z CIA :). Dzięki za wsparcie.
PS. rozbiłeś go błyskawicznie o głowę i całkowicie. Już ta oferma na 100% nie powstanie z popiołów swych :))))).
Golfistka / 2010-02-23 17:52 / Tysiącznik na forum
Wiesz, chcę wyjść z Chemosa, ale po kosztach, nie ze stratą i po prostu poczekam na to i już nigdy wiecej tego Chemosa - ten sport nie jest dla mnie. No i radzę innym, żeby nie oddawali też ze stratą, a poczekali na następne podbicie. Bo grubasy i tak sobie poradzą, bez nas. A ten nazywa mnie naganiaczem. Nie wiem, popatrz swoim zimnym okiem na to, może lepiej będziesz widział. Ale ja chcę jak najlepiej dla innych też...... po co teraz sprzedawać, jak pod wyniki kurs trochę urośnie i wtedy dać w nogę.
Ostatnio było podbicie, ale nie przypuszczałam, że to tak tragicznie się skończy. Każdy wiedział, że będzie korekta na nastepny dzień, ale nie aż taka.
Golfistka / 2010-02-23 17:36 / Tysiącznik na forum
Drogi Ementaler, potrzebuję Twojego wsparcia na Chemosie :). Jeden gość zwariował i mówi, że ja wszystkiemu jestem winna, czyli stratom tych biednych ludzi co kupili Chemosa. I że ja naganiałam na Chemos, nazywając mnie przy tym idiotką - (tego szczególnie nie lubie) hm.. chyba ma coś z głową...
Oczywiście moje straty nikogo nie interesują. Czy ja kogokolwiek obwiniam za swoje straty?? Wprost niedorzeczne..
Golfistka / 2010-02-23 17:22 / Tysiącznik na forum
O na reszcie, jeszcze są jednak normalni ludzie na tym forum :).
O tak, ten gość otwarcie mówi, że Chemos będzie zlikwidowany jako spółka!! Powinni nim się zainteresować właścicieli Chemosa i pozwać go do odpowiedzialności prawnej za tak poważne naganianie na spadek kursu. Co do mojej persony, to makabrycznie zawyższa moją skromną rolę obserwatora do roli jakiegoś przewodnika tego forum, pytając mnie wprost: Dokad doprowadzilas ludzi ?????? - rzecz niebywała :). Kładzie na mnie odpowiedzialność za straty wszystkich tych ludzi, co kiedyś kupili Chemosa. Może ja teraz po nocach nie będę spać i zdrowie stracę w wyniku takiego oskarżenia?
Nie obiecywałam nikomu, że poprowadzę wszystkich na szczyty sukcesu finansowego i od nikogo pieniędzy za to brałam..
Pozdrawiam Cię Egar.
Golfistka / 2010-02-23 15:20 / Tysiącznik na forum
coś z Twoją głową na praaawdę nie jest tak. Idź dalej do lasu zbierać następne kompromaty, jak nie masz co robić - może cos jeszcze przyniesiesz, to wszyscy będą zachwyceni.
Golfistka / 2010-02-23 14:23 / Tysiącznik na forum
Dla tego podałam cały link do artykułu - każdy musi się zastanowić co zrobi dalej. Ja czekam jeszcze jakiś czas - jesli wychodzić, to chociaż po kosztach, na pewno nie teraz.
Ale oczywiście decyzję każdy podejmie sam.
Golfistka / 2010-02-23 14:18 / Tysiącznik na forum
A napisałam kiedys w zartach : "nie spadnie nizej niz 0,95 bo ja tak chce", bo sama kupiłam w tej cenie Chemosa. I co z tego - każdy żaruje - ten gość używa chwytów po niżej pasa lub jest poważnie nieprzytomny w głowie
Golfistka / 2010-02-23 14:10 / Tysiącznik na forum
PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TEN WPIS LUB TEGO GOŚCIA - TO JEST TZW. PRAWDZIWY NAGANIACZ !!!

BO SIĘ BOI, ŻE POSŁUCHACIE MNIE I NIE ODDACIE GRUBASOM PÓŁDARMO PAPIERY CHEMOSA.
CO KASA Z LUDŹMI ROBI, WIADOMO - UŻYWA NAWET TAKICH WULGARNYCH OKREŚLEŃ JAK "SZMATA" !!!
Golfistka / 2010-02-23 13:47 / Tysiącznik na forum
po cenach zakupowych, sorry ..
Golfistka / 2010-02-23 13:47 / Tysiącznik na forum
Może by tak poczekać chociaż do 1-2 marca i oddać po cenom zakupowym? A nie teraz oddawać grubasom ze stratą?

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-23 13:43 / Tysiącznik na forum
Chemoservis-Dwory spodziewa się bardzo dobrego czwartego kwartału 2009 roku, ze względu na rozliczenie kontraktu dla firmy Bioagra, w którym Chemoservis był generalnym wykonawcą wytwórni biodiesla.

"Zakończyliśmy inwestycję budowy wytwórni biodiesla dla firmy Bioagra i rozliczamy ten kontrakt w czwartym kwartale 2009. Wartość kontraktu to 18 mln zł, a łącznie z dodatkowymi robotami to ponad 20 mln zł. Czwarty kwartał był także dobry dla naszej spółki Zakład Energetyczny ZEN" - powiedział Szata.

Wyniki Zakładu Energetycznego ZEN są konsolidowane od czwartego kwartału 2009 roku.

Zdaniem członka zarządu Chemoservisu-Dwory, spółka ta miała w 2009 roku ponad 45 mln zł przychodów.

PS. Cały artykuł jest do przeczytania pod linkiem: http://www.tinyurl.pl/?pRynmGch
Golfistka / 2010-02-23 13:24 / Tysiącznik na forum
Faktycznie nic o tym nie wiem. Mają Chemosa nadał o ile się orientuję i więcej niż 50%
Golfistka / 2010-02-23 13:14 / Tysiącznik na forum
Skąd wyście wszyscy powyłaziliście na światło dzienne????
Nikomu nie znane nie zarejestrowane nicki wszędzie dookoła. Naciągacie na dalsze spadki, aby grubasom pomóc skupić jak najtaniej??
Golfistka / 2010-02-23 13:11 / Tysiącznik na forum
zeby zarobic te "upragnione" jak mówisz 2-3 gr, to kurs rynkowy musi być taki jak dziś. To o jakim spadku kursu mówisz na 80gr? Chyba że znów będą wywalać ze stratą .. no to smacznego wszystkim życzę. Bo sensu w tym żadnego nie widzę. I myslę, że większość z nas a także i grubasów nie liczy na taki mizerny zysk 2-3 groszy na akcji. Nie po to się wchodziło do Chemosa.
Chyba że na prawdę coś złego się dzieje o czym nie wiemy i nastąpi zwała Chemosa, w co nie mogę uwierzyć !
Golfistka / 2010-02-23 12:47 / Tysiącznik na forum
sprzedać, ale chociaż po cenie zakupu

Najnowsze wpisy