Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-06-01 22:32 / Bywalec forum
Gdzie spojrze to wszystko na ,,nie,,czerwiec wygasaja kontrakty terminowe -zobaczymy jak postawia grube ryby ...bo nowy trend bedzie trwal przynajmniej 2 miesiace(na poczatku lipca bedzie to bardziej widoczne)-ale jezeli jest tak zle to pasuje na przekor posatwic na wzrosty?(i nie chodzi mi o kontakty terminowe tylko o zmiane trendu)..?Co na to nasz gospodarz?

Re: CEDC

gracz79 / 2012-06-01 18:30 / Bywalec forum
Dawno tu nie zagladalem bo chwilowo CEDC nie jest w moim portfelu.Cena CEDC wydaje sie byc powoli zachecajaca,niestety u nas drogi dolar paprze temat.Jesli chodzi o wahania 10-20 proc wydaje sie ze sie chwilowo skonczyly a Cedc zachowuje sie podobnie jak reszta spolek na NASDAQ.Nasze gieldy za rozowo nie wygladaja a co do USA to chyba obawy nie powinny byc az tak duze.Nadchodza wybory i w razie wiekszej draki wujo Bernanke odpali drukarki.Borys trzymasz jeszcze PBG czy odpusciles?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-05-31 21:08 / Bywalec forum
Bigu jak uwazasz kiedy USA czyt Bernanke oglosi QE3?Do wyborow coraz blizej a nawet po ogloszemiu QE3 chwila zajedzie nim wyborcy odczuja to na wlasnej skorze.Gdyby to nastapilo w niedlugim czasie wiadomo ze problemy Europy zostaly by schowane ,,pod dywan do nastepnego razu,,Ewentualna wygrana C.Y.P.R.I.S.A i tak nie przesadzi o wyjsciu Grecji z EU przynajmniej w krotkim terminie a Hiszpanie Wlochy i Portugalie mozna odlozyc jako temat na gorsze czasy

Re: PETROLINV

gracz79 / 2012-05-31 21:00 / Bywalec forum
Co do Petrolu jest tylko jeden kierunek-dol;z malymi podrygami.Nawet zdechly kot jak spada to sie odbije.Na jesieni okolice 0.60zl bardzo mnie nie zdziwia.Pozdrawiam wytrwalychi zarazem wspolczuje

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-31 17:48 / Bywalec forum
Ta Bolo 1 jest wysyp akcji ale po 0.55 poszly,,batony ,,jak ty to mowisz.Mowiles ze przenosisz sie na inna spolke a wciaz tu siejesz zamet.Nie wiem czy to juz zmiana trendu Jesli patrzec pod katem AT to jutro sie wyjasni czy sygnal kupna nie zostanie zanegowany a jesli chodzi o spekule tak jak mowilem i dalej sie bede przy tym upieral.Mechanizm dzialania podobny jak na Borku tyle ze tu na poczatkach bylo lekko w gore a potem zjazd .Na Borku najpierw zaczynalo sie od widel dolnych czyli minus 10-11 proc a konczylo sie minus 6 proc.I ta w ciagu dnia tez ktos zarabial okolo 5 proc.Jak dojechalo na 0.39-0.40 nastapila zmiana trendu.Tu natomiast bylo nastawienie na ciagle uwalanie aby przy dole usredniac.Chociaz zjazd z 0.70 dla instytucji czy(PDA)na 0.50 to jeszcze nie tragedia wiec zobaczymy na kolejnych sesjach czy to podpucha czy zmiana kierunku

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-31 09:18 / Bywalec forum
Nie chodzi mi o to czy promocja czy nie bo midas moze byc jeszcze nizej i nie chcialbym sie o to zakladac.Chodzi mi o fakt ze na Midasa wsiadla spekula i zachodza te same numery co kiedys na Borku a jesli ktos twierdzi ze tak nie jest ten sie jeszcze musi duzo pouczyc

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-31 00:27 / Bywalec forum
KOLES 116 BOREK I MIDAS TO 2 INNE BAJKI A O POROWNANIE CHODZI MI ZE SPEKULA.TAKA SAMA BYLA NA BORKU NIECALY ROK TEMU JAK BOREK BYL W WIG40.I NIKT MI NIE WMOWI ZE BYLO INACZEJ BO MIALEM WTEDY BORKA I WIDZIALEM CO SIE DZIEJE.NA MIDASIE JEST TERAZ DOKLADNIE TAK SAMO.SPOLKI GROSZOWE MAJA TO DO SIEBIE ZE SA PODDAWANE SPEKULACJI BEZ WZGLEDU NA FUNDAMENTY A JESLI KTOS W TO WATPI ZYCIE GO TEGO NAUCZY.Maly kki / 37.31.25 tez sie o tym przekona jak wyjdzie z WIG20

Re: Indeksy na Wall Street wróciły do spadków

gracz79 / 2012-05-31 00:12 / Bywalec forum
nastepny pozal sie Boze anality-fragmenty tekstu,,Dominacja byków rozpoczęła się od samego początku sesji. W ciągu kilku pierwszych godzin S&P500 spadł o ponad 20 pkt w stosunku do wczorajszego zamknięcia, ustanawiając swoje dzienne minimum na poziomie 1311 pkt,,.Wniosek taki ze spadkom towarzysza byki a wzrostom niedzwiedzie?DO SZKOLY PANIE ANALTYK DO SZKOLY..

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-30 19:02 / Bywalec forum
piterrjc1000 / 80.53.235.* / 2012-05-30 12:46 -TO CZY POZIOM 0.50zl JEST PILNOWANY TO SIE OKAZE.Na Borku z 0.70 zjechali do 0.39 aby po paru miesiacach wrocic na powyzej 0.80,Ja bedzie na midasie trudno powiedziec.Jedno jest pewne-kreca lewara jak wtedy na borku.Przezylem tamto przezyje i teraz -ale nerwy trzeba miec ze stali bo latwo nie jest.Wystarczy jedno wystapienie Solo lub jeszcze lepsze info i ta spolka potrafi wyrecic 100 proc w miesiac

Re: Film BBC o Polsce. Donald Tusk komentuje

gracz79 / 2012-05-29 20:51 / Bywalec forum
Niech sie boja czego chca.Fakt jest jeden.,,tak sie swobodnie u nas bawia,, ze az wlos na glowie staje.bydlo i tyle.Sa pewnie i madrzejsi ktorzy przyjezdaja zwiedzac ale przez takich szmatulawcow obrywa sie niestety wszystkim

Re: Film BBC o Polsce. Donald Tusk komentuje

gracz79 / 2012-05-29 20:48 / Bywalec forum
ty tam zostan i nie wracaj- tu sobie nie adziles tam taz jestes nikim

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-29 15:06 / Bywalec forum
Widac Bolo ze sie poddales i zrealizowales ze strata ale twoje wypowiedzi powoli robia sie meczace.Kazdy ma swoj rozum i mysle ze nikt nie kieruje sie twoimi opiniami.Jak bedzie dalej tego nikt nie wie.To jest gielda i to jest midas-nikt niczego nie jest w stanie na 100 proc powiedziec.Jedno jest pewne urs nadal jeszcze jest pilnowany tzn chwilowo ciezko o wzrosty

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-29 11:18 / Bywalec forum
uwalania ciag dalszy....

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-28 20:55 / Bywalec forum
Michal28 / 94.75.122.* / 2012-05-26 17:22-tak wczoraj zniechecales do midasa a zachwalales PBG.I co? I jakos Midas wzrosl a PBG znow w plecy.Nie mowie ze Midas jest lepszy bo wykres tego nie pokazuje.Natomiast Pbg wiele nie odbiega a poki co ma wieksze problemy finansowe niz Midas.Naganiaczom -stanowcze Nie!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-05-27 09:34 / Bywalec forum
Przywital Biga oraz pozostalych w ten niedzielny poranek.Ja widzimy gielda nas nie rozpieszcza,miejmy nadzieje ze wkrotce sie to zmieni.Kiedys Bigu wspomniales ze zmieni sie na plus na rynach ackcji ze wzgledu na wybory w USA.Wg Ciebie wybory = QE3?I JEZELI TAK TO KIEDY...Co do europjskich gield to chyba do polowy czerwca wiele sie nie zmieni

Najnowsze wpisy