Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-30 23:05 / Tysiącznik na forum
A ile będzie wyemitowano akcji serii G? To ich miało być najpierw 1.7 mld następnie 300 mln. No i co?
Golfistka / 2009-10-30 23:10 / Tysiącznik na forum
gówniana
Golfistka / 2009-10-31 17:20 / Tysiącznik na forum
ee.. nie rozumiem, co takiego piszę? To ty przecież sam uważałeś, że ponar pójdzie do góry i jak pisaleś 7.10, to dokładnie za 3-4 tygodnie. Czym jestes podirytowany?
Golfistka / 2009-10-31 19:28 / Tysiącznik na forum
Cześć SB :). Możesz mi powiedzieć może znasz się na tym - co jest potrzebne aby spółka mogła powrócić z jednolitych na ciągłe notowania? Musi spełnić jakieś wymogi, oficjalnie wyjść z układu upadłościowego? No wiesz co mam na myśli.. chociaż sama nie wiem co mam na myśli..
Czy tak po prostu może powrócić, bo Zarząd sobie tak już chce i życzy?
Pozdrawiam Cię.
Golfistka / 2009-10-31 19:39 / Tysiącznik na forum
buchahahahaha!!! To dobre :)
Golfistka / 2009-10-31 19:47 / Tysiącznik na forum
tu nie jestem, ale zdarzyło mi się gdzie indziej swoją nogę podstawić :)
Ale Niedzielan, wiem, że dobrze tu się bawisz :), buchahaha! ale Skotan jest skazany po prostu aby cokolwiek dobrego zaczęło się dziać w najbliższym czasie :). Nie chcę tu narzucać konkretnych dat :), ale myślę, że to kwestia 2-3 miesięcy. He he, no i nie wytrzymałam i narzuciłam termin - jest to zaraźliwe :).

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-10-31 19:59 / Tysiącznik na forum
Pozdrowienia dla Niedzielana :)
Odniosłam się do kruchej żabiej nóżki kilkanaście postów niżej, buchahahaha!
Golfistka / 2009-10-31 20:03 / Tysiącznik na forum
Dzięki
Golfistka / 2009-11-01 22:17 / Tysiącznik na forum
Golfistka jest trochę smutna, bo trochę nie wierzy, że to może urosnąć w przeciągu np. miesiąca. Bo Golfistka liczyła na krótką akcję, ale jej się nie udało.. I teraz się obawia, że tego interesu trzeba będzie przez min pół roku pilnować :(
Golfistka / 2009-11-01 22:22 / Tysiącznik na forum
Golfistka chciała w szybkim tempie zarobić na kilkanaście bułek z masłem orzechowym i podziękować szanownemu Pronoxowi a także rzyczyć mu świetlanej przyszłości w rozbłysku Zórz Północnych w Republice KOMI .. :(
Golfistka / 2009-11-02 12:47 / Tysiącznik na forum
czy wy w ogóle nic nie czytacie?

1. Na podstawie uchwał Walnego Zgromadzenia z dnia 2 listopada 2006 r. oraz 21 października 2009 r. kapitał
zakładowy został warunkowo podwyższony o kwotę nie większą niż 1.862.000,00 poprzez emisję nie więcej niż:
- 300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F, o wartości nominalnej 0,10zł (dziesięć groszy) każda,
- 18.320.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, o wartości nominalnej 0,10zł (dziesięć groszy) każda.

Czyli tyle sztuk już mamy na dzień dobry, tj. - od 02.11.09

To dotyczy przyszłości:
2. W terminie do dnia 30 października 2012 r. Zarząd upoważniony jest do podwyższenia kapitału zakładowego
Spółki o kwotę nie wyższą niż 698.250,00 zł poprzez emisję nie więcej niż 6.982.500 akcji zwykłych na okaziciela serii I, o wartości nominalnej 0,10zł

- Niżej jest mowa o niewiadomo jeszcze jakiej ilości akcji (może 100 mln?) skierowanych do odbiorców prywatnych!!
3. W granicach kapitału docelowego Zarząd upoważniony jest do dokonania kolejnych podwyższeń kapitału
zakładowego Spółki w drodze kolejnych emisji akcji serii I, dokonywanych w ramach ofert prywatnych
skierowanych do indywidualnych adresatów, w liczbie nie większej niż 99 osób, wytypowanych według uznania
Zarządu PRONOX TECHNOLOGY S.A. W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ.
Podjęcie przez Zarząd uchwały w sprawie emisji akcji w ramach kapitału docelowego wymaga uprzedniej
uchwały Rady Nadzorczej akceptującej daną emisję.
Cena emisyjna akcji serii I zostanie ustalona przez Zarząd Spółki i wymaga zgody Rady Nadzorczej.

A wy ciągle piszecie tylko o 6,9 mln szt akcjach ...
Golfistka / 2009-11-02 12:59 / Tysiącznik na forum
nie za bardzo, bo nie zdążyłam swojego czasu odważnie wyskoczyć z pociągu o nazwie Propnox. I to juz na prawde teraz bez buchahaha ...

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-02 13:19 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, tak jak pisałam zawsze, wzrosty będą, pytanie tylko kiedy i od jakiego poziomu? Od 0,4? ha ha ha!!
Golfistka / 2009-11-02 13:50 / Tysiącznik na forum
chciwość potrafi zabić nie tylko kobiecą intuicję, wiesz sam dobrze jak jest z resztą, bywalcu forum ;). Coś może śmiesznego napiszesz?
Golfistka / 2009-11-02 14:15 / Tysiącznik na forum
no dobrze ziomie, wybaczam cię ;). A jak myślisz Impex wypadnie w tym III kw.? i dam mi link jeśli możesz gdzie się pisze o tym przyszłym raporcie, tzn skąd wiadomo,że za 2 tygodnie

Najnowsze wpisy