Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-09-08 20:11 / Bywalec forum
Ja porównuje sobie PXM z PBG to więsze szanse na ,,przeżycie,, daje jednak PXM ale zakładac bym sie nie zakładał.na longa już bym sie nie zdecydował ale na DT można próbować.pozdrawiam odwaznych co w tym siedzą

Re: Komentarze do portfela "synonim"

gracz79 / 2012-09-08 20:01 / Bywalec forum
synonim -takie moje przemyślenia-skoro jest aż ta zle to moze czas zeby wreszcie było lepiej.potrzeba jeszcze porzadnego zjazdu na indeksie a potem tylko do góry...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-09-01 19:41 / Bywalec forum
Dude pewnie jeszcze w terenie.Pozdrowienia

Re: KOV

gracz79 / 2012-08-29 22:10 / Bywalec forum
sila spokoju ma racje,brunea spowodowała zwałe kursu ale jeżeli w czytamy sie w raport tez sie nie ma z czego cieszyc-zastanawialem sie czy nie wejsc przy tych cenach w kov ale sie wstrzymam.co do raportu to podam cytat ktory dosc dobrze opisuje sytuacje kov

,,Na poziomie grupy wynik jeszcze jest dodatni i to drugi kwartał z rządu, ale to efekt konsolidacji pełnej spółki KUB-Gas, która polega na tym, że traktuje się ją jakby cały majątek i udziały należały do spółki dominującej, a tak przecież nie jest, bo KOV ma jedynie 70 proc. W poprzednim kwartale fajnie to pokazano w sprawozdaniu zarządu, niestety ta praktyka została obecnie zaniechana. Warto się jednak pochylić i zastanowić co to dokładnie oznacza. Skoro inny właściciel ma 30 proc. i zysk netto na poziomie 2 mln, to znaczy, że KUB-Gas prawie nie ma zadłużenia i można szacować jego wynik na około 6M USD. Skoro akcjonariusze KOV mają stratę w wysokości ponad 800 tys. to znaczy, że inne spółki i działalności poza Kub-Gasem dały w tym kwartale około 5 mln dolarów straty. Przy czym nie należy tej straty mylić z wydatkami na inwestycje, bo tych w rachunku wyników nie widać. One się kapitalizują na aktywach poszukiwawczych. Innymi słowy finansowanie i zarządzanie innymi spółkami zabiera z wyniku około 5 mln USD. – napisał w analizie do ostatniego raportu Paweł Bieniek, analityk ,,
wg mnie facet ma racje wiec RGK Kovalailen i reszta entuzjastow-Wy tego nie widzicie czy nie chcecie widziec?

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-08-25 19:56 / Bywalec forum
Z ewentualnymi ruchami na Midasie trzeba bedzie poczekać do wyników oraz czy wezmą udział w przetargu na częstotliwośći
http://wiadomosci.stockwatch.pl/midas-waha-sie-przed-udzialem-w-przetargu-o-czestotliwosci-1800-mhz,akcje,35530

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-08-23 17:22 / Bywalec forum
Ale był wysyp rekomendacji po wygranej sprawie że aż sam nie wiem które czytać :)

Re: Afera Amber Gold. Jest postępowanie wobec sędziego

gracz79 / 2012-08-21 20:37 / Bywalec forum
narazie trwa gra pod publie a z czasem wszystko ucichnie-oto Polska nasza

Re: KOV

gracz79 / 2012-08-15 20:43 / Bywalec forum
Zerkam tu czasem gdyz miałem kiedys tą spółkę w portfelu i dała mi zarobić.Jednemu nie moge się nadziwić-mianowicie optymizmowi RGK który przy każdym poziomie cenowym twierdzi to samo,,spółka niedowartościowana,,Czy była po 1zł czy po 1.8 wciaż te same wpisy.A wyliczenia C/WK i C/Z przerabiałem juz kilka razy i ani raz nie wyszło jak RGK.Panie RGK prosze zerknąc na wpisy sprzed miesiąca jakie to mialy byc wplywy kwartalne wg Twoich wyliczeń a jakie są teraz.I CO? I LIPA .Obecna wycena KOV na rynku jest prawidłowa i istnieje jeszcze wiele ryzyk.Przy korekcie na GPW i KOV też zjedzie.Niemniej spółka ma potencjał i w porównaniu do smiecia Petrola ma sie o niebo lepiej.Wszyskim posiadaczom życze dużych zysków i optymizmu

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-08-15 20:28 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam.Natknąłem się dzisaj na fajny wpis.Trochę żartobliwy ale wiele w tym prawdy jest
,,Dzień z życia polaka! Rano Polaka budzi tajwański budzik, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu jedzenia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Z fińskiej komórki dzwoni do znajomych z Holandii. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Siada na włoskiej kanapie i marzy o egipskich wakacjach. Na koniec dnia szuka pracy w niemieckiej gazecie. I znowu zastanawia się, dlaczego w Polsce jest takie dziadostwo! ,,

A WSZYSTKO TO -BY ŻYŁO SIE LEPIEJ

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-08-12 14:41 / Bywalec forum
Witam Biga i bywalców Ja juz po wakacjach i od jutra do pracy :( Ale lato w Polsce-bezcenne a i pogoda dopisała/Pozdrawiam

Re: PBG

gracz79 / 2012-07-30 23:01 / Bywalec forum
OSTATNI GASI ŚWIATŁO :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-07-30 19:51 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela

gracz79 / 2012-07-27 22:46 / Bywalec forum
jak widzisz za cienki jestes :)

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-07-26 12:49 / Bywalec forum
+++ / 90.183.248.* / 2012-07-24 14:21 .+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia .Do gracz79 >>> Nie podniecaj się bo spadki się szykują z powodu obligacji.
....
ALE TO SIE LUDZIOM ZMIENIA A DWA LINKI PONIZEJ TAK PISALES.JAK WIDZISZ NA GPW NIE WSZYSTO JEST TAKIE OCZYWISTE.POZDRAWIAM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - st_lech.]

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-07-25 09:30 / Bywalec forum
artykul ciekawy i wydaje sie ze bezstronny(umieszczone wszelki ,,za,,i ,,przeciw,, -w przypadku korzystnego wyroku warto bedzie dokupic a w razie niekorzystnego wyroku dla midasa oraz obecnej sytuacji na rynku poziom 0.50 ktory do tej pory jakos sie bronil moze zostac przelamany

Najnowsze wpisy