Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-23 22:16 / Tysiącznik na forum
Trafnie to ująłeś !
Golfistka / 2010-02-23 22:17 / Tysiącznik na forum
wiem.. ale ERG pójdzie do góry 5 marca
Golfistka / 2010-02-23 22:57 / Tysiącznik na forum
Dziękuję djastra, i wzajemnie.
Na dobranoc chcę przytoczyć tylko jedno banalne przemyślenie:
w sumie Chemos jest dobrą spółką, a kurs leci drastycznie na dół, coś jest nie tak i że coś się święci za tym myślę - to dlatego tak zwalają, żeby dokupywać (mam na myśli grubszych oczywiście).
I dlatego nie oddałam na ostatniej górce, bo jak ruszy na prawdę, to może być problem z kupnem, oni to udowodnili gdy po PKC kupowali, a podbicie może być spore.
Golfistka / 2010-02-23 23:10 / Tysiącznik na forum
a obecnie nie ma sensu sprzedawać, gdy jest się na stratach - trzeba czekać po prostu, uśredniając w miarę możliwości i starać się nie poddawać panującej panice. Będzie dobrze!!

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-24 09:56 / Tysiącznik na forum
Polamentuję, jak radził mnie mój znajomy Egar.
Więc, no kto kto to sprzedaje po 88gr ??? - od razu kolejka się ustawiła szczęśliwych trzęsidupków na 150 tys. walorów .. litości ludzie. Może mnie ktoś wyjaśnić psychologie takiego dawcy kapitału? Przez takich kurs się kisi, bo panikują i oddają półdarmo
Golfistka / 2010-02-24 12:10 / Tysiącznik na forum
Co tam, niech czytają - może trochę zmądrzeją, zawsze nadzieja umiera ostatnia ;) - po to są fora.
Golfistka / 2010-02-24 12:14 / Tysiącznik na forum
lekka konsolidacja, buchahahaha!!! .. raczej lekka trupizacja, przyprawiona demencją w kierunku konsolidacji haha!!
Golfistka / 2010-02-24 12:16 / Tysiącznik na forum
a tak oczywiście mam na myśli poziom 0,70 :)
Golfistka / 2010-02-24 12:25 / Tysiącznik na forum
Dziękuje Ci bardzo GDA za tak szczere wyznania :)) czekającego na nas poziomu - mógłbys to schować przed szeroką publicznością, która i tak bardzo chętnie oddaje po 86gr z wielką strata i bez sensu dla siebie.

Ale myślę że tak nie będzie źle i juz od jutra Chemos zacznie wychodzić na prostą !! A jak ruszy, to może być problem, żeby kupić.
Golfistka / 2010-02-24 12:34 / Tysiącznik na forum
.. może taka cena jak 70 gr i będzie za 1,5 miesiąca, ale chwilowo i najpierw, na początku marca, będzie podbicie :)
Golfistka / 2010-02-24 14:29 / Tysiącznik na forum
Moj drogi, AT jest ważne, ale nie do takiego stopnia, jak ty uważasz w przypadku spolki Chemos. Jak by było tak jak ty mowisz, to czym wyjaśnisz ostatnie podbicie na Chemosie? Żadne AT na to nie wskazywało - ponieważ AT Chemosa wskazuję na zjazd w dół, jak na razie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby śr. krocząca 15-dniowa wykierowała się do góry za jakiś czas.

A ty zamiast tego, żeby mnie obrażać "jakaś tak golfistka", to powiedz co ty do cholery myślisz - sprzedać wszystkim dziś radzisz ze stratą? - to jest twoje wyjscie awaryjne??!!! Mów, słuchamy twojej wnikliwej analizy Chemosa i porad na dzien dzisiejszy.
Osobiście tez popieram twoje zdanie - nie trzeba nikogo słuchać ślepo - co pewnie i tak nikt z normalnie myślących ludzi nie robi, bo zawsze pamięta że mają jeszcze swoją głowę w zanadrzu. I jak ty nie powiedzieć "baranie"?
Golfistka / 2010-02-24 14:36 / Tysiącznik na forum
niżej pisałam już o tym, aż mnie z tej tępoty ziewać się chcę:
.. może taka cena jak 70 gr i będzie za 1,5 miesiąca, ale chwilowo, a najpierw, na początku marca, oczekuję podbicia :).

To w związku z tym że sprzedali. No sprzedali - może pieniędzy potrzebowali na coś - kto to wie? Ale w dalszym ciągu mają więcej niż 50% udziałów społki.
A dlaczego MSP sprzedaje udziały Lotosa i KGHM???
Golfistka / 2010-02-24 14:57 / Tysiącznik na forum
może maja w tym swój interes prozaiczny - wystraszyć małych inwestorów i zbic kurs do tych 70 gr, aby kupic dużo taniej, właśnie po tych 70gr, pakiety akcji, a potem jeszcze więcej zarobić na sprzedaży tychże pakietów w odpowiedniej dobrej cenie. Ale żeby w dobrej cenie sprzedać, to trzeba kurs podnieść. W tym momencie i reszta zarobi, tylko poczekać z 2 miesiąca, tak myslę w kazdym bądź razie
Golfistka / 2010-02-24 15:00 / Tysiącznik na forum
nie myślę na pewno hahaha!!, że sprzedają, bo już wiedzą, że koniec Chemosa się zbliża i uciekają ze spółki ile sił w nogach. Może to ty tak myślisz biedactwo? Powiedz nam, słuchamy.

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-24 15:07 / Tysiącznik na forum
Do normalnych forumowiczy:

coś jakiegoś tam chemossa zatkało i nie odpowiada na moje wypowiedzi i stawiane w nich pytania :). Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy