Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-22 16:19 / Tysiącznik na forum
Przepraszam, poprawka - wiadoma jest cena nominalna akcji, czekamy na cenę EMISYJNĄ
Golfistka / 2009-10-22 16:29 / Tysiącznik na forum
no właśnie o to:

Wysokość ceny emisyjnej akcji w ramach emisji akcji serii G zostanie ustalona przez Zarząd Spółki.
W interesie Sp. jest aby Zarząd posiadał optymalną swobodę w ustaleniu ceny emisyjnej akcji celem pozyskania możliwie wysokich środków finansowych dla Spółki i zapewnienia powodzenia procesu
restrukturyzacji. Cena emisyjna akcji serii G zostanie ustalona na podstawie wartości określonej w odniesieniu do ceny rynkowej akcji lub określonej przy zastosowaniu wycen
przeprowadzonych metodami porównawczymi .... .

Możliwe jest również ustalenie ceny emisyjnej akcji do takiego poziomu który zapewnia dostosowanie ceny emisyjnej do wielkości popytu na akcje
oraz do wymagań realizowanego projektu inwestycyjnego."


ROzumiesz :)
Golfistka / 2009-10-22 16:33 / Tysiącznik na forum
I właśnie na nią czekamy na tę cene emisyjną (no i pewnie sa jeszcze jakieś formalności - np. komunikat oficjalny z gieldy, że sp. na ciaglych, no wiesz, wszystkiego też nie wiem jak to się odbywa, kiedy spółka do ciągłych powraca), aby grubi zaczeli kupować, jak już Ci pisałam i dopiero zapinać szelki mocno :)!!!
Golfistka / 2009-10-22 16:42 / Tysiącznik na forum
No i z tego co czytam teraz, cena emisyjna będzie nie mniej niż 2,0. Taki przykład ceny sprzedaży pokazal Sosinski, kiedy sprzedał polowę udziałów za 2,0 zl. za szt. I prawdopodobnie od tej ceny rozpoczną sie notowania ciągłe, oczywiście ku północy. Obym się nie myliłam!
Golfistka / 2009-10-22 18:45 / Tysiącznik na forum
Czas na złożenie zleceń od 8.30 do 11.00, ponieważ o tej godzinie odbywa się pierwszy tego dnia fixing. Na podstawie złożonych wcześniej zleceń ustalany jest na nim kurs, po którym możliwy będzie największy obrót.
Nie wszyscy zleceniodawcy będą jednak zadowoleni, bo inwestorzy, którzy chcieli kupić taniej od ustalonej na fixingu ceny (o 8.30 jeszcze jej nie znasz) lub sprzedać drożej, odejdą z niczym.

Dla nich, a także dla innych inwestorów chcących zawrzeć transakcje po określonej, znanej cenie, organizowana jest dogrywka, która trwa 30 minut.

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 18:54 / Tysiącznik na forum
No i martwa cisza.. Czy jest tu ktoś? Może jakaś dyskusja? Gabriel, co tak się nie odzywasz?
Golfistka / 2009-10-22 19:15 / Tysiącznik na forum
no tak.. zawsze jest to cholerne ryzyko, że cos pojdzie wbrew oczekiwaniom
Okropnie....

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 19:22 / Tysiącznik na forum
Pytanie do Gabriela:
co oznaczą te twoje słowa: "Jest dokladnie tak jak myslalem i pisalem o tym wczesniej. Byla okazja zeby wyskoczyc przed decyzjami walnego. Byl do tego impuls po pokazaniu ceny sprzedazy akcji przez Sosinskiego". ???
Za pierwszym razem zrozumiałam to w jakiś sposób, teraz juz sama nie wiem i zastanawiam sie cały czas.
A może asdfax2, ty rozszyfrujesz mnie jakoś
Golfistka / 2009-10-22 19:27 / Tysiącznik na forum
jakie warunki muszą być spełnione, aby powrócić na ciągłe z tych jednolitych? Jak dużo czasu to zajmuje? Szukałam w Internecie, nic nie znalazłam na te tematy - tylko wszystko q.... o ciągłych i o jednolitych i ani h... o przejściowym okresie

Re: PONAR

Golfistka / 2009-10-22 19:47 / Tysiącznik na forum
No i co będzie coś z tego połączenia czy nie?????????????????????
Golfistka / 2009-10-22 19:56 / Tysiącznik na forum
a co ma piernik do wiatraka?
Golfistka / 2009-10-22 19:57 / Tysiącznik na forum
cześć bananqq :), ciesze się na twój widok :)
Golfistka / 2009-10-22 20:10 / Tysiącznik na forum
skąd oni taką cenę znaleźli?
Golfistka / 2009-10-22 20:19 / Tysiącznik na forum
i do tej sprzedaży (każdy pewnie że robi wg wlasnego uznania, ale to nie istotne) było impulsem co? - pokazanie ceny sprzedazy akcji przez Sosinskiego". ??? To już w ogóle nie rozumiem. Cene pokazał dobrą, jeśli już tak to rozpatrywałeś - tym bardziej impuls nie sprzedawać
Golfistka / 2009-10-22 20:24 / Tysiącznik na forum
kto to DT??

Najnowsze wpisy