Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-04 07:58 / Tysiącznik na forum
Cześć wszystkim. No i co myślicie? Czekamy do 25.11? Czy to i tak nic nie da?
Golfistka / 2009-11-04 14:23 / Tysiącznik na forum
tak myślę logicznie że spółka musi być zamknięta i zapięta ze wszystkich formalności i stron. Jak na przykład, teraz 25.11 zatwierdzą nowy statut spółki na walnym. Żeby znów taka całkiem zarejestrowana na nowo się zrobiła. No i chyba pisma od wszystkich wierzycieli, że nie mają żadnych roszczeń na bieżąco do spółki, że jest wiarygodnym partnerem. I jak pisałam już (do nas ktoś tak napisał), że US już nie zajmuję majątku Pronox - czyli to jest też dobra wiadomość. Takiego rodzaju rzeczy ... Ale to takie tylko moje przemyślenia
Golfistka / 2009-11-04 16:38 / Tysiącznik na forum
miło :)
Golfistka / 2009-11-05 18:52 / Tysiącznik na forum
po prostu takie zlecenia są - pod warunkiem, że nie są pojedyncze i całkiem nietypowe, system je pokazuje - (jaka zabawa? nie ma tu żadnej zabawy), potem system wybiera automatycznie kurs, po którym da się zrealizować największą liczbę zleceń. W wyniku ktoś nie sprzedał, a ktoś nie kupił. Kto ze sprzedających jest tańszy ten zawsze sprzeda, ten kto chcę drożej kupić też zawsze kupi. No i zasada - kto pierwszy ten lepszy.

Także znów to powtórzę, jeśli będzie dużo zleceń z wysokim kursem sprzedaży kurs nie poleci na dół, ale niestety ... zawsze się znajdą ci co po złotówce oddadzą, no i dlatego stopniowo schodzi.
Golfistka / 2009-11-05 19:10 / Tysiącznik na forum
Zetrzyj tę swoją wypowiedź gumką GDA z Gdańska! Ja takich paskudnych rzeczy nie piszę o twoim Skotanie, to raz. Dwa - ta twoja ulubiona AT ... proszę cię .. jeśli komuś i uwierzę, to na pewno nie zasranym analitykom z wywieszonymi elastycznymi jęzorami. A kto jak nie oni na niby znają się na tych AT! Po trzecie, nie kłam, że to ty akurat opanowałeś AT, bo taki wniosek niestety się nasuwa z twojej przemądrzałej wypowiedzi.
Może i jest takich parę osób na całym świecie. Na pewno nie ty jesteś wśród nich, hahaha!!
Golfistka / 2009-11-05 19:20 / Tysiącznik na forum
zgadzam się, tylko przed tym ustawcie do 23.11 sprzedaż na 1,60. Nie zaszkodzi nikomu, a kursu trochę może pomóc niżej nie spaść
Golfistka / 2009-11-05 19:23 / Tysiącznik na forum
Następny ratownik własnej kasy się znalazł. Może na innym forum to napisz. Na petrolu ludzi takiej wskazówki potrzebuję wyraźnie.
Golfistka / 2009-11-05 19:26 / Tysiącznik na forum
poczytaj niżej co piszę o kursie do 25.11
Golfistka / 2009-11-05 19:33 / Tysiącznik na forum
system wybiera automatycznie kurs, po którym da się zrealizować największą liczbę zleceń. jeśli w nim się zmieścisz ze swoim zleceniem, wtedy będzie zrealizowane - a po 2 zawsze kupisz, dylematu nie ma, tu masz rację. Przy takim zleceniu zawsze się zalapiesz na ustalony na fixingu kurs.

Po 1 zł nie zawsze kupisz, na wet jeśli bedą podobne zlecenia sprzedaży. A pierwszeństwo ma ten, kto ustawił zlecenie K wyższe, niż 1 zl. Pod warunkiem, oczywiście że kurs fixingu będzie ustalony na 1 zl.
Golfistka / 2009-11-05 20:38 / Tysiącznik na forum
sam zresztą nie raz do tego się odnosisz, pisząc że to jest kpina, a nie kurs z normalnymi notowaniami. I tak jest, bo są to notowania jednolite, gdzie zlecenie na sprzedaż nie przekłada się bezposrednio na odpowiednie zlecenie kupna - kurs na fixingu wyrabia się na podstawie wszystkich zleceń do następnego fixingu i tylko wg tego kursu są możliwe transakcje. A co ja się wymądrzam chyba, co? to przepraszam.
Golfistka / 2009-11-05 20:55 / Tysiącznik na forum
najważniejsze że stoją ;) świece tzn stoją ;)
Golfistka / 2009-11-05 20:58 / Tysiącznik na forum
żeby kupić w cenie 0,50 nie trzeba być tak mądrym analitykiem, za jakiego się podajesz

Re: PONAR

Golfistka / 2009-11-06 14:34 / Tysiącznik na forum
No teraz to wiadomo, że niedługo Ponar pójdzie wysoko do góry - takich zleceń Kupna i obrotów od dawna już nie było na Ponarze :)

Re: IMPEXMET

Golfistka / 2009-11-06 14:42 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że dziś można dokupywać - to ostatni termin, no może jeszcze poniedziałek. A dalej tylko w górę. Dzis właśnie dokupiłam pakiet 1000 po 2,45 zł, uśredniłam trochę swoją wcześniejszą fatalnie udaną transakcję na Impexie

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-06 14:59 / Tysiącznik na forum
O moj Boże!! A co się stało z Millennium - spadek 15% !!! To bank i to było zawsze takie pewne !! Zaczynałam przygodę z giełdą z Millennium - nieźle tam zarobiłam

Najnowsze wpisy