Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-21 15:14 / Tysiącznik na forum
Bzdura!! Spolka nie jest beznadziejna, to juz udowodnione i stalo sie faktem.
A to drugie niestety jest prawda :((
Golfistka / 2010-03-21 15:10 / Tysiącznik na forum
Nie masz racji nie madre rzeczy piszesz. Jakie zyski? z jakiego powodu? Gdy znajda rope wtedy beda zyski z podwyzszonej i tym razem nie nadmuchanej marzeniami wartosci własnych akcji, ktore kazdy bedzie chcial wtedy kupic. To nie jest spolka produkcyjna lub typowa handlowa.

Wkurzaja mnie inne sprawy - wachania kursem zbyt brutalne - infa wykorzystuje sie do upychania kieszeni grubych. A maly inwestor siedzi sobie w lodzi bez silnika i nawet wioseł - plynie sobie tam gdzie wiatr go poniesie. Bo tu nic nie działa zgodnie z przypuszczeniami, na ktore wskazuje chociaz minimum logicznego myslenia.
Wszystko tam ci wiedza wczesniej i wszystko sie rozgrywa zgodnie z ich planem. I to wszystko. Teraz sa trzech graczy - Ok, ale najgorsze z tego wszystkiego jest to ze jednym z nich jest GEM...
Golfistka / 2010-03-21 01:17 / Tysiącznik na forum
hej teves, co myslisz o Polrest? wielkie ryzyko tam wchodzic, bedzie drugi Techmex? Ale jesli wchodzic to teraz
Golfistka / 2010-03-21 00:53 / Tysiącznik na forum
otwarcie 24, zamkniecie 21
Golfistka / 2010-03-20 21:58 / Tysiącznik na forum
PKC z 17 marca - po tyle mam.

Zrobili świadomie przewałę na kilkaset milionów PLN, a banda kretynów przed kompem pisze o dymaniu leszcza i korekcie. Żałośni jesteście.
Golfistka / 2010-03-20 21:24 / Tysiącznik na forum
teraz ubrali nas leszczy po 35-43 i maja sobie fortuny na czarny dzień w bankach szwajcarskich. A juz jak GEM wszedł na nową emisję, to wycisnie kurs na 10 zl, aby potem swoje dobrze upchnąć - o podwyzke kursu nie bedzie musial sie starac. Po co?

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-20 21:20 / Tysiącznik na forum
Może to teoria spiskowa ale wejście eboiru, totala to duże prawdopodobieństwo upadłości. To teraz będa wierzycyele. Za darmo mogliby przejąc praktycznie wszystko. Total juz dostal za darmo 80% koncesji. Strasznie to się układa. Ludzie potracili fortuny. Krauze niech tobą KNF sie zajmie.
Oby nie bylo takiego scenariusza....
Golfistka / 2010-03-16 16:30 / Tysiącznik na forum
to zależy na kiedy spolka oglosi notowania PDA

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-03-16 15:03 / Tysiącznik na forum
A ty "kazek ze spychowa" odczep się od avokado - wiem że twoją żałosną specjalnością jest puszczać na forach smród i obrażać ludzi - dla mnie to to jesteś psychicznie chory, idź się lecz i nie wypisuj takich obrzydliwych tekstów na publicznych forach, aż skręca mnie gdy to czytam !!! Nie masz co robić?
Pamiętam również jak z podobnymi tekstami wyjeżdżałeś do mnie kilku sesji pod rząd. Idź do lekarza dobrze ci radze i nie zaśmiecaj tutaj forum bo i tak ani nie piszesz merytorycznie na temat spolki, ani nawet spekulacyjnie!!

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-03-16 14:48 / Tysiącznik na forum
No i co nie mówiłam dla tych co kupili po 92-93 gr, że da rady wyjść bez straty z Chemosa? Bo wtedy przy 84-86 gr panował tutaj tak zwany owczy pęd i okrzyki - sprzedawać sprzedawać zaraz poleci na 70 i 50 gr !! Wystarczy logicznie pomyśleć i przeczekać.
Po za tym zgadzam się z nowym ciekawym gościem Avokado :), że pod notowania PDA będą ponownie wzrosty, potem korekta, potem dalsze wzrosty nie wykluczone ze spekulacyjne pod dobre infa.
Pozdrawiam cierpliwych.
Golfistka / 2010-03-11 21:16 / Tysiącznik na forum
wiem, przepraszam ..
Golfistka / 2010-03-11 15:52 / Tysiącznik na forum
do wszystkiego sie przyznawaj hohlik, do tego czego nawet nie zrobiles o buchahaha!! Czym wiecej przyznań tym lepiej. Po za tym chodz na petrolinvest tam mega wzrosty beda, niebawem drugi inwestor-fundusz ze stanów sie dolaczy, to jeszcze poleci na 30% do góry
Golfistka / 2010-03-11 14:43 / Tysiącznik na forum
A z Techmexem, to po co mi Twoje "teraz nie"?? Człowieku, Ty wyjaśnij merytorycznie czemu "nie" i kiedy "tak" bo o to Cie prosilam raz tam siedzisz, myslalam jestes w temacie. A że potem sama sie doczytalam wszystkiego straciwszy sporo czasu, to sobie mogę podziekowac he he he.
teraz juz wiem o co koman.
Golfistka / 2010-03-11 14:00 / Tysiącznik na forum
bo to sa smieciowe spolki w upadlosci - z takimi spolkami to ruletka, podziekuj lepiej Bogi, że nie straciles na Monnari
Golfistka / 2010-03-11 13:10 / Tysiącznik na forum
he he he poczekam na te swoje 80 gr - nie jestem glupia zeby niewiadomo do czego wsiadać. Nawet nie potrafisz uargumentować merytorycznie to zaproszenie - wsiadac bo co? buchahahaha! bo wiem10 tak mowi? Na razie na gieldzie pelne spolek ktore dzien w dzien rosna - a wy siedzcie czekajcie na swoj pronox z hohlickim na czele, he he!! Na geldzie sie zarabia a nie czeka sie z rok na wzrosty, jesli chcesz znac moje zdanie, moj drogi wiem10.
PS. po za tym nawet jesli i ruszy akurat z tego poziomu, to nie znaczy ze miales racje - po prostu sie wstrzeliles z tą wypowiedzią.
Dzisiaj wsiadali, dobra mnie wsiadka, za 1500 zl, o nie mogę, buchahahahaha!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy