Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: CEDC

gracz79 / 2012-06-07 23:04 / Bywalec forum
Zblizamy sie do minimow duzymi krokami na Nasdaqu dolek to 2.93USD sam jestem ciekaw jak sie dalej to potoczy ale na DT mozna by wejsc bo podejrzewam ze bedzie proba obrony

Re: CEDC

gracz79 / 2012-06-07 23:02 / Bywalec forum
Co sie dziwisz ze pil jakbys mial dostep do takiej ilosci nafty jak on tez bys sobie nie zalowal hehe

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-06-07 18:24 / Bywalec forum
info maja cienkie i jedynie cos na stockwatchu od czasu do czasu mozna wyczytac od ,,pani Kasi z CTC,,Podzielalbym twoje podejrzenia tylko ciezko mi zrozumiec ze skoro jest tak zle to po co Narkiewicz wrzuca w spolke swoja prywatna kase i dokupuje akcji?zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja w kolejnych tygodniach a do zakonczenia 3 kwartalu mam nadzieje ze sie juz sprzedam swoje akcje o ile nic sie w spolce nie poprawi.pozdrawiam

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-06-07 08:53 / Bywalec forum
ptaszek / 80.53.12.* / 2012-06-06 -powiedz ma na czym polegac panika Narkiewicza bo nie bardzo rozumiem.To byla emisja bez prawa poboru na okaziciela.Nikt nie musi kupowac obligacji bo przejal je Narkiewicz z zastrzezeniem na wymiane na akcje.Na dniach dokupil ponad 850 tys akcji za 0.32-po to by uwalic kurs?dla mnie brak w tym logiki

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-06-07 08:36 / Bywalec forum
To co to za tajemniczy system posiadasz?

Re: PBG

gracz79 / 2012-06-07 01:30 / Bywalec forum
Poi co w Calatravie bylo info ze zakupil pakiet akcji a nie pozycza wiec defakto wlozyl do kasy firmy czesc swojego prywatnego majatku.co do obligacji to hmm narazie nie ma info co za dalsze plany ida z tym zwiazane-zagrywa pod zjazd...raczej nie bo po co by wtapial tyle kasy wiedzac ze lada moment kupi taniej.co do kierunku na polnoc trzeba poczekac do wynikow za 2 kwartal

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-06-06 20:14 / Bywalec forum
Skoncze chyba swoje wypowiedzi na forum Midasa bo jak tu czytam jednego speca co ma tylko straty a uwaza sie za eksperta to u mnie zaczyna sie ,,cofka,,...tragedia-a propo Bolo1 za tamta wypowiedz w stosunku do mnie zostales juz zbanowany(wypowiedz zostala usunieta-poszukaj dobrze) takze albo bedziesz sie wyrazal kuluralnie bo to forum jest dla wszystkich a nie tylko dla jednego pseudo-eksperta albo twoje IP bedzie zbanowane na dluzszy czas.Warto?

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-06-06 10:55 / Bywalec forum
UKE moze dawac rowne szanse wszystkim operatorom tylko ze Solo ma najbardziej rozbudowana infrastrukture wiec to daje mu wieksze szanse

Re: Komentarze do portfela

gracz79 / 2012-06-05 22:07 / Bywalec forum
Jak zwykle dzieki za cenne porady.Wgrzebalem sie troche w Midasa i zastanawiam sie co dalej.Nie chodzi mi o obecna wycene a o realne perspektywy LTE i postac p Solorza.Z Cyfrowym Polsatem byl pionierem w naszym kraju i przynosi on w miare przyzwiote zyski w porownaniu np do TVN.Dlatego zastanawiam sie czy trzymac to na Longa czy przy odbiciu z tego wyjsc.Wiem ze Amigo sie tym troche zajmowal ale nie wiem jak to sie skonczylo i co wogole Ty o tym myslisz

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-06-05 19:29 / Bywalec forum
Sie masz Bigu.Podobnie ja i wszyscy inwestorzy obserwujesz sytuacje polityczno-gospodarcza w Europie.Wiem ze nie patrzysz na indeksy ale na spolki tyle ze jakby sie wszystko zesr...to oberwie sie wszystkim.Majac doswiadczenie i obserwujac to co jest na ile wg Ciebie mozliwy jest rozpad strefy Euro w najblizszych kilu latach?

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-06-05 18:56 / Bywalec forum
Bolo 1jak widze co ty wypisujesz to zastanawiam sie czy masz wogole rachunek maklerski.Nie upieram sie ze Midas bedzie po 1zl czy po 10 gr ale chodzi mi o to ze jak cos piszesz to pisz madrze.NIE BYLO DZISIAJ ANI JEDNEJ TRANSKACJI W KTOREJ JEDNORAZOWO POSZLYBY ,,BATONY,, PO 1MLN AKCJI!!!A CALKOWTY DZIENNY OBROT TO 3mln731tys akcjiNie wprowadzaj ludzi w blad.Najwieksze transakcje to 200tys szt jednorazowo.Co do motta co wpisujesz zawsze na koniec tez mam ubaw bo z tego co pamietam tyle co wyszles ze sporo strata

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-06-05 00:29 / Bywalec forum
Kazdy wie ze to spolka czysto spekulacyjna.Fundamenty sie ciut poprawily przynajmniej poprzez zmniejszenie zadluzenia(emisja akcji :) )Pod atem AT wsparcie znajduje się na poziomie 0,52 zł, wywodzącym się z połowy korpusu świecy. Najbliższe poziomy oporu, oprócz linii 3-miesięcznych spadków, wypadają na 0,70 oraz 0,80 zł. O ile pierwszy poziom nie stanowi poważnego zagrożenia, tak kolejny bedzie stanowic wiekszy problem, gdyż wywodzi się on z górnego cienia spadkowego nagrobka na sporym wolumenieja akcji W ubieglym tygodniu na fiksingu kiedy to wzroslo o 10 proc ,,Ktos ,,zapakowal sie tylko na koncu sesji za ponad 1.5 mln zlotych przy 0.55zl i nie byl to maly leszcz tylko wieksza ryba.Zobaczymy co przyniosa kolejne tygodnie...

Re: CEDC

gracz79 / 2012-06-05 00:12 / Bywalec forum
Ten artykul z CEDC to naprawde dobry ubaw.Zarzad chcial w ten sposob przekazac opini publicznej i inwestorom ze-nie martwcie mowili Wam ze jest zle ale tak naprawde bylo jeszcze gorzej.Co teraz?Na AT zblizamy sie do dolka z listopada zeszlego roku czyli ok 3 USD ale poki co nie ma przeslanek aby udalo sie tego dokonac i go przebic(mam na mysli sytuacje na rynkach europejskich i ameykanskich)sytacje finansowa CEDC tez wszystkim jest znana...takze wyczekac moment i wejsc do gry

Re: PBG

gracz79 / 2012-06-05 00:00 / Bywalec forum
Zastanow sie co piszesz,firma chce oglosic upadlosc ukladowa a ty mowisz ze to dobra decyzja a tym samym dobra inwestycja.Dobre spolki nie oglaszaja upadlosci tylko placa dywidendy.PBG ma powazne problemy i moze byc naprawde ciezko wiec to co piszesz to jakies nieporozumienie

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-06-04 23:55 / Bywalec forum
Producent widel ma ubaw oby sam sie na widly nie nadzial bo sytuacja branzy budowlanej jest naprawde fatalna.Dziwilismy sie Chinczykom ze wyszli ale lepiej oplacilo im sie zaplacic kary niz brnac w to szambo.Skarb panstwa sie cieszy ze ,,ma po taniosci,,a ze kilka moze kilkanasie tysiecy ludzi bedzie bez pracy to juz inny problem.Problem jest duzy ,moze PXM sie z tego wywinie ale mysle ze to nie koniec przecen na PXM.Nikomu tego nie zycze-to tylko przemyslenia i wcale nie musza byc sluszne

Najnowsze wpisy