Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-18 12:12 / Tysiącznik na forum
tak, grubaski wczoraj udowodnili, że nie opuścili Chemosa - juz jestem spokojniejsza.
pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-18 15:35 / Tysiącznik na forum
kto to wie na 100% jak będzie na następny dzień na Chemosie - też się nie spodziewałam, że dziś spadnie aż do 90 gr - myślałam góra spadek do 98 gr-99gr. No to nie ma sensu sprzedawać następnego dnia.. - Żeby człowiek wiedział, gdzie upadnie, rozesłałby na tym miejscu wojłok.
Golfistka / 2010-02-18 15:55 / Tysiącznik na forum
Po spadkach są wzrosty ;) - odpowiadam Twoimi słowami wiemuś
Golfistka / 2010-02-18 15:56 / Tysiącznik na forum
ha ha ha, na prawdę, extra huśtawkę nam zrobili
Golfistka / 2010-02-18 16:05 / Tysiącznik na forum
nie było to przyjemne :( ale zobaczmy co dalsze dni nam przyniosą. Może ktoś chce nas nauczyć prawidłowo reagować na takie wzrosty - w ten sposób grubaski będą wiedzieli czego od leszczy można się spodziewać przy następnej i już prawdziwej górce ..
PS. Zaraz ten forum będzie usunięty a mój nick zablokowany, żeby nie paplałam za dużo językiem na takie "grube" tematy :), he he/
Golfistka / 2010-02-18 16:07 / Tysiącznik na forum
ale wtedy pociąg ruszy błyskawicznie dalej i nie zdążymy z powrotem się okupić
Golfistka / 2010-02-18 16:17 / Tysiącznik na forum
Pamietacie chyba, jak jakiś adrzej345 i egon na wszystkich forach proponowali ustawienie na 2,99 - żeby nas wszystkich wyliczyć, bo po co jeszcze - prawdziwy "baton" ustawia się na realnym poziomie.
Zobaczycie zaraz jaka reakcja będzie brutalna w odpowiedzi ha ha!!
(Mam to gdzieś - bo jestem zła, dziś znów jestem na ZERO)
Golfistka / 2010-02-18 16:28 / Tysiącznik na forum
A Ty czemu żadnego nicka nie masz? statek-widmo ..
Golfistka / 2010-02-18 16:34 / Tysiącznik na forum
Rubel za wejście, dwa za wyjście :)
Golfistka / 2010-02-18 18:38 / Tysiącznik na forum
Żeby człowiek wiedział, gdzie upadnie, rozesłałby na tym miejscu wojłok ;)
Golfistka / 2010-02-18 20:40 / Tysiącznik na forum
współczuję
Golfistka / 2010-02-21 19:19 / Tysiącznik na forum
Ementaler, spotkało Cię wielkie wyróżnienie - sam wiem10 szuka Cię na różnych forach .. :)) i niedługo Cię zlokalizuje hihihihhi i będziesz musiał wtedy przyznać się kogo tak na prawdę reprezentujesz: CIA czy KGB byłego Związku Radzieckiego? No nic, trzymaj się - w razie czego jestem po Twojej stronie, nawet jak jesteś z CIA :).
Pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-21 21:40 / Tysiącznik na forum
Wiem10
Pewnie że Chemos zalicza dołki też, i pewnie, że pronox pójdzie do góry, kiedy dogada się co do ceny emisyjnej z wierzycielami - nie powiem że to coś jest czarnego koloru, gdy jest białego koloru.
Ementaler też z tym nie dyskutuje, tylko Was przestrzega, aby bez sensu nie kisić pieniędzy przez wiele miesięcy. Ja też pisałam wielokrotnie, że czekam na 0,7 - 0,8 zł (może się mylę, ale tak na razie stawiam), aby wejść w Pronox. A w tym czasie zrobić z kasą co innego, tak? Chodzi o to, że nie zgadzasz się z tą strategią, a co 2-3 dni uparcie piszesz, że Pronox pójdzie do góry i złościsz się, jeśli ktoś ma przeciwne zdanie. Oczywiście każdy z nas po innej cenie wszedł w Pronox i tu jest duży dylemat czy sprzedać, gdy wsiadło się po pociągu np. po 1,90.
Po drugie, zdaje sobie sprawę, że jest ciężko wyliczyć ten odpowiedni moment na wejście i na wyjście. Jak się mówi: "Jeden rubel za wejście, dwa za wyjście" - na giełdzie te decyzji są najtrudniejsze.
Ja na przykład, teraz tez trochę stracę, wychodząc z Chemosa - nie sprzedałam na tej ostatniej górce - żałuję oczywiście, ale trudno. Bo teraz przeczuwam, że Chemos spadnie jeszcze niżej (jak się okazało 19.02 główne akcjonariusze wywalili 6 mln akcji po 80 gr - a to już jest niebezpiecznie i raczej cena spadnie do 70 gr). Teraz sprzedam, a kupię za 70gr większą ilość akcji i wyjdę na swoje.
PS. Innymi słowa kłócimy się o strategie, a nie o wzrosty lub spadki na tej czy innej spółce, co jest śmieszne samo w sobie. Wiadomo, każda spółka kiedyś bedzie miała wzrosty, a kiedyś i spadki :). Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-02-22 15:42 / Tysiącznik na forum
wiesz chociaż kto jest tak zwany naganiacz? szkoda słów na was.
Więc więcej nie odzywam się na tym ... forum. Żegnam
Golfistka / 2010-02-22 16:02 / Tysiącznik na forum
Ale jeszcze jedno powiem - naganiaczem możesz być i ty i twoj kolega z forum z jednakowym sukcesem, wystarczy że bedziesz wypowiadał swoje zdanie (w przypadku, gdy go masz naturalnie). Wtedy będziesz też, baranie, NAGANIACZEM i takiego rozwoju osobistego życze ci z całego serca.
Osobiście zdanie przeróżniejszych "naganiaczy" nie przejmuję się - bo jest to tylko gadanie na forum.
Nawet nie wystawiłam zlecenia na S po 2,99, co większość z was zrobiła - tym na pewno ułatwiając grubasom trzepanie biednych leszczy - nas czyli.
O to była dobra robota jakiegoś "naganiacza" czy jak go tam zwą na korzyść grubasów.

Najnowsze wpisy