Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-20 16:33 / Tysiącznik na forum
Strata? no nie wiem ... ja myślę, że w tym przypadku będziemy musieli pogodzić się z zyskami 30-40%, a nie jak w przypadku mniejszej emisji skakać z radości na świadowość 200% zysków
Golfistka / 2009-10-20 17:06 / Tysiącznik na forum
Gabriel, co to jest to coś: "oznacza strate1,2 na akcji"? 120%? Przecież nie, bo straty 120% nie bywa :). Chyba że... :) masz coś ciekawego w tych swoich akcjach
Golfistka / 2009-10-20 19:00 / Tysiącznik na forum
Bzdury gadasz, po za tym nie jesteśmy tu w wojsku, gdzie wg stażu przebywania klasyfikuje się miejsce i prawa indywiduum - takie podejście do sprawy jest żałosne. Veni, vidi, vici
Golfistka / 2009-10-20 19:20 / Tysiącznik na forum
to ja tak, w przenośni :)
Golfistka / 2009-10-20 21:00 / Tysiącznik na forum
Gabriel, właśnie tego nie rozumiem, czemu gł. udziałowcom będzie nie na rękę ta duża emisja? Co ich to bardzo boli, że z tego powodu mogą się kłocić z nowym zarządem? Dla nich najważniejsze aby spółka nadal została przy życiu, no bo muszą co miesiąc pensji brać i ilość udziałów w spólce - więcej udziałow - więcej pensja lub premia przy podziale zysków. Więc boje się, że możemy się obejść tylko smakiem imprezy i robię się w szybkim tempie markotna:(
Golfistka / 2009-10-20 21:04 / Tysiącznik na forum
bo wiesz z jednej strony jest jakiś mądry plan, z drugiej 1,7mld akcji.
Nic nie wiem o tym niezaplanowanym mądrym planie, natomiast czarnym na białym napisane o emisji 1,7mld
Golfistka / 2009-10-20 21:10 / Tysiącznik na forum
sorry.. tzn mądrego planu jeszcze nie ma, ale przypuszczasz, że może być takowy na walnym
Golfistka / 2009-10-20 21:30 / Tysiącznik na forum
nie wygląda mnie na to, nie bój się zbuj.
Raczej wzlot w przeciągu miesiąca, a może nawet zdąży jeszcze w październiku. Ale i tak nie stracisz na Skotanie - przecież czytasz co na nim się dzieje, a dzieje się na prawdę dużo - jak nie drożdże to biopaliwa i na odwrót lub wszystko na raz - żadnego info w sprawie rozpoczęcia jeszcze nie było - a to oznacza że główne wzrosty dopiero przed nami
Golfistka / 2009-10-21 08:58 / Tysiącznik na forum
wlasnie Pronox miał być dla mnie odrobieniem poprzedniej straty.
Golfistka / 2009-10-21 09:30 / Tysiącznik na forum
jaki split? o czym ty mówisz - żadnego splitu nikt nie oczekuje
Golfistka / 2009-10-21 10:29 / Tysiącznik na forum
ziom1111, jesteś lub psychicznie niebezpieczny typ lub po-prostu tępy jak ta szkapa lub tobie z rozpaczy po stracie swojej kasy wszystko w głowie się pomieszało. W głowie się nie mieści, żeby takie debilizmy wypisywać na przemian z pogróżkami, jak to czynisz bez przerwy - co ci od tego przyjdzie? !!

PS. Po za tym pisałam 18.10, że za 2 tygodnie lot do góry. To co, za to akurat od razu mnie flaszkę postawisz? Podać adres? Czy nie doczytałeś już do tego momentu? Szkoda słów na ten bezsens.

Re: IMPEXMET

Golfistka / 2009-10-21 10:35 / Tysiącznik na forum
ziom1111, jesteś lub psychicznie niebezpieczny typ lub
po-prostu tępy jak ta szkapa lub tobie z rozpaczy po
stracie swojej kasy wszystko w głowie się pomieszało. W
głowie się nie mieści, żeby takie debilizmy wypisywać na
przemian z pogróżkami, jak to czynisz bez przerwy - co ci
od tego przyjdzie? !!

PS. Po za tym pisałam 18.10, że za 2 tygodnie lot do góry.
To co, za to akurat od razu mnie flaszkę postawisz? Podać
adres? Czy nie doczytałeś już do tego momentu? Szkoda słów
na taki bezsens.
Golfistka / 2009-10-21 10:59 / Tysiącznik na forum
hohlik, trzymajmy kciuki, żeby nie poprzestało na 2,0 w tych najbliższych dniach :).
Golfistka / 2009-10-21 11:00 / Tysiącznik na forum
niech ta wielka emisja nie przejdzie im
Golfistka / 2009-10-21 11:14 / Tysiącznik na forum
ale Nie zgadzając się na emisję, prywatni inwestorzy muszą liczyć się z tym, że spółki nie uda się uratować – twierdzi Król.

no to już lepiej niech będzie ta emisja :). Ok, zgadzam sie na 2,0 za dwa tygodnie

Najnowsze wpisy