Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 20:03 / Pogromca jeleni
sierota, widzisz co się dzieje z kursem eur/usd?........................na Nowotnego zEBC mozna zawsze liczyć.............. i jeszcze to trzęsienie ziemi w Meksyku...................nieszczęścia chodzą parami..............gielda w NY się zaczerwienila-

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 20:38 / Pogromca jeleni
kurs eur/usd odbija bo na gieldzie w NY spadki są ograniczane, tak samo chyba na parze gbp/usd, nie wiem jak się ustawiłeś.............

Re: Frank znów powyżej 3 złotych

greenstar / 2009-04-27 20:50 / Pogromca jeleni
no ładnie się tu bawicie dzieciaki..............oj sorry już pewnie jestescie pełnoletni bo mozecie glosować...............mam rade...zamiast sie ciskać bez sensu i wyzywać po wyborach, moze lepiej zastanowić się przed i nie wierzyc w obiecywanki bez pokrycia, a poprzednich wybrańców rozliczyc w regionie aby nawet w ratuszu nie znależli miejsca.................

Re: sierota marycha________

greenstar / 2009-04-27 21:03 / Pogromca jeleni
oj .......tam jeszcze nie dotarlam......................hahahahah chociaż ineresujące są CDF- y na ropę.......................

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 21:25 / Pogromca jeleni
tak jak pisal sierota kure eur/usd odbija się od poziomu 1,3010 i wędruje na polnoc do 1,3130-60 i zawraca, .........nie mam pomysłu na ten moment co dalej

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 21:26 / Pogromca jeleni
pomyłka do poziomu 1,3040- 60..............

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 21:32 / Pogromca jeleni
dla mnie moze dolar rosnąć nawet bez powodu..................))))))))))

Re: do kara

greenstar / 2009-04-27 21:36 / Pogromca jeleni
mialam się w sumie nie odzywac - ale nie mogę się powstrzymać.......................takie poziomy to nawet z at nie wychodzą ))))))))))))))

Re: bax------------------- kurs dolara i eur

greenstar / 2009-04-27 21:38 / Pogromca jeleni
to zyczę milego snu o 'zielonych ogrodach'.......................
greenstar / 2009-04-27 21:41 / Pogromca jeleni
wyliniałą...........rudą kitę..............hahahaha

Re: bidnymaniek_____nowe oblicze TVN biznes

greenstar / 2009-04-27 22:35 / Pogromca jeleni
może oglądalność im siadła...................nawet Kuczynskiego zaczeli znowu zapraszać...............dziś aż glos włączyłam , dwóch analitykow oneniało wksażnik sprzedaży za marzec - i jeden po linii.....twierdził, że to są bardzo dobre dane))))))))) drugi nie wytrzymal i wywalił wszystko na pulpit, ze to dopiero początek itd..............ten wzrok pierwszego analityka, proszący o interwencje prowadzącego....................bezcenne

Re: bax do wszystkich DOBREJ NOCKI

greenstar / 2009-04-27 22:43 / Pogromca jeleni
to jest najbardziej wkurzające, że tak wcześnie chodzicie spać)))))))))))dobranoc......Wam.....

Re: bidnymaniek_____nowe oblicze TVN biznes

greenstar / 2009-04-27 22:51 / Pogromca jeleni
wiarygodność stracilismy już dawno, z budżetem zaklającym taki niski deficyt...i wzrost...pkb............

Re: SIEROTA___do___KLUBU czytanka na weekend

greenstar / 2009-04-27 23:05 / Pogromca jeleni
bo ile się można wozić za darmo jako pasazer na gapę.............niech unia wreszcie to zrozumie, ze bokiem nie przejdzie...............

Re: bidnymaniek_____nowe oblicze TVN biznes

greenstar / 2009-04-27 23:18 / Pogromca jeleni
maniek....................poszukaj coś innego w programie.......................hahahaha

Najnowsze wpisy