Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

kasa fiskalna - kiedy obowiązkowa?

grzesiek_pac / 2012-05-28 10:33
Podczas Euro zamierzam sprzedawać srebrne łańcuszki z małymi wisorkami związanymi z Euro, czy w związku z takim typem działalności (tylko na czas mistrzostw, czyli miesięcznej) muszę zaopatrzyć się w kasę fiskalną i rejestrować sprzedaż na niej?

Re: Polskie obozy śmierci to "przejęzyczenie". Biały Dom tłumaczy Obamę

grzesiek_pac / 2012-05-31 09:24
bez wątpienia był to błąd ale wynikający z niekomnpetencji ludzi przygotowujących to oświadczenie czy pzremówinie, a nie ze złych intencji pzrecież

Re: Finał Euro 2012 w technologii 3D

grzesiek_pac / 2012-06-06 14:51
dokładnie, pzrecież waidomo, ze inaczej na telebimie ogromnym a inaczej w jakimś telewizorze albo na kompie

zaświadczenie do kredytu o zarobkach

grzesiek_pac / 2012-06-08 14:08
Chcę wziąć kredyt na samochód i bank kazał mi dostarczyć zaświadczenie o zarobkach, czy mogę poporstu napisać, ze zarabiam tyle i tyle i pod tym pieczątka ksiegowego i podpis albo przełożonego? czy są jakieś procedury jak takie zaświadczenie ma wyglądać?

szukam pracy sezonowej na przyszły rok wakacji

grzesiek_pac / 2012-06-11 11:57
nie za wcześnie trochę na szukanie pracy na przyszły rok? weź pod uwagę że wszystko się może zmienić przez ten czas, firma, która Ci zaproponuje coś, może paść nawet ze względu na wszechogarniający kryzys

Polska - Rosja

grzesiek_pac / 2012-06-13 08:35
ja wasze wrażenie po wczorajszym meczu? całkiem nieźle im poszło chyba, gdyby jeszcze nie etn spalony na początku, to mielibyśmy zwycięstwo w kieszenie., ale i tak nieźle poszło, no i co najważniejsze wciąż jesteśmy w grze!

płatność za granicą gotówka czy karta

grzesiek_pac / 2012-06-18 10:14
W przyszły weekend wyjeżdzam na 2 tygodnie za granicę. Pwoiedzcie mi proszę, czy można tam płacić naszymi kartami, czy lepiej wypłacić sobie tutaj wystarczającą ilość gotówki i wymienić na euro? Nie wiemc czy to ma jakieś znaczenie, ale posiadam kartę maestro.

Papież zapowiada pomoc dla ofiar księży pedofilów

grzesiek_pac / 2012-06-18 12:21
żartujesz chyba? i tak wszystkiego nie wiemy, bo mnóstwo ofiar wciąz tłumi to w sobie i się nie przyznaje, zatem skala pedofilii jest znacznie większa niż podają media

Re: Mieszkania w Polsce. Sytuacja się pogarsza

grzesiek_pac / 2012-06-18 14:38
no a po niby maja się budować w takich ilościach jak do tej pory, skoro ludzi nie stać na zakup mieszkań? nie stać ich na wzięcie kredytu nawet..tu nie powinno być żadnego zdziwienia - oto Polska własnie

Re: PO spokojne o ustawę emerytalną. "Zarzuty są bezzasadne"

grzesiek_pac / 2012-06-19 13:55
a miało być 50% wysokości świadczenia docelowego - jak zwykle nas omamili pięklnymi słowami i obietnicami bez pokrycia

zaległy urlop - zasady wykorzystania

grzesiek_pac / 2012-06-20 10:53
Jakei są zasady wykorzystania zaległego urlopu? Byłem pewien że wykorzytsałem wszytsko w zeszłym roku i w lutym na narty, ale dziś przełożony mi powiedzial, żebym sobie zaplanował jakoś ten zaległy urlop, podobno jeszcze 7 dni mam. Muszę go wykorzytsać? czy mogą mi zapłacić? i czy do mnie nalezy decyzja co wolę?

użyczenie mieszkania

grzesiek_pac / 2012-06-20 13:17
nie wydaje mi się, żeby umowa była konieczna, jeśli oppiekować się pani będzie mieszkaniem bez uiszczania opłat

Re: Bilans świąt: 560 nietrzeźwych kierowców w 2 dni

grzesiek_pac / 2012-06-25 09:35
pewnie, ze się powinno zabierać prawo jazdy, tylko nie wiem czy też jest wystarczająco zniechecająca kara, bo mogłoby być tak, że niewiele sobie z tego kierowcy zrobią, jak tępym trzeba być, żeby po alkoholu wsiadać za kółko ?

Re: Makieta tupolewa. Zobacz parę prezydencką w drzwiach samolotu

grzesiek_pac / 2012-06-25 11:02
no nie mogę, czego to nie wymyśla?! i w ogóle jak długo jeszcze będą budowali pominiki, makiety, malowali obrazy i tad? opanujcie się ludzie

kredyt w euro czy korzystnie?

grzesiek_pac / 2012-06-29 13:14
nie wiem czy jeszcze jakikolwiek bank daje w euro, jak ja chciałem wziąc kilka miesięcy temu, to już naprawdę trudno było, a i tak ostatecznie zdecydowałem się na zł

Najnowsze wpisy