Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: maniek___bax GBP pieknie kreci :)

greenstar / 2009-04-24 10:02 / Pogromca jeleni
kurcze, IFO mnie zaskoczylo, nie sprawdzilam kalendarium..................

Re: Maks_ do Sieroty, Mańka, Baxa i Green

greenstar / 2009-04-24 10:10 / Pogromca jeleni
trochę się pospieszylam, nie sprawdzilam dziś kalendarium - i tu uwaga.....................zawsze sprawdzaj/ i mnie IFO w Niemczech zaskoczylo................probuje uśrednić.............i spadam eur.usd

Re: Maks_ do Sieroty, Mańka, Baxa i Green

greenstar / 2009-04-24 10:18 / Pogromca jeleni
uśrednila do 1,3218..................dam rade..................

Re: Maks_ do Sieroty, Mańka, Baxa i Green

greenstar / 2009-04-24 10:26 / Pogromca jeleni
wyszlam przy 1,3225.....................cos nie mam dzis dobrej ręki..............staje z boku.................dobrze , ze to się tak sończylo................nauczona doświadczeniem edka........

Re: Maks_ do Sieroty, Mańka, Baxa i Green

greenstar / 2009-04-24 10:33 / Pogromca jeleni
a teraz chyba funt będzie spadal pkb w i kw spadł o 4,1 - oczekiwano 3,8%

Re: bax--------------- miłego WEEKENDU

greenstar / 2009-04-24 21:47 / Pogromca jeleni
miłego wypoczynku.....................ps widze, że dobrze zrobłlam wycofujac się w porę, parę dnia na odreagowanie............."a hasta la vista, baby"

Re: SIEROTA___do___KLUBU czytanka na weekend

greenstar / 2009-04-25 12:32 / Pogromca jeleni
Warto na chwilę zatrzymać się przy piątkowej sesji na giełdach i forexie. I tak - na parze eur/usd at wskazywala na kierunek 1,27 - z mozliwośćią wzrostu do 1,33------ rynek wybrał tę drugą wesje ale nie z przyczyn np fundamentalnych................to był niezbędny element do wzrostów indeksow na gieldach światowych. W tym samym celu w Londynie selektywnie wybierano informację - lepiej bylo wybrać info o mniejszym spadku sprzedaży niż oczekiwano. Pominieto tę złą - pkb w i kw. .Te pompowanie indeksow w górę, nabiera na sile, co może świadczyć, o końcówce tego trendu. I jeszcze te selektywne wyciąganie starych informacji o chińskiej idei SDR jako alternatywy dla dolara lub info o skupie zlota...............- tu akurat zly wybor bo mógł spowodować reakcję odwrotną. Najbardziej adekwatne do tej sytuacji wydaje się hasło All hands on the desk, a cel sciągnięcie jak najwięcej kapitalu na giełdy. Dawcy kapitału pilnie poszukiwani..................
greenstar / 2009-04-25 12:53 / Pogromca jeleni
aniu, przeczytaj mój post w wątku sierotki....................a dla męża wymyśl jakieś prace remontowe aby zajął myśli czymś pożytecznym...........................

Re: witam w weekend--------------- nie ma sandaczy pouciekaly chyba hmmmm

greenstar / 2009-04-25 13:23 / Pogromca jeleni
bo to sezon na leszcze...............................hahahahaha
greenstar / 2009-04-25 14:13 / Pogromca jeleni
Jeżeli Chiny posiadają takie rezerwy złota, to w jakim celu jeszcze skupują?................odpowiedż nasuwa się sama aby cena nie spadła...i pokierowac rynek tak aby popyt na zloto róśł a nie spadał

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 14:51 / Pogromca jeleni
pozwolę sobie w tym przypadku z Wami nie zgodzić, takie wykorzystywanie seksu do zalatwiania spraw to nie jest godne szanujących się....nawet przeciwników.......................jest lepsza metoda...............ale chyba o niej nie napisze..................bo mnie tu panowie zjedzą zywcem.........hahahaha

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:32 / Pogromca jeleni
nie zgadleś................jak najbardziej dobre jedzonko podać......................

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:38 / Pogromca jeleni
no dobrze napisze...............................................albo nie napiszę........to a propos najnowszej reklamu kabaretu 'MUMIO'

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:47 / Pogromca jeleni
takie są kobiety...................a teraz o Was panowie.......................jesteście prózni i łaśi na pochlebstwa. Na miejscu ani dalej bym traktowala męza jak pana i wladcę. Niech myśli , ze jest mądry, przynajmniej dla nas. Nie krytykowałabym - glośno- jego pomysłów,. O własnych pomysłach mówilabym jakby były jego np 'kochanie, miales rację, że........................ lub jak dobrze, że Ciebie posluchałam i.....................niestety na moją polowę to już nie działa - wręcz odwrotnie jak jestem zbyt mila - staje się podejżliwy......i słusznie........................hahahaha

Re: A to co? Kto oslabil PLN?

greenstar / 2009-04-25 21:59 / Pogromca jeleni
ma duży autorytet i może pozwolić sobie na niezależnośc, a do telewizorni przestali go zapraszać za wypowiedz o PEKAO, czarę goryczy przelala jego wypowiedz o przyszlych poziomach S&P 500- wypowiedz chyba z pażdziernika.............................

Najnowsze wpisy