Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

Lecha Wałęsy życie na walizkach

grzesiek_pac / 2012-12-27 11:09
no ale przecież sam sobie taki los wybrał, nikt mu nie nakazał postępować w życiu tak a nie inaczej, każdy sobie wyznacza jakieś priorytety i tyle

przekroczenie prędkości kto płaci mandat?

grzesiek_pac / 2012-12-27 10:05
mandat chyba zawsze keirowca płaci, bo niby dlaczego miałby to robić właściciel samochodu, jeśli to nie on przekracza prędkości?

Re: Bilety komunikacji miejskiej droższe od stycznia

grzesiek_pac / 2012-12-19 15:07
a na drogach coraz więcej samochodów, korki coraz większe i zanieczyszczenie powietrza coraz większe - świetny krok!!

Zwrot zakupionego towaru-ile mam czasu?

grzesiek_pac / 2012-12-17 15:52
jak się rozwaliły to chyba nie wchodzi zwrot w grę, a bardziej będzie to rozwiązanie w ramach reklamacji obuwia

Re: Najpopularniejsze dzielnice dużych, polskich miast

grzesiek_pac / 2012-12-17 13:04
nie chodzi o to, ze najbardziej lubimy Nową Hutę, tylko o to, ze tam są najtańsze meiszkania, stąd takie pseudo zamiłowanie i takie wyniki badań

poparcie PiS

grzesiek_pac / 2012-12-14 13:51
a te wszytskie sondaże to są tylko na zamówienie wg mnie robione, nie ma co tu mówić o rzetelności jakiejś ani o tym, zeby wnioski wysnuwać

Re: Wrak TU-154 nie wróci do Polski. Na razie

grzesiek_pac / 2012-12-05 15:20
nie rozumiem dlaczego w ogóle nie chcą go nam oddać? wiem,z ę katastrofa miała miejsce na terenie ich kraju, ale pzrecież to nasz samolot i nasi obywatele tam polegli

Piechociński w rządzie

grzesiek_pac / 2012-12-04 14:57
No i już wszystko wiadomo, Piechociński wszedł jednak do rząd i będzie pełnił stanowisko wicepremiera i ministra gospodarki. Wydaje mi się, ze to było od dawna wiadomo, tylko specjalnie takz wodzili społeczeństwo

Re: Rachunki za gaz będą o 10 procent niższe

grzesiek_pac / 2012-12-03 10:48
no! chociaż jedna, pozytywna wiadomość , w końcu jakaś zniżka sie szykuje, a nie jak wczesniej było, same podwyżki rachunków naokoło

studia rewolucja

grzesiek_pac / 2012-11-30 11:09
najwyższy czas, bo przyjmują zupełnie bez pomyślunku, poziom niski a później się dziwią, ze bezrobocie wzrasta i nie można nad wzrostem tym zapanować

Ludzie zaciskają pasa, a premia marszałków to 245 tys. złotych

grzesiek_pac / 2013-01-25 08:53
to jest jakaś masakra po prostu, tyle posłowie i rząd cały trąbią wszem i wobec o zaciskaniu pasa, o oszczędnościach a jak przyjdzie co do czego to zsastają pieniędzmi na prawo i lewo

podatek rolny dla kogo?

grzesiek_pac / 2012-09-25 15:03
chyba ma nie być tego podatku w końcu, czy coś źle zrozumiałem? ale tak mi się obiło o uszy chyba

podatek od zysków

grzesiek_pac / 2012-09-13 08:53
Mamz amiar zaczą grać na giełdzie, ale nie wiem jeszcze jednej - jakby nie było podstawowej rzeczy, czy jeśli uda mi sie coś wygrać, tzn zarobić raczej, to będę musiał odprowadzać od tych zysków podatek? w jakiej wysokości?

Polska - Rosja

grzesiek_pac / 2012-06-13 08:35
ja wasze wrażenie po wczorajszym meczu? całkiem nieźle im poszło chyba, gdyby jeszcze nie etn spalony na początku, to mielibyśmy zwycięstwo w kieszenie., ale i tak nieźle poszło, no i co najważniejsze wciąż jesteśmy w grze!

szukam pracy sezonowej na przyszły rok wakacji

grzesiek_pac / 2012-06-11 11:57
nie za wcześnie trochę na szukanie pracy na przyszły rok? weź pod uwagę że wszystko się może zmienić przez ten czas, firma, która Ci zaproponuje coś, może paść nawet ze względu na wszechogarniający kryzys

Najnowsze wpisy