Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 00:48 / Pogromca jeleni
to już rozumiem......................moja polowa to też panna......................hahahahahaha

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 00:54 / Pogromca jeleni
lew - to też ostra osobka.....trochę zaborcza, ale o rodzine potrafi walczyc jak jej patron.....................pozdrawiam

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 01:05 / Pogromca jeleni
na dobranoc cytat................'Jesteście jak owce wśród wilków, musicie być roztropni ja węże i niewinni jak gołębice"

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 11:32 / Pogromca jeleni
manius ten wariant , który przedstawileś jest też możliwy ale bardziej prawdopodobny wg mnie jest inny wariant , ktory zaklada wzrost na tej parze do poziomow 3,55-60. zakladać można, że jest to koniec korekcynej 4-ki i teraz czas na ruch w górę,................za tym wariantem przemawia - juz nie at - ale tradycyjny wzrost na tej parze w końcówce miesiąca - ze znanych przyczyn. .................mozliwy jest też ruch boczny.............................. na parze eur/usd możliwy jest ruch w górę tylko do poziomu 1330-1340 - bo tam jest gorne ograniczenie kanalu spadkowego - a potem ruch w dół........ para usd/jpy spadki...................to wszystko powoduje, że dla mnie bardziej prawdopodobny jest ruch w górę na usd/pln...............................bo jak wiesz zlotówka sama w sobie nie jest w stanie się umacniać....................hahahaha

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 13:03 / Pogromca jeleni
ok - jezeli mozliwy jest ruch korekcyjny na eur/usd do poziomu 1,34 to usd/pln spadek max do poziomu 3,35 - 3,25..............niżej nie widzę......w tej chwili -bo poziom 3,18 juz był i nawet nie doszedł do oporu 3,15............i nie wcześniej niż w maju- choc piszę to bez przekonania.......................na ten tydzień mam inną wizję swiata.............hahahahah -------zobaczymy czy trafna

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 13:18 / Pogromca jeleni
nie ma tragedii, jest parę dni na obrocenie walutą...............na drobne wydatki............hahahah

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 17:33 / Pogromca jeleni
maniek, bax..........................uwaga! jutro - 27.04 o godz 10 będzie podany wskaznik o sprzedaży detalicznej za marzec w Polsce - prognoza o,2 r/r - poprzednia -1,6% r/r................i stopa bezrobocia za marzec prognoza 11,2%, poprzednia wartość 10,9%.........................to mogą być wazne dane dla złotowki..................chociaż RPP zapiera sie, ze w kwietniu nie będzie obnizki stóp, to moze mieć wplyw na kurs

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 18:28 / Pogromca jeleni
sierotko,Twoja wypowiedz spowodowała, to ze przygotowalam się na różne wersje......................i to bardzo dobrze...............pozdrawiam:)

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 22:52 / Pogromca jeleni
gratuluje - mimo iz bardziej zazdroszcze wiedzy analitycznej niz zgarnietej puli ;).............................fx freak...............mnie ta wiedza wręcz onieśmiela................................

Re: Do Bax,Greenstar,Bidnymaniek .Maks i inni -----------------------jola

greenstar / 2009-04-26 23:04 / Pogromca jeleni
jolu......trzeba spokojnie przyjżec sie jak będzą zachowywac się różne pary walutowe, wg mnie jest czas na zareagowanie....................my rozpatrywaliśmy rozne warianty...........nic w emocjach i pospiechu, bo mogą być fałszywe sygnały.................gdyby co będziesz pierwsza poinformowana....................

Re: Bidnymaniek_____________Ropa papierkiem lakmusowym kryzysu ?

greenstar / 2009-04-26 23:09 / Pogromca jeleni
teraz przypomnij sobie zachowanie Rosji i Iranu, jak ropa byla droga, ich szantaz paliwowy dla osiągania wpływow..............................teraz przynajmniej jest spokoj.............do momentu aż zaczną straszyć nową bronia...................tylko skad wezma kasę?..........................
greenstar / 2009-04-26 23:20 / Pogromca jeleni
ale intuicję masz zwróciłaś w pewnym momencie uwagę na opcje walutowe, wiesz jakie wydarzenia mogą wpływac na kurs.....np decyzja EBC, nie jest tak zle..............

Re: dobranoc

greenstar / 2009-04-26 23:21 / Pogromca jeleni
moze i czas..................tylko nie dla mnie.......................hahahaha.................dobranoc

Re: Do Bax,Greenstar,Bidnymaniek .Maks i inni -----------------------jola

greenstar / 2009-04-27 00:30 / Pogromca jeleni
ten caly szum medialny, totalna manipulacja, wszytko jest w jednym celu aby pokierowac tłum w pożadanym kierunku, jeżeli chodzi o forex ta manipulacja jest ograniczona- jeżeli chcą robić to niezauważalnie- muszą poruszac się w ograniczonych ramach , analizy technicznej i jak to określił ostatnio sierota"chodzą po falach elliotta".................wyżej nie poskoczą..........................mam taką nadzieje........................

Re: bax

greenstar / 2009-04-27 08:40 / Pogromca jeleni
i co robaczki, pieklnie się dzień zaczął...................bidny chcialeś koncert życzeń i masz.........hahaha

Najnowsze wpisy