Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

Oni nie podpisali paktu i się z nas śmieją

grzesiek_pac / 2012-02-01 13:54
Może jeszcze i u nas sytuacja się odwróci, studenci z Wrocławia zbierają podobno podpisy w sprawie referendum. Może to jest jakieś wyjście z tego całego zamieszania?

podatek dochodowy a dotacje z PUP

grzesiek_pac / 2012-02-07 09:53
Czy jeżeli dostanę dotację z urzędu pracy na prowadzenie własnej działalności, a właściwie przeznaczę ją tylko na zakup środków trwałych, to czy będę musiał zapłacić podatek dochodowy od tej dotacji? Może ktoś z was dostał i mógłby mi rozjaśnić kwestię?

Informować o tym co ważne a nie tylko ble, ble, ble .....

grzesiek_pac / 2012-02-10 10:00
Nie tylko ACTA, projekt reformy emerytur, problem ze stadionami, z kibicami - nazbierało się tego.

odsetki za spozniona pensje?

grzesiek_pac / 2012-02-10 10:15
Na pewno jest tak na umowie o pracę, ale nie wiem czy te same zasady dotyczą umowy zlecenie.

Urlop szkoleniowy

grzesiek_pac / 2012-02-10 12:28
Pracuję w firmie informatycznej, chcę zapisać się na kurs obsługi jednego programu (który przyda mi się też w pracy), musiałbym jednak mieć wolne piątki albo dwa razy w tygodniu wychodzić z pracy po 1,5 krócej. Czy pracodawca ma obowiązek dać mi urlop szkoleniowy?

spłata podatku w ratach

grzesiek_pac / 2012-03-12 15:15
witam, złożyłem zeznanie podatkowe na początku lutego, pani, która przyjmowała rozliczony PIT poinformowała mnie, ze podatek mogę zapłacić do końca kwietnia. Obawiam się jednak, ze nie dam rady spłacić wszytskiego od razu, czy istnieje szansa, zeby rozłozyć tę kwotę na jakieś raty? czy takie rozwiązanie jest praktykowane w ogóle?

likwidacja stanowiska pracy

grzesiek_pac / 2012-03-30 09:55
Z powodu likwidacji stanowiska pracy jestem zmuszony wypowiedzieć umowę dwóm pracownikom. Jaki okres wypowiedzenia muszę im zaproponować, czy w uzasadnieniu wystraczy podać likwidację stanowisk i czy jestem zobowiązany wypłacić im odprawy? Obaj pracują na czas nieokreślony.

Re: Transfery do Ruchu Palikota skończą się? Bo

grzesiek_pac / 2012-04-04 13:46
Palikot nie chce być kojarzony z partia transferową , będącą zapleczem dla PO i dobrze, coraz bardziej mi się podoba ten koleś

przekroczony limit punktów karnych

grzesiek_pac / 2012-04-16 14:14
jakie są obecnie konsekwencje za przekroczenie limitu punktów karnych? mam ich 22 a pzrede mną jeszcze kilka miesięcy do redukcji jakiejkokwiej. co mi grozi? zabrania prawka? czy istnieje jakaś możliwość żeby się ich pozbyć?

Re: Norwegia: Breivik: jestem poczytalny i chcę odpowiedzieć za swe czyny

grzesiek_pac / 2012-04-20 15:50
dla niego to lepiej, bo odsiedzi pewnie max -czyli 21 lat w niezłych warunkach z dostępem do neta, gdzie będzie mógł planować kolejny zamach, a gdyby byl niepoczytalny, to poszedłby do psychiatryka i siedział nie wiadomo ile

awaria w Multibanku

grzesiek_pac / 2012-05-08 13:09
też miałem problemy wczoraj, ale dziś wszytsko wróciło do normy, spróbuj się skontaktować z bankiem i wypytać co i jak

długi po śmierci

grzesiek_pac / 2012-05-09 09:46
Mam wielki problem, umarł mi ojciec, z którym co prawda nie łączyły mnie jakieś dobre stosunki, był alkoholikiem i awanturnikiem. Stało sie jednak tak, że pzrekazał mi w testamencie wszytsko co miał, niestety miał też sporo długów, czy ejstem zobligowany do spłacania ich?

Re: Zoo w Łodzi zdewastowali wandale. Szuka ich policja

grzesiek_pac / 2012-05-14 15:13
tymczasem złe wieści, druga żyrafa z zoo padła, podobno przyczyną zgonu było to, że się pzrestraszyła i zestresowała , w sumie mogli by odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami

Plany Kaczyńskiego

grzesiek_pac / 2012-05-22 13:17
Ku zaskoczeniu chyba wszytskich a przynajmniej znacznej większość, JArosław Kaczyński zapowiedział, ze nie zamierza wychodzić na ulice podczas Euro, że zrobi miesięczną przerwę a wszytsko wróci do normy po zakończonych mistrzostwach. Nie spodziewałem się takiego gestu Prezesa

Re: Protest taksówkarzy przeciwko deregulacji ich zawodu

grzesiek_pac / 2012-05-24 14:57
na mistrzostwach to dopiero będą ciągnąć od obcokrajowów przecież, wiedzą że oni zapłacą ile będzie tzreba i wykorzystują sytuację
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy