Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-21 18:56 / Tysiącznik na forum
hehe, teraz tak sobie możesz mówić :), ale mówiłeś do mnie osobiście, że tzw. przeze mnie megaemisja nie odbije się na przyszłych wzrostach, ponieważ wszystko to będzie przełożone do rączek własnych wierzycieli - to konkretnie mówiłeś, kiedy ja wyliczałam sobie losy megaemisji na walnym i co to za sobą może pociągnąć.
Teraz to na pewno wzrosty i tylko wzrosty :):)
Golfistka / 2009-10-21 19:55 / Tysiącznik na forum
ty też Hohlik, ty też :))
Golfistka / 2009-10-21 19:56 / Tysiącznik na forum
Ja się obawiałam, kiedy Krol kupił przed walnym akcje po 2zl - teraz to już można inaczej to interpretować :):), ale wtedy uważałam że teraz będzie pewnie przyjęta decyzja o megaemisji, ponieważ pan szanowny krol wcześniej mowił, że jest to jedyny sposób na uratowanie spółki.
A przed tym ktoś tam jeszcze sprzedał po 2,0 zł połowę własnych udziałów- też, jak dla mnie, wiadomość ta była w pewnym sensie negatywna, wskazująca tylko na 30% wzrostów.
Ale teraz to tylko żałować, że więcej nie kupiliśmy :):) Buziaczki Również :))
Golfistka / 2009-10-21 20:02 / Tysiącznik na forum
była by kicha, no prawie kicha - bo nie można jednak nazwać zupełną kicha - 30% wzrostów w sumie na końcu. I wieć, była by kicha, jakby została zatwierdzona megaemisja
Golfistka / 2009-10-21 20:16 / Tysiącznik na forum
No ależ to Ty narysowałeś wcześniej dokładnie taki przebieg wydarzeń :)). Wyrazy uznania :)

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-21 21:13 / Tysiącznik na forum
A teraz Szanowno Publiczności zapraszam was wszystkich na PONAR - do końca października zapewniony deser "Dreszczyk emocji przyprawiony kisielem z kotów" - a następne pasjonujący lot do góry :)):).
Potem możemy iść na spotkanie do knajpki :)).
Golfistka / 2009-10-21 21:33 / Tysiącznik na forum
masz silną wolę - przydasz się bardzo na PONARZE ;), chodz wiem10 :)
Golfistka / 2009-10-21 21:47 / Tysiącznik na forum
dzięki :)
Golfistka / 2009-10-21 22:03 / Tysiącznik na forum
Drogi Gabrielu, dziękujemy za ostrzeżenie i postaramy się je dobrze pilnować.. będziemy z reszta w kontakcie cały czas
Golfistka / 2009-10-22 09:19 / Tysiącznik na forum
hohliki z reguły są wredne i złośliwe, ale natomiast mięciutkie

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 09:37 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry :)). Jestem już po porannym półgodzinnym maratonie na świeżym rześkim powietrzu i gorącej kompieli :). Teraz sobie mogę z czystym sumieniem zapalić papieroska

Widzę wiadomości napływają z każdą godziną co raz to lepsze :).
No cóż, NIECH ŻYJĘ WIELKI KRÓŁ I REPUBLIKA AUTONOMICZNA KOMI !!!
Golfistka / 2009-10-22 10:17 / Tysiącznik na forum
a przepraszam, pomyliło mi sie. jestes taki:

Wygląd:
Smukła sylwetka, wierzch ciała
jasnopopielaty z czarnym,
poprzecznym pręgowaniem.
Głowa biała, uszy czarne.
Ogon żółty o czarnym końcu.

Rozmiary:
długość ciała: 25-35 cm
długość ogona: 17-25 cm

Pożywienie:
ptaki i drobne ssaki uzupełnione
pokarmem roślinnym.
Golfistka / 2009-10-22 10:58 / Tysiącznik na forum
wiesz.. lubię wydmuszki na krótki dystans

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 11:54 / Tysiącznik na forum
Wiadomość z Wadowic, dnia 07.10.09:
Nieoczekiwanie zmiany w TVP S.A. i zastąpienie Piotra Farfała na stanowisku prezesa spółki Bogusławem Szwedo odbiły się też na wadowickim Ponarze. Przynajmiej personalne. Rada nadzorcza wadowickiego Ponaru przyjęła rezygnację Bogusława Szwedy, który zamierza skupić się na pracy w Telewizji Polskiej .

Szwedo pełni teraz obowiązki prezesa TVP, gdzie od 2007 roku zasiadał w jej radzie nadzorczej. Z kolei w Ponarze był obecny od roku i jako wiceprezes odpowiadał za część hydrauliczną.

Nadal pierwszym kapitanem okrętu pod nazwą Ponar pozostaje prezes Jan Godłowski, którego jako wicperezes wspomoże teraz Jadwiga Wiśniowska. Tymczasem pozycję w wadowickiej grupie wzmacnia giełdowy Jupiter NFI, w którym najwięcej do powiedzenia ma krakowski biznesmenem Grzegorz Hajdarowicz (przewodniczący rady nadzorczej Ponaru).
Fundusz zwiększył zaangażowanie z 13,2 do 17 proc. "Dużo będzie się działo w przypadku Ponaru Wadowice. Ta spółka do nas pasuje. To, co można było w tej firmie zepsuć, zostało już zepsute. Teraz trzeba tylko naprawiać" - zapowiada Grzegorz Hajdarowicz z wywiadzie dla gazety "Parkiet".

Ponadto niedawno udział w Ponarze z 8 do 4,4 proc. zmniejszył Zbigniew Jakubas - główny udziałowca spółki POLNA SA (Jakubas Zbigniew - 46,83 %).

Więc nie ulega wątpliwości dla giełdowych graczy, że to właśnie Hajdarowicz plus Leszek Szwedo (10, 9 proc. akcji) decydować będą o przyszłości wadowickiej spółki.

Za chwilę dalszy ciąg -
Golfistka / 2009-10-22 12:00 / Tysiącznik na forum
Jak się dowiadujemy, 30 października walne zgromadzenie akcjonariuszy wadowickiej firmy ma zadecydować o wydzieleniu w formie zorganizowanej części przedsiębiorstwa (ZCP) działalności produkcyjnej (hydraulika przemysłowa). Oprócz gruntów, budynków i maszyn, w skład ZCP ma wchodzić także marka - Ponar Wadowice.

ZCP będzie wolna od długów, nie będzie mieć żadnych aktywów finansowych ani gotówki. Dzięki tej operacji giełdowy Ponar stanie się holdingiem inwestycyjnym, zarządzającym grupą kapitałową. Zakupem wydzielonej części przedsiębiorstwa zainteresowane są notowane na giełdzie Zakłady Automatyki Polna.

Najnowsze wpisy