Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-22 22:27 / Tysiącznik na forum
Myslisz, że sama nie poznalam cie po twoim numerze IP, Kazek ze Spychowa, ktory wszedzie za mna lazi.. to ciebie mialam na mysli, kiedy mowilam o hienach, ale wiem, ze dla ciebie to był tylko kompliment.. A forum tez z drugiej strony nie chce chamskimi wyrazami zasmiecac w odroznieniu od ciebie. A ty tylko czekasz na ten sygnal, hahahaha, co? Psychicznie chory jestes.. na prawde, zwroc na siebie wieksza uwage.
A chcialam napisać to, co napisalam, bo wczesniej podobna moja wypowiedz zostala skasowana, poniał? i wiecej juz nic tobie nie odpisuje. baw sie dobrze.
Golfistka / 2010-03-22 22:06 / Tysiącznik na forum
ja tu nie moge się wypowiadac - tu są zawsze obecni hordy takich gości z płyciutką duszą, że od razu zostanę nawyzywana, sprowokowana i ubliżona na różne sposoby: ze biedny moj facet, jak on to wszystko wytrzymuje, że ja jego kase na gieldzie wyrzucam w błoto, przypomną całą moja historię wcześniejszych inwestycji, etc, etc..

A to tylko dlatego maja taką możliwość, że jestem rozpoznawalna po nicku, bo nigdy go nie zmieniam, jak wiekszosc tutaj robi i nie ukrywam moich strat, bo mam gdzieś te konwenanse. Czasem wygrywam, czasem tracę jak wszyscy tutaj obecni faceci !!
To co na to ich BIEDNE ŻONY?? Tak samo mogę zapytać te zlosliwe hieny. Taki typowy żałosny meski szowinizm w polskim wydaniu i tyle ..
Golfistka / 2010-03-22 21:40 / Tysiącznik na forum
chciałbyś co?
Wk jest ważna, bo jest częścia C/Wk - jest to bardzo wazny wskaźnik do wybory spolki do inwestycji, do dalszych jej wzrostów. Czym mniejszy ten wskaźnik, tym spolka jest bardziej atrakcyjniejsza dla inwestorów. A ty mowisz, że Wk nie ma tu nic do rzeczy... A widzisz?
Golfistka / 2010-03-22 20:43 / Tysiącznik na forum
Odważny człowiek!
Ale w tym miejscu było duzo moich wypowiedzi i wszystkie znikneły :((.. CZEMU??
Golfistka / 2010-03-22 17:23 / Tysiącznik na forum
z ponaru wyszlam po zeram. Kto mogl by wiedzieć ze w koncu nie bedzie przejecia przez polną. Nie jest w porzadku mnie to wypominac z twojej strony. Kazdy inwestujac lub grajac ma w portfeku kilko spolek - co to ma do rzeczy???
Golfistka / 2010-03-22 17:12 / Tysiącznik na forum
dobrze myslisz :). straty dla takiej spolki rzecz normalna. Pytanie czy ja stać dalej poszukiwać przy zaakceptowanym przez normy poziomie procentowym strat? W przypadku gdy ten oczekiwany (dozwolony) próg strat okaże się mniejszy, to można to odbierać jako wynik dzialalności z zyskiem netto :)!
Ale większość ma tu kwadratowe głowy i tego nie rozumie..
Golfistka / 2010-03-22 16:49 / Tysiącznik na forum
bo wiedza!!
Golfistka / 2010-03-22 16:42 / Tysiącznik na forum
Jak zobaczycie WK w raporcie to sie posracie dopiero
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Kazek ze spychowa.]

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-22 16:28 / Tysiącznik na forum
No cóż: tak jak mowilam w piatek: poniedzialek moze być na plusie. I jest na plusie :)!
Czyli dobrze ze nie zaczelam redukowac swojej straty w oczekiwaniu na te 18 PLN, których już na pewno nie zobaczycie na Petrolu.
Stawiam na 50PLN w kwietniu i czekam cierpliwie.

PS. Egar!! cześć:). Widzialam Cię na tym forum. Cos Tobie napisalam, ale to coś już wymknelo sie z polu widzenia na starsze strony.
Golfistka / 2010-03-22 15:48 / Tysiącznik na forum
docelowo? ja obstawiam docelowo w kwietniu 50 PLN
Golfistka / 2010-03-22 15:42 / Tysiącznik na forum
czesc Egarik :)? jak tam? Ja sprzedalam Chemosa bez strat z nieduzym zyskiem na tam tej ostatniej gorce po 1 pln. I wdepnelam w Petrola, buchahaha!! 45% w plecy mam (tak euforia podzialala na mnie - same przepiekne infa na PB non-stop, dużo ludzi sie umoczylo, tylko sie boja przyznac do tego i tyle, a ja mam gdzieś te wszystkie konwenanse). Ale mysle ze niedlugo i tak bedzie 50-60 PLNów. A u Ciebie co słychać?
Golfistka / 2010-03-22 10:24 / Tysiącznik na forum
wie wie
Golfistka / 2010-03-22 10:11 / Tysiącznik na forum
A swoja droga, tak jak pisalam wczoraj wyniki jak na spolke poszukiwawczą wcale nie muszą byc złe.
Lub druga mozliwosc - te wyniki juz byly zaliczone w obecnej cenie- niżej nie spadnie od strony fundamentalnej (egzekwując gre trzech graczy - bo to juz inna sprawa - w wyniku chwilowe spadki mogą byc. Pytanie za milion.. do ilu?)

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-22 10:06 / Tysiącznik na forum
http://nafta.wnp.pl/petrolinvest-ma-w-tej-chwili-zloza-warte-miliard-dolarow,104274_1_0_0.html
Golfistka / 2010-03-22 08:41 / Tysiącznik na forum
pelno osob wtedy po info z TOTAL mysleli, że bedzie dobrze i kupowali, madrali zaczeli sie wymadrzac, jak juz wszyscy byli obkupieni po 10.00/
Po za tym nikt nie miala zadnych wyjasnien logicznych na tam ta sytuacje - tylko okrzyki bez sensu: ratuj sie kto może!! nie bylo cie po prostu w tam tej chwili, dlatego tak mowisz. Lub kupiles wczesniej w dobrej cenie i 17 marca miales w dupie czy spadnie, bo 30-50% wzrostow i tak juz zaliczyles.
Nie badz taki zarozumialy - kazdego to moze spotkac. Byli tacy, co kupili w tym dniu (same dobre infa !!) za 200.000 PLN i teraz im zostalo 100.000 pln na koncie

Najnowsze wpisy