Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-23 09:59 / Tysiącznik na forum
nikt Cię nie zmuszą do sprzedawania teraz, jeśli kupiłeś po 1,80 - to było by głupie. W tym przypadku możesz tylko uśredniać, czekając na wzrosty. Ja sprzedałam po1,55 na jakieś tam z kolei niedużej górce, bo kupiłam po 1,46. Zrobiłam tak, aby kupić Pronox w przyszłości znacznie taniej, np. po 0,8. No ale to taaak długo trwa w czasie, że mnie juz wszystkiego się odechciewa. Są dużo więcej ciekawsze spółki, gdzie można zarobić, np: ERG lub O2O. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-23 10:08 / Tysiącznik na forum
Techmex to przypomina mnie tez Pronox, więc jest to też dłuuuuterminowa inwestycja, jak tak lubisz, to oczywiście Twoja sprawa

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-23 12:22 / Tysiącznik na forum
Wole stracić wszystko niż oddać na stratach !!
Golfistka / 2010-02-23 12:45 / Tysiącznik na forum
tym bardziej nie sprzedawać przeczekać - jak by tak kazdy postępował i karmił by grubasów, nie byłoby tego ciągłego zjazdu w dół!
Wiadomo, komu teraz opłaca się sprzedawać? - nikomu. A sprzedają, czyli ze stratą - tragedia ..
Golfistka / 2010-02-23 12:46 / Tysiącznik na forum
nie karmił by - miało być
Golfistka / 2010-02-23 12:47 / Tysiącznik na forum
sprzedać, ale chociaż po cenie zakupu
Golfistka / 2010-02-23 13:11 / Tysiącznik na forum
zeby zarobic te "upragnione" jak mówisz 2-3 gr, to kurs rynkowy musi być taki jak dziś. To o jakim spadku kursu mówisz na 80gr? Chyba że znów będą wywalać ze stratą .. no to smacznego wszystkim życzę. Bo sensu w tym żadnego nie widzę. I myslę, że większość z nas a także i grubasów nie liczy na taki mizerny zysk 2-3 groszy na akcji. Nie po to się wchodziło do Chemosa.
Chyba że na prawdę coś złego się dzieje o czym nie wiemy i nastąpi zwała Chemosa, w co nie mogę uwierzyć !
Golfistka / 2010-02-23 13:14 / Tysiącznik na forum
Skąd wyście wszyscy powyłaziliście na światło dzienne????
Nikomu nie znane nie zarejestrowane nicki wszędzie dookoła. Naciągacie na dalsze spadki, aby grubasom pomóc skupić jak najtaniej??
Golfistka / 2010-02-23 13:24 / Tysiącznik na forum
Faktycznie nic o tym nie wiem. Mają Chemosa nadał o ile się orientuję i więcej niż 50%

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-23 13:43 / Tysiącznik na forum
Chemoservis-Dwory spodziewa się bardzo dobrego czwartego kwartału 2009 roku, ze względu na rozliczenie kontraktu dla firmy Bioagra, w którym Chemoservis był generalnym wykonawcą wytwórni biodiesla.

"Zakończyliśmy inwestycję budowy wytwórni biodiesla dla firmy Bioagra i rozliczamy ten kontrakt w czwartym kwartale 2009. Wartość kontraktu to 18 mln zł, a łącznie z dodatkowymi robotami to ponad 20 mln zł. Czwarty kwartał był także dobry dla naszej spółki Zakład Energetyczny ZEN" - powiedział Szata.

Wyniki Zakładu Energetycznego ZEN są konsolidowane od czwartego kwartału 2009 roku.

Zdaniem członka zarządu Chemoservisu-Dwory, spółka ta miała w 2009 roku ponad 45 mln zł przychodów.

PS. Cały artykuł jest do przeczytania pod linkiem: http://www.tinyurl.pl/?pRynmGch
Golfistka / 2010-02-23 13:47 / Tysiącznik na forum
Może by tak poczekać chociaż do 1-2 marca i oddać po cenom zakupowym? A nie teraz oddawać grubasom ze stratą?
Golfistka / 2010-02-23 13:47 / Tysiącznik na forum
po cenach zakupowych, sorry ..
Golfistka / 2010-02-23 14:10 / Tysiącznik na forum
PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TEN WPIS LUB TEGO GOŚCIA - TO JEST TZW. PRAWDZIWY NAGANIACZ !!!

BO SIĘ BOI, ŻE POSŁUCHACIE MNIE I NIE ODDACIE GRUBASOM PÓŁDARMO PAPIERY CHEMOSA.
CO KASA Z LUDŹMI ROBI, WIADOMO - UŻYWA NAWET TAKICH WULGARNYCH OKREŚLEŃ JAK "SZMATA" !!!
Golfistka / 2010-02-23 14:18 / Tysiącznik na forum
A napisałam kiedys w zartach : "nie spadnie nizej niz 0,95 bo ja tak chce", bo sama kupiłam w tej cenie Chemosa. I co z tego - każdy żaruje - ten gość używa chwytów po niżej pasa lub jest poważnie nieprzytomny w głowie
Golfistka / 2010-02-23 14:23 / Tysiącznik na forum
Dla tego podałam cały link do artykułu - każdy musi się zastanowić co zrobi dalej. Ja czekam jeszcze jakiś czas - jesli wychodzić, to chociaż po kosztach, na pewno nie teraz.
Ale oczywiście decyzję każdy podejmie sam.

Najnowsze wpisy